Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Zespół
(

Adam Piotrowski

Red Box Soccer

Zespół: Europrestige
Nr na boisku: 7


)
Kadra
(

Występy

Data Zespół 1 Zespół 2 Wynik Żółta kartka Czerwona kartka Ilość goli
Wiosna 2019
19.06 Tyskie Browary Książęce Europrestige 3 - 10 - - 1
12.06 Europrestige S-tuning 8 - 5 - - -
07.06 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 0 - 5 - - -
29.05 Teammates Europrestige 7 - 6 - - -
23.05 Tyskie Browary Książęce Europrestige 13 - 4 - - -
13.05 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 0 - 5 - - -
08.05 MPFC Europrestige 5 - 3 - - -
06.05 Europrestige HUNGER-BUD 4 - 15 - - -
29.04 Europrestige Pub Kraken 3 - 5 - - -
24.04 Europrestige Teammates 1 - 2 - - -
15.04 Europrestige S-tuning 5 - 0 - - -
08.04 Europrestige Krysław S.C. 4 - 6 - - -
01.04 Europrestige Inwet 3 - 4 - - -
Jesień 2018
21.11 Europrestige WITMED 5 - 0 - - -
12.11 Europrestige Krysław S.C. 4 - 3 - - -
05.11 Tyskie Browary Książęce Europrestige 3 - 7 - - -
29.10 Europrestige MPFC 4 - 3 - - -
22.10 Europrestige ABEX Rekreacja 4 - 5 - - -
17.10 WITMED Europrestige 4 - 9 - - -
08.10 Tyskie Browary Książęce Europrestige 8 - 1 - - -
01.10 Inwet Europrestige 3 - 5 - - -
24.09 Krysław S.C. Europrestige 6 - 8 - - -
17.09 MPFC Europrestige 6 - 4 - - -
10.09 Europrestige OldStars Team 8 - 5 - - -
Wiosna 2018
12.06 Inwet Europrestige 3 - 11 - - -
08.06 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 9 - 5 - - -
04.06 MPFC Europrestige 2 - 10 - - -
28.05 MPFC Europrestige 4 - 8 - - -
24.05 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 5 - 10 - - -
22.05 Inwet Europrestige 5 - 9 - - -
17.05 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 5 - 13 - - -
14.05 Europrestige Golden Team 4 - 3 - - -
10.05 Europrestige HUNGER-BUD 4 - 6 - - -
07.05 Tyskie Browary Książęce Europrestige 5 - 4 - - -
17.04 Europrestige Inwet 4 - 9 - - 1
09.04 MPFC Europrestige 3 - 2 - - -
29.03 Europrestige Bonito Murcki 4 - 7 - - -
Jesień 2017
27.11 HUNGER-BUD Europrestige 5 - 2 - - -
20.11 Bonito Murcki Europrestige 7 - 8 - - -
16.11 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 5 - 9 - - -
13.11 Europrestige Tyskie Browary Książęce 3 - 4 - - -
09.11 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 11 - 2 - - -
02.11 Europrestige Cortina Poland 6 - 4 - - -
26.10 Europrestige SM Silesia 10 - 8 - - -
23.10 MPFC Europrestige 4 - 1 - - -
04.10 Cortina Poland Europrestige 6 - 5 - - 1
25.09 Europrestige HUNGER-BUD 0 - 8 - - -
18.09 Europrestige Bonito Murcki 9 - 2 - - -
13.09 MPFC Europrestige 6 - 7 - - -
11.09 Europrestige Tyskie Browary Książęce 4 - 4 - - -
