Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Zespół
(

Krzysztof Mazur

Red Box Soccer

Zespół: Europrestige
Nr na boisku: 13


)
Kadra
(

Występy

Data Zespół 1 Zespół 2 Wynik Żółta kartka Czerwona kartka Ilość goli
Jesień 2018
21.11 Europrestige WITMED 5 - 0 - - -
12.11 Europrestige Krysław S.C. 4 - 3 - - 1
05.11 Tyskie Browary Książęce Europrestige 3 - 7 - - -
29.10 Europrestige MPFC 4 - 3 - - -
22.10 Europrestige ABEX Rekreacja 4 - 5 - - 1
17.10 WITMED Europrestige 4 - 9 - - -
08.10 Tyskie Browary Książęce Europrestige 8 - 1 - - -
01.10 Inwet Europrestige 3 - 5 - - -
24.09 Krysław S.C. Europrestige 6 - 8 - - 2
17.09 MPFC Europrestige 6 - 4 - - 1
10.09 Europrestige OldStars Team 8 - 5 - - 2
Wiosna 2018
12.06 Inwet Europrestige 3 - 11 - - 3
08.06 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 9 - 5 - - 4
04.06 MPFC Europrestige 2 - 10 - - 1
28.05 MPFC Europrestige 4 - 8 - - 3
24.05 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 5 - 10 - - -
22.05 Inwet Europrestige 5 - 9 - - 1
17.05 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 5 - 13 - - -
14.05 Europrestige Golden Team 4 - 3 - - -
10.05 Europrestige HUNGER-BUD 4 - 6 - - -
07.05 Tyskie Browary Książęce Europrestige 5 - 4 - - -
17.04 Europrestige Inwet 4 - 9 - - -
29.03 Europrestige Bonito Murcki 4 - 7 - - -
Jesień 2017
27.11 HUNGER-BUD Europrestige 5 - 2 - - -
20.11 Bonito Murcki Europrestige 7 - 8 - - 1
16.11 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 5 - 9 - - 1
13.11 Europrestige Tyskie Browary Książęce 3 - 4 - - -
09.11 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 11 - 2 - - 1
02.11 Europrestige Cortina Poland 6 - 4 - - -
26.10 Europrestige SM Silesia 10 - 8 - - -
23.10 MPFC Europrestige 4 - 1 - - -
04.10 Cortina Poland Europrestige 6 - 5 - - 1
25.09 Europrestige HUNGER-BUD 0 - 8 - - -
18.09 Europrestige Bonito Murcki 9 - 2 - - -
13.09 MPFC Europrestige 6 - 7 - - -
11.09 Europrestige Tyskie Browary Książęce 4 - 4 - - -
Wiosna 2017
23.06 Europrestige Pub Szacun Katowice 5 - 0 - - -
21.06 Cortina Poland Europrestige 3 - 2 - - -
12.06 Lions United Europrestige 5 - 11 - - 1
09.06 Europrestige Pub Szacun Katowice 7 - 5 - - 2
05.06 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 6 - 4 - - 1
23.05 Zakłady Mięsne Silesia Europrestige 7 - 13 - - -
17.05 Europrestige Lions United 6 - 6 - - 2
15.05 Dentim Clinic Europrestige 13 - 6 - - -
08.05 skupmieszkan.eu Europrestige 3 - 5 - - -
27.04 Demetrix Europrestige 4 - 6 1' - -
10.04 HUNGER-BUD Europrestige 9 - 4 - - -
27.03 SM Górnik Kokociniec Europrestige 1 - 1 - - 1
20.03 Europrestige SM Silesia 8 - 4 - - -
15.03 Europrestige Cortina Poland 7 - 0 - - -
Jesień 2016
06.12 Tauzen United Europrestige 3 - 7 - - -
05.12 Lions United Europrestige 9 - 4 - - -
01.12 Europrestige SM Górnik Kokociniec 2 - 9 - - -
29.11 Dentim Clinic Europrestige 7 - 5 - - -
