Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Zespół
(

Andrzej Wiensz

Red Box Soccer

Zespół: Szóstka Katowice/Smarthaft
Nr na boisku: 1
Data urodzenia: 1992-01-01


)
Kadra
(

Występy

Data Zespół 1 Zespół 2 Wynik Żółta kartka Czerwona kartka Ilość goli
Jesień 2019
16.09 Szóstka Katowice/Smarthaft Profi-Auto 5 - 0 - - -
Wiosna 2019
17.06 SPFC Szóstka Katowice/Smarthaft 5 - 1 - - -
12.06 GRUPA ZARMEN Szóstka Katowice/Smarthaft 6 - 5 - - -
03.06 Pryzmat Zabrze Szóstka Katowice/Smarthaft 17 - 8 - - -
29.05 OldStars Team Szóstka Katowice/Smarthaft 4 - 1 - - -
20.05 Szóstka Katowice/Smarthaft Energia United 6 - 4 - - -
07.05 Atria Szóstka Katowice/Smarthaft 5 - 9 - - -
24.04 Szóstka Katowice/Smarthaft GRUPA ZARMEN 5 - 6 - - -
15.04 Szóstka Katowice/Smarthaft FC Siemce 9 - 0 - - -
10.04 SPFC Szóstka Katowice/Smarthaft 3 - 2 - - -
03.04 OldStars Team Szóstka Katowice/Smarthaft 1 - 6 - - -
11.03 Szóstka Katowice/Smarthaft Pizzeria Czaplomania 8 - 4 - - -
Zima 2018/19
03.03 Szóstka Katowice/Smarthaft A-TN 1 - 6 - - -
24.02 W.S.D. Alter Ego Pub Szóstka Katowice/Smarthaft 5 - 3 - - -
17.02 Yellow Submarine Szóstka Katowice/Smarthaft 5 - 3 - - -
10.02 Katowice Internationals i ClubJU Szóstka Katowice/Smarthaft 4 - 10 - - -
03.02 MPFC Szóstka Katowice/Smarthaft 2 - 9 - - -
03.02 Szóstka Katowice/Smarthaft Inwet 4 - 3 - - -
27.01 FC Zawodzie Szóstka Katowice/Smarthaft 2 - 6 - - -
20.01 FC Siemce Szóstka Katowice/Smarthaft 2 - 4 - - -
13.01 RBV Szóstka Katowice/Smarthaft 2 - 3 - - -
06.01 Szóstka Katowice/Smarthaft Tyskie Browary Książęce 5 - 5 - - -
09.12 WITMED Szóstka Katowice/Smarthaft 2 - 4 - - -
Zima 2017/18
04.03 SANEX Katowice Wolni Strzelcy 3 - 3 - - -
25.02 SM Górnik Kokociniec SANEX Katowice 5 - 0 - - -
18.02 PROFORM SANEX Katowice 10 - 2 - - -
11.02 MPFC SANEX Katowice 7 - 1 - - -
04.02 W.S.D. Alter Ego Pub SANEX Katowice 4 - 2 - - -
28.01 Kłos SANEX Katowice 1 - 5 - - -
21.01 SANEX Katowice Tyskie Browary Książęce 3 - 6 - - -
14.01 FC Zawodzie SANEX Katowice 3 - 2 - - -
07.01 SANEX Katowice Rockwell Automation 9 - 1 - - -
02.12 SANEX Katowice Golden Team 1 - 9 - - -
Wiosna 2017
22.03 Golden Team PROM TEAM 5 - 3 - - -
20.03 Golden Team Norma Katowice 9 - 5 - - -
Jesień 2016
07.12 Golden Team Rockwell Automation 17 - 6 - - -
01.12 Golden Team Kawiarnia Za Szybą 7 - 4 - - -
23.11 Golden Team Norma Katowice 5 - 3 - - -
21.11 Kamikadze Golden Team 9 - 7 - - -
02.11 Golden Team Trzynastka 9 - 2 - - -
20.10 Kawiarnia Za Szybą Golden Team 2 - 1 - - -
17.10 FC po nalewce Golden Team 3 - 16 - - -
12.10 ZS1 Katowice Golden Team 1 - 9 - - -
05.10 Golden Team Śląsk Katowice 10 - 1 - - -
03.10 Golden Team Rockwell Automation 3 - 5 - - -
28.09 Kamikadze Golden Team 10 - 5 - - -