Wiosna 2017
23.06 Europrestige Pub Szacun Katowice 5 - 0 - - -
21.06 Cortina Poland Europrestige 3 - 2 - - -
12.06 4nano Lions Europrestige 5 - 11 - - -
09.06 Europrestige Pub Szacun Katowice 7 - 5 - - -
05.06 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 6 - 4 - - -
23.05 Zakłady Mięsne Silesia Europrestige 7 - 13 - - -
17.05 Europrestige 4nano Lions 6 - 6 - - 1
15.05 Dentim Clinic Europrestige 13 - 6 - - -
08.05 skupmieszkan.eu Europrestige 3 - 5 - - -
27.04 Demetrix Europrestige 4 - 6 - - -
10.04 HUNGER-BUD Europrestige 9 - 4 - - -
27.03 SM Górnik Kokociniec Europrestige 1 - 1 - - -
20.03 Europrestige SM Silesia 8 - 4 - - -
15.03 Europrestige Cortina Poland 7 - 0 - - -
Jesień 2016
06.12 Tauzen United Europrestige 3 - 7 - - -
05.12 4nano Lions Europrestige 9 - 4 - - -
01.12 Europrestige SM Górnik Kokociniec 2 - 9 - - -
29.11 Dentim Clinic Europrestige 7 - 5 - - -
23.11 Europrestige SM Silesia 4 - 4 - - -
16.11 4nano Lions Europrestige 6 - 6 - - -
15.11 Pub Szacun Katowice Europrestige 4 - 7 - - 1
08.11 Europrestige S-tuning 7 - 5 - - -
24.10 Europrestige Cortina Poland 3 - 3 - - -
17.10 HUNGER-BUD Europrestige 4 - 5 - - 1
12.10 Europrestige Auroland 12 - 1 - - -
04.10 Europrestige Tauzen United 3 - 0 - - -
26.09 CADESIGNER Europrestige 6 - 5 - - -
19.09 Europrestige SM Górnik Kokociniec 6 - 7 - - -
13.09 Europrestige Zakłady Mięsne Silesia 6 - 2 - - -
05.09 Europrestige Dentim Clinic 7 - 6 - - -
Wiosna 2016
07.06 S-tuning Europrestige 3 - 5 - - -
01.06 Europrestige 4nano Lions 12 - 4 - - 2
23.05 Europrestige SM Górnik Kokociniec 5 - 10 - - -
17.05 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 1 - 12 - - -
09.05 Europrestige All Boys 2 - 6 - - 1
04.05 CADESIGNER Europrestige 12 - 6 - - 1
25.04 Europrestige SM Silesia 10 - 5 - - -
19.04 Europrestige AKF ProfiAuto 6 - 11 - - -
04.04 HUNGER-BUD Europrestige 8 - 2 - - -
29.03 Pub Szacun Katowice Europrestige 5 - 2 - - -
22.03 Tauzen United Europrestige 3 - 5 - - -
15.03 Europrestige Inwet 7 - 5 - - -
07.03 Europrestige Cortina Poland 1 - 4 - - -
Jesień 2015
30.11 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 6 - 9 - - -
26.11 Inwet Europrestige 2 - 6 - - 1
23.11 Komandor Śląsk Europrestige 6 - 7 - - 1
16.11 Orica Minova Ekochem Europrestige 0 - 6 - - 1
10.11 Atria Europrestige 2 - 7 - - -
05.11 Europrestige Tauzen United 3 - 8 - - 1
26.10 Europrestige HUNGER-BUD 3 - 3 1' - -
19.10 CADESIGNER Europrestige 4 - 4 - - -
15.10 Cortina Poland Europrestige 0 - 6 - - 1
29.09 Europrestige S.W.A. 7 - 4 - - -
23.09 SM Silesia Europrestige 3 - 7 - - -
14.09 Europrestige SM Górnik Kokociniec 4 - 8 - - -