23.11 Europrestige SM Silesia 4 - 4 - - -
16.11 Lions United Europrestige 6 - 6 - - -
15.11 Pub Szacun Katowice Europrestige 4 - 7 - - -
08.11 Europrestige S-tuning 7 - 5 - - -
24.10 Europrestige Cortina Poland 3 - 3 - - -
17.10 HUNGER-BUD Europrestige 4 - 5 - - -
12.10 Europrestige Auroland 12 - 1 - - -
04.10 Europrestige Tauzen United 3 - 0 - - -
26.09 CADESIGNER Europrestige 6 - 5 - - -
19.09 Europrestige SM Górnik Kokociniec 6 - 7 - - -
13.09 Europrestige Zakłady Mięsne Silesia 6 - 2 - - -
05.09 Europrestige Dentim Clinic 7 - 6 - - -
Wiosna 2016
07.06 S-tuning Europrestige 3 - 5 - - -
01.06 Europrestige Lions United 12 - 4 - - -
23.05 Europrestige SM Górnik Kokociniec 5 - 10 - - -
17.05 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 1 - 12 - - -
09.05 Europrestige All Boys 2 - 6 - - -
04.05 CADESIGNER Europrestige 12 - 6 - - -
25.04 Europrestige SM Silesia 10 - 5 - - -
19.04 Europrestige AKF ProfiAuto 6 - 11 - - -
04.04 HUNGER-BUD Europrestige 8 - 2 - - -
29.03 Pub Szacun Katowice Europrestige 5 - 2 - - -
22.03 Tauzen United Europrestige 3 - 5 - - -
15.03 Europrestige Inwet 7 - 5 - - -
07.03 Europrestige Cortina Poland 1 - 4 - - 1
Jesień 2015
30.11 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 6 - 9 1' - 1
26.11 Inwet Europrestige 2 - 6 - - -
23.11 Komandor Śląsk Europrestige 6 - 7 - - -
16.11 Orica Minova Ekochem Europrestige 0 - 6 - - -
10.11 Atria Europrestige 2 - 7 - - -
05.11 Europrestige Tauzen United 3 - 8 - - -
26.10 Europrestige HUNGER-BUD 3 - 3 - - -
19.10 CADESIGNER Europrestige 4 - 4 - - 1
15.10 Cortina Poland Europrestige 0 - 6 - - -
29.09 Europrestige S.W.A. 7 - 4 - - -
23.09 SM Silesia Europrestige 3 - 7 - - -
14.09 Europrestige SM Górnik Kokociniec 4 - 8 - 1' -
10.09 KTG Śląsk Europrestige 4 - 6 - - -
Wiosna 2015
22.06 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 1 - 8 - - -
16.06 Komandor Śląsk Europrestige 4 - 8 - - -
12.06 Orica Minova Ekochem Europrestige 8 - 3 - - -
01.06 HUNGER-BUD Europrestige 3 - 4 - - -
18.05 Atria Europrestige 6 - 4 - - -
30.04 Europrestige Bonito Murcki 1 - 8 - - -
22.04 Europrestige S-tuning 6 - 6 - - -
15.04 Europrestige Lions United 3 - 6 - - -
09.04 Europrestige CADESIGNER 4 - 9 - - -
02.04 KTG Śląsk Europrestige 1 - 5 - - -
26.03 Europrestige SM Górnik Kokociniec 4 - 2 - - -
24.03 Europrestige SM Silesia 4 - 4 - - -
19.03 Europrestige Tauzen United 11 - 3 - - -
jesień 2014
25.11 Węgorze Europrestige 9 - 4 - - 1
18.11 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 5 - 10 - - 2
13.11 S.W.A. Europrestige 7 - 8 - - -
04.11 Europrestige All Boys 10 - 3 - - -
27.10 CADESIGNER Europrestige 6 - 3 - - -
23.10 Europrestige Globtrans Katowice 5 - 7 - - 1
15.10 Bonito Murcki Europrestige 2 - 5 - - -
13.10 Orica Minova Ekochem Europrestige 2 - 7 - - -
09.10 Cortina Poland Europrestige 1 - 4 - - 1
29.09 HUNGER-BUD Europrestige 4 - 2 1' - 1