21.09 Golden Team M-Power 13 - 2 - - 1
19.09 Golden Team Norma Katowice 2 - 2 - - -
Wiosna 2016
28.04 Energia United Nieobliczalni 2 - 7 - - -
19.04 Energia United FC po nalewce 5 - 5 - - -
11.04 Sevitel Energia United 10 - 2 - - -
06.04 Knattspyrnufelag Energia United 5 - 1 - - -
30.03 pRRojekt Energia United 7 - 1 - - -
22.03 IBMers Energia United 4 - 1 - - -
15.03 Old Boys Zabrze Energia United 8 - 1 - - 1
09.03 MPFC Energia United 14 - 1 - - -
Zima 2015/16
06.03 Wolf Sigma - Dara Gobliny 10 - 3 - 1' -
05.03 Red Kickers Gobliny 4 - 3 - - -
28.02 Gobliny Izba Komornicza w Katowicach 1 - 3 - - -
21.02 Gobliny Red Label 4 - 1 - - -
14.02 A-TN Gobliny 9 - 6 - - -
06.02 Gobliny Inwet 4 - 4 - - -
06.02 Gobliny SANEX Katowice 5 - 7 - - -
31.01 Gobliny Sevitel 0 - 2 - - -
24.01 Saint Fisherman’s Stones Gobliny 1 - 2 - - -
23.01 Rockwell Automation Gobliny 3 - 4 - - -
Jesień 2015
27.10 Komandor Śląsk Inwet 8 - 0 - - -
20.10 Komandor Śląsk S.W.A. 9 - 5 - - -
13.10 Komandor Śląsk Orica Minova Ekochem 4 - 1 - - -
30.09 Komandor Śląsk W.S.D. Alter Ego Pub 4 - 5 - - -
22.09 Tauzen United Komandor Śląsk 6 - 1 - - -
16.09 Komandor Śląsk HUNGER-BUD 3 - 4 - - -
Wiosna 2015
16.06 All Boys Orica Minova Ekochem 4 - 6 - - -
02.06 Tauzen United All Boys 9 - 6 - - -
27.05 W.S.D. Alter Ego Pub All Boys 11 - 1 - - -
19.05 CADESIGNER All Boys 8 - 3 - - -
14.05 SM Silesia All Boys 6 - 4 - - -
11.05 All Boys KTG Śląsk 5 - 6 - - -
Zima 2014
15.03 Gobliny Inwet 5 - 3 - - -
01.03 Gobliny Eko-gaz Team 4 - 4 - - -
28.02 Gobliny Wolf Sigma - Dara 3 - 1 - - -
22.02 FC po nalewce Gobliny 4 - 2 - - -
21.02 Eko-gaz Team Gobliny 3 - 4 - - -
15.02 Gobliny Tyskie Browary Książęce 2 - 7 - - -
14.02 A-TN Gobliny 2 - 6 - - -
08.02 Gobliny KP BIG Katowice 5 - 3 - - -
07.02 Gobliny Izba Komornicza w Katowicach 6 - 1 - - -
01.02 Gobliny Red Kickers 7 - 2 - - -
25.01 Gobliny Rockwell Automation 1 - 2 - - -
10.01 Wolf Sigma - Dara Gobliny 5 - 3 - - -
20.12 FC Zawodzie Gobliny 4 - 1 - - -
14.12 Gobliny Inwet 5 - 4 - - -
jesień 2014
01.12 Tauzen United Gobliny 5 - 3 - - -
27.11 Premium - Appetite Gobliny 9 - 3 - - -
24.11 Gobliny Komandor Śląsk 3 - 3 - - -
19.11 Gobliny SM Silesia 3 - 8 - - -
06.11 Tauzen United Gobliny 5 - 1 - - -
03.11 Gobliny Pub Szacun Katowice 6 - 3 - - -
22.10 UNITED MAGBOSS Gobliny 4 - 3 - - -
15.10 Premium - Appetite Gobliny 4 - 6 - - -
06.10 Pub pod Piątką Gobliny 2 - 2 - - -
29.09 Gobliny SM Silesia 7 - 5 - - -
24.09 Komandor Śląsk Gobliny 5 - 3 - - -
16.09 Biuro Podróży RAFA TRAVEL Gobliny 4 - 5 - - -
08.09 Ostatnie Miejsce Gobliny 2 - 11 - - -
Wiosna 2014
16.06 Wolf Sigma - Dara Gobliny 3 - 3 - - -
11.06 SajSoft Gobliny 1 - 15 - - -
05.06 SIGNUM Załęże Gobliny 2 - 10 - - -
03.06 Inwet Gobliny 4 - 2 - - -