10.09 KTG Śląsk Europrestige 4 - 6 - - 1
Wiosna 2015
22.06 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 1 - 8 - - -
16.06 Komandor Śląsk Europrestige 4 - 8 - - -
12.06 Orica Minova Ekochem Europrestige 8 - 3 1' - 2
01.06 HUNGER-BUD Europrestige 3 - 4 - - -
18.05 Atria Europrestige 6 - 4 - - -
30.04 Europrestige Bonito Murcki 1 - 8 - - -
22.04 Europrestige S-tuning 6 - 6 - - 1
15.04 Europrestige 4nano Lions 3 - 6 - - 1
09.04 Europrestige CADESIGNER 4 - 9 - - -
02.04 KTG Śląsk Europrestige 1 - 5 - - 2
26.03 Europrestige SM Górnik Kokociniec 4 - 2 - - -
24.03 Europrestige SM Silesia 4 - 4 - - 2
19.03 Europrestige Tauzen United 11 - 3 - - 1
jesień 2014
25.11 Węgorze Europrestige 9 - 4 - - -
18.11 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 5 - 10 - - -
13.11 S.W.A. Europrestige 7 - 8 - - -
04.11 Europrestige All Boys 10 - 3 - - -
27.10 CADESIGNER Europrestige 6 - 3 - - -
23.10 Europrestige Globtrans Katowice 5 - 7 - - -
15.10 Bonito Murcki Europrestige 2 - 5 - - -
13.10 Orica Minova Ekochem Europrestige 2 - 7 - - -
09.10 Cortina Poland Europrestige 1 - 4 - - -
29.09 HUNGER-BUD Europrestige 4 - 2 - - -
22.09 Europrestige Demetrix 9 - 6 - - -
15.09 S-tuning Europrestige 9 - 6 - - -
08.09 Europrestige SM Górnik Kokociniec 6 - 6 - - 1
Wiosna 2014
12.06 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 4 - 3 - - -
02.06 Ratusz Team Katowice Europrestige 4 - 8 - - -
29.05 Europrestige Globtrans Katowice 7 - 5 - - 1
26.05 KS Szarlej Europrestige 3 - 9 - - -
21.05 Europrestige 4nano Lions 4 - 0 - - -
12.05 Europrestige SM Górnik Kokociniec 3 - 3 - - -
05.05 Europrestige HUNGER-BUD 2 - 5 - - -
29.04 S.W.A. Europrestige 2 - 6 - - 1
22.04 Orica Minova Ekochem Europrestige 4 - 5 - - -
15.04 Cortina Poland Europrestige 2 - 8 - - -
08.04 Service6Senses Europrestige 3 - 7 - - -
31.03 CADESIGNER Europrestige 2 - 4 - - -
25.03 Europrestige Demetrix 9 - 1 - - -
17.03 GLS Poland Europrestige 5 - 9 - - -
jesień 2013
25.11 Orica Minova Ekochem Europrestige 6 - 2 - - -
21.11 SM Górnik Kokociniec Europrestige 5 - 4 - - -
20.11 Europrestige HUNGER-BUD 2 - 9 - - -
14.11 Europrestige Ratusz Team Katowice 2 - 7 - - -
06.11 GLS Poland Europrestige 4 - 4 - - -
31.10 S.W.A. Europrestige 7 - 4 - - -
22.10 Europrestige Bonito Murcki 7 - 3 - - -
16.10 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 10 - 7 - - -
08.10 Juloko Katowice Europrestige 4 - 6 - - -
03.10 Demetrix Europrestige 5 - 3 - - -
24.09 Europrestige Cortina Poland 4 - 4 - - 1
17.09 CADESIGNER Europrestige 3 - 7 - - 1
09.09 Niezwyciężeni Europrestige 3 - 11 - - -
Wiosna 2013
27.06 Europrestige Atria 8 - 3 - - -
24.06 Europrestige GLS Poland 8 - 4 1' - 1
21.06 Europrestige Biuro Podróży RAFA TRAVEL 11 - 1 - - 1
20.06 Europrestige Auroland 10 - 9 - - -
17.06 Europrestige Atria 7 - 10 1' - -
07.06 Europrestige Niegalaktyczni 12 - 2 - - 3
03.06 Europrestige CSTiT Sevitel 11 - 5 - - -
27.05 ESAB Katowice Europrestige 3 - 7 - - -
13.05 Europrestige gateProtect 12 - 4 - - -
06.05 UNITED MAGBOSS Europrestige 4 - 7 - - -
22.04 Hold'em Europrestige 0 - 21 - - -
25.03 FC Siemce Europrestige 0 - 6 - - -
18.03 GLS Poland Europrestige 4 - 12 - - -
jesień 2012
29.11 Orica Minova Ekochem Europrestige 2 - 9 - - -
26.11 Europrestige CSTiT Sevitel 7 - 3 - - -
13.11 Dombud Team Europrestige 2 - 6 - - -
05.11 SBL Team Europrestige 0 - 18 - - -
22.10 Europrestige Comspect Producent Oprogramowania 2 - 1 - - -
17.10 Europrestige CADESIGNER 9 - 0 - - -
08.10 Trzynastka Europrestige 5 - 3 - - -
05.10 Biuro Podróży RAFA TRAVEL Europrestige 8 - 6 - - -
01.10 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 7 - 6 - - -
26.09 Norma Katowice Europrestige 2 - 7 - - -
24.09 Europrestige Atria 5 - 6 - - -
17.09 Europrestige GLS Poland 3 - 3 - - -
10.09 MARKUS Jaworzno Europrestige 3 - 3 - - -
wiosna 2012
11.06 Europrestige SM Silesia 5 - 6 - - -
05.06 IKEA 306 Katowice Europrestige 2 - 4 - - -
29.05 Europrestige Demetrix 2 - 4 - - -
21.05 Europrestige Norma Katowice 8 - 2 - - -
16.05 Europrestige Stars Team Katowice 1 - 4 - - -
09.05 Niegalaktyczni Europrestige 3 - 6 - - -
23.04 Europrestige Tyskie Browary Książęce 5 - 3 - - -
16.04 Wyzwolenie Europrestige 0 - 18 - - 2
10.04 Biuro Podróży RAFA TRAVEL Europrestige 4 - 4 - - 2
03.04 Europrestige Auroland 7 - 3 - - -
zima 2011
04.03 Tyskie Browary Książęce TECH-COM. 3 - 6 - - -
19.02 TECH-COM. RAJS 10 - 2 - - -
12.02 Alan Katowice TECH-COM. 2 - 5 - - -
05.02 Tyskie Browary Książęce TECH-COM. 2 - 2 - - -
04.02 ALCON TECH-COM. 1 - 2 - - -
29.01 W.S.D. Alter Ego Pub TECH-COM. 3 - 6 - - -
22.01 RAJS TECH-COM. 4 - 4 - - -
15.01 W.S.D. Alter Ego Pub TECH-COM. 1 - 4 - - -
14.01 ART-KAM TECH-COM. 1 - 4 - - -
07.01 ALCON TECH-COM. 2 - 4 - - -
17.12 Alan Katowice TECH-COM. 4 - 2 - - -
jesień 2011
02.12 Europrestige Inwet Babilon 11 - 12 - - -
30.11 Metalowcy Fiat Auto Poland Europrestige 10 - 5 - - -
23.11 S.W.A. Europrestige 4 - 9 - - 1
16.11 Nikolai Europrestige 7 - 5 - - 1
14.11 Europrestige Ratusz Team Katowice 3 - 6 1' - -
10.11 Europrestige HUNGER-BUD 2 - 10 - - -
07.11 SM Górnik Kokociniec Europrestige 5 - 4 - - -
24.10 Imperium Amatorzy Europrestige 5 - 4 - - -
17.10 Europrestige Biuro Podróży Kajman-Travel 2 - 6 - - -
11.10 Europrestige Alan Katowice 6 - 7 - - -
05.10 Europrestige EUROGAMES 5 - 8 - - -