28.05 Siódemka Katowice Gobliny 0 - 5 - - -
19.05 Śląsk Katowice Gobliny 1 - 7 - - -
12.05 Trzynastka Gobliny 3 - 1 - - -
07.05 OKF BIG Katowice Gobliny 4 - 11 - - -
14.04 Gobliny Pub pod Piątką 7 - 3 - - -
09.04 Premium - Appetite Gobliny 3 - 5 - - -
02.04 Grupa Żywiec Gobliny 0 - 12 - - -
24.03 MPFC Gobliny 5 - 5 - - -
17.03 Finimondo Gobliny 1 - 8 - - -
Zima 2013
22.02 KP Brynów Wolf Sigma - Dara 3 - 3 - - -
15.02 KP Brynów Czerwone Byki 3 - 7 - - -
09.02 KTG Śląsk KP Brynów 3 - 4 - - -
08.02 KP Brynów All Boys 5 - 4 - - -
01.02 KP Brynów Rockwell Automation 3 - 2 - - -
26.01 Yellow Submarine KP Brynów 6 - 0 - - -
25.01 KP Brynów Invest&Bauen 1 - 5 - - -
18.01 KP Brynów RR Projekt Manhattan 2 - 1 - - -
11.01 KP Brynów FC Siemce 4 - 5 - - -
05.01 KP Brynów Ścisłe Krycie 4 - 4 - - -
22.12 KP Brynów GALEN FC 6 - 3 - - -
07.12 KP Brynów Izba Komornicza w Katowicach 9 - 1 - - -
Wiosna 2013
24.06 Service6Senses KP Brynów 15 - 0 - - -
20.06 Mean Machine KP Brynów 2 - 6 - - -
13.06 GALLUS.pl KP Brynów 6 - 3 - - -
10.06 KP Brynów Eksperci Kosztowy 2 - 7 - - -
07.06 CKI Katowice KP Brynów 14 - 5 - - 1
04.06 Cosmic FC KP Brynów 7 - 5 - - -
29.05 Orzapak Team KP Brynów 10 - 3 - - -
22.05 KP Brynów Śląsk Katowice 6 - 3 - - -
13.05 OKF BIG Katowice KP Brynów 15 - 4 - - -
08.05 S-tuning KP Brynów 9 - 2 - - -
16.04 The Basement KP Brynów 2 - 4 - - -
10.04 KP Brynów Seksualni Niebezpieczni 8 - 4 - - -
21.03 RS Katowice Poczta Polska KP Brynów 9 - 1 - - -
18.03 KP Brynów JCommerce SA 2 - 5 - - -
wiosna 2010
08.07 1 FC OBCY Joga Bonito 4 - 11 - - -
06.07 S.W.A. Joga Bonito 3 - 3 - - -
29.06 Golden.Team Joga Bonito 5 - 6 - - -
22.06 Beltimex Joga Bonito 4 - 4 - - -
14.06 Szersi Niż Wyżsi Joga Bonito 3 - 3 - - -
01.06 Atria Joga Bonito 8 - 9 - - -
25.05 Cortina Poland Joga Bonito 5 - 6 - - -
17.05 Inwet Babilon Joga Bonito 4 - 3 - - -
11.05 HUNGER-BUD Joga Bonito 7 - 5 - - -
04.05 Joga Bonito KS 76 8 - 2 - - -
29.04 Auroland Joga Bonito 7 - 4 - - -
20.04 Joga Bonito FC Tytek 5 - 2 - - -
06.04 Demetrix Joga Bonito 2 - 4 - - -
31.03 Joga Bonito Millennium 4 - 1 - - -
jesień 2009
26.11 Joga Bonito ZKS Ferrum S.A. 5 - 7 - - -
19.11 Joga Bonito FC Albatros 1 - 5 - - -
12.11 Joga Bonito FC Tytek 2 - 7 - - -
04.11 Auroland Joga Bonito 7 - 1 - - -
29.10 Witosa Katowice Joga Bonito 3 - 5 - - -
22.10 Joga Bonito Atria 5 - 6 - - -
15.10 Joga Bonito 1 FC OBCY 5 - 8 - - -
08.10 Joga Bonito Szersi Niż Wyżsi 3 - 2 - - -
01.10 Joga Bonito Inwet Babilon 6 - 4 - - -
17.09 Joga Bonito Golden.Team 7 - 5 - - -
10.09 Joga Bonito Demetrix 6 - 4 - - -
07.09 1920 Bytom Joga Bonito 8 - 2 - - -
03.09 Energoinstal Joga Bonito 5 - 4 - - -
20.08 Joga Bonito S.W.A. 8 - 7 - - -


)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media