19.09 Europrestige Wizopol Chełmek 4 - 10 - - -
14.09 TRAFBUD Europrestige 7 - 5 - - -
06.09 Europrestige Silesia Chorzów 2 - 6 - - 1
wiosna 2011
22.06 Europrestige Nikolai 4 - 11 - - -
08.06 Europrestige Silesia Chorzów 4 - 4 - - -
01.06 Europrestige S.W.A. 2 - 10 - - 1
30.05 TRAFBUD Europrestige 4 - 7 - - -
24.05 Irex Gaz Chorzów Europrestige 0 - 7 - - -
18.05 SM Górnik Kokociniec Europrestige 18 - 5 - - -
16.05 Europrestige Wizopol Chełmek 7 - 9 - - -
11.05 Europrestige Cortina Poland 5 - 3 - - 1
zima 2010
27.02 CSTiT Sevitel TECH-COM. 4 - 7 - - -
19.02 TECH-COM. ALCON 4 - 7 - - -
12.02 TECH-COM. Alan Katowice 6 - 12 - - -
06.02 1 FC OBCY TECH-COM. 3 - 14 - - -
05.02 TECH-COM. RAJS 9 - 7 - - -
30.01 TECH-COM. W.S.D. Alter Ego Pub 11 - 9 - - 2
23.01 W.S.D. Alter Ego Pub TECH-COM. 4 - 7 - - -
16.01 TECH-COM. Alan Katowice 9 - 14 - - 1
18.12 TECH-COM. ALCON 5 - 4 - - -
12.12 1 FC OBCY TECH-COM. 1 - 6 - - -
28.11 TECH-COM. Blue Sky 14 - 3 - - -
27.11 TECH-COM. CSTiT Sevitel 10 - 4 - - -
21.11 RAJS TECH-COM. 5 - 13 - - -
jesień 2010
10.11 Europrestige Inwet Babilon 6 - 5 - - 1
05.11 Europrestige Metalowcy Fiat Auto Poland 4 - 7 - - -
28.10 Europrestige Alan Katowice 5 - 2 - - -
25.10 Europrestige SM Górnik Kokociniec 4 - 7 - - -
18.10 Wizopol Chełmek Europrestige 9 - 10 - - -
14.10 TRAFBUD Europrestige 5 - 8 - - 1
07.10 Europrestige Stars Team Katowice 8 - 9 - - -
06.10 Europrestige Serwis Ford Chorzów 6 - 10 - - -
27.09 Beltimex Europrestige 5 - 7 - - 1
23.09 Silesia Chorzów Europrestige 4 - 4 - - -
20.09 Europrestige UNITED MAGBOSS 3 - 7 - - 1
wiosna 2010
30.06 Metalowcy Fiat Auto Poland SM Górnik Kokociniec 3 - 4 - - -
28.06 SM Górnik Kokociniec Wizopol Chełmek 4 - 9 - - -
23.06 SM Górnik Kokociniec Cotton Club 7 - 6 - - -
17.06 WWT Polska SM Górnik Kokociniec 5 - 10 - - -
10.06 Ratusz Team Katowice SM Górnik Kokociniec 5 - 2 - - -
02.06 Europrestige SM Górnik Kokociniec 2 - 5 - - -
25.05 SM Górnik Kokociniec UNITED MAGBOSS 8 - 5 - - -
20.05 SM Górnik Kokociniec Alan Katowice 13 - 4 - - -
05.05 SM Górnik Kokociniec Energoinstal 2 - 2 - - -
zima 2009
28.02 Young Boys TECH-COM. 7 - 6 - - 2
21.02 TECH-COM. Alan Katowice 6 - 8 - - 2
14.02 TECH-COM. CSTiT Sevitel 12 - 6 - - 1
31.01 TECH-COM. Blue Sky 13 - 7 - - 3
30.01 TECH-COM. Alan Katowice 8 - 7 - - -
24.01 CSTiT Sevitel TECH-COM. 2 - 18 - - 5
17.01 TECH-COM. CKB u Ostrowskich 11 - 6 - - 5
13.12 TECH-COM. Bogdan Sablik Team Mysłowice 14 - 8 - - -
29.11 1 FC OBCY TECH-COM. 5 - 8 - - 3
28.11 Young Boys TECH-COM. 5 - 5 - - 2
21.11 TECH-COM. ALCON 6 - 7 - - 2


)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media