22.09 Europrestige Demetrix 9 - 6 - - 1
15.09 S-tuning Europrestige 9 - 6 - - 2
08.09 Europrestige SM Górnik Kokociniec 6 - 6 - - -
Wiosna 2014
12.06 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 4 - 3 - - -
02.06 Ratusz Team Katowice Europrestige 4 - 8 1' - -
29.05 Europrestige Globtrans Katowice 7 - 5 - - 1
26.05 KS Szarlej Europrestige 3 - 9 - - -
21.05 Europrestige Lions United 4 - 0 - - 2
12.05 Europrestige SM Górnik Kokociniec 3 - 3 - - 1
05.05 Europrestige HUNGER-BUD 2 - 5 - - 1
29.04 S.W.A. Europrestige 2 - 6 - - -
22.04 Orica Minova Ekochem Europrestige 4 - 5 - - -
15.04 Cortina Poland Europrestige 2 - 8 - - -
08.04 Service6Senses Europrestige 3 - 7 - - 1
31.03 CADESIGNER Europrestige 2 - 4 - - 3
25.03 Europrestige Demetrix 9 - 1 - - -
17.03 GLS Poland Europrestige 5 - 9 - - 4
jesień 2013
25.11 Orica Minova Ekochem Europrestige 6 - 2 - - 1
21.11 SM Górnik Kokociniec Europrestige 5 - 4 - - -
20.11 Europrestige HUNGER-BUD 2 - 9 1' - -
14.11 Europrestige Ratusz Team Katowice 2 - 7 - - -
06.11 GLS Poland Europrestige 4 - 4 - - -
31.10 S.W.A. Europrestige 7 - 4 - - -
22.10 Europrestige Bonito Murcki 7 - 3 - - -
16.10 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 10 - 7 - - -
08.10 Juloko Katowice Europrestige 4 - 6 - - 1
03.10 Demetrix Europrestige 5 - 3 - - -
24.09 Europrestige Cortina Poland 4 - 4 - - 1
17.09 CADESIGNER Europrestige 3 - 7 - - -
09.09 Niezwyciężeni Europrestige 3 - 11 - - 1
Wiosna 2013
27.06 Europrestige Atria 8 - 3 - - 2
24.06 Europrestige GLS Poland 8 - 4 1' - 4
21.06 Europrestige Biuro Podróży RAFA TRAVEL 11 - 1 - - 1
20.06 Europrestige Auroland 10 - 9 - - 2
17.06 Europrestige Atria 7 - 10 - - 1
07.06 Europrestige Niegalaktyczni 12 - 2 - - 2
03.06 Europrestige CSTiT Sevitel 11 - 5 - - 4
27.05 ESAB Katowice Europrestige 3 - 7 - - 1
13.05 Europrestige gateProtect 12 - 4 - - -
06.05 UNITED MAGBOSS Europrestige 4 - 7 - - -
22.04 Hold'em Europrestige 0 - 21 - - -
25.03 FC Siemce Europrestige 0 - 6 - - -
18.03 GLS Poland Europrestige 4 - 12 - - 3
jesień 2012
29.11 Orica Minova Ekochem Europrestige 2 - 9 - - 2
26.11 Europrestige CSTiT Sevitel 7 - 3 - - 1
13.11 Dombud Team Europrestige 2 - 6 - - 2
05.11 SBL Team Europrestige 0 - 18 - - 4
22.10 Europrestige Comspect Producent Oprogramowania 2 - 1 - - -
17.10 Europrestige CADESIGNER 9 - 0 - - 4
08.10 Trzynastka Europrestige 5 - 3 - - -
05.10 Biuro Podróży RAFA TRAVEL Europrestige 8 - 6 - - 4
01.10 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 7 - 6 - - -
26.09 Norma Katowice Europrestige 2 - 7 - - -
24.09 Europrestige Atria 5 - 6 - - -
17.09 Europrestige GLS Poland 3 - 3 - - -
10.09 MARKUS Jaworzno Europrestige 3 - 3 - - -
04.09 EUROGAMES Ford Nowy Dwór Bytom 8 - 9 - - -
wiosna 2012
14.06 Ratusz Team Katowice EUROGAMES 7 - 4 - - 1
11.06 Inwet Babilon EUROGAMES 3 - 11 - - 1
05.06 SM Górnik Kokociniec EUROGAMES 5 - 0 - - -
09.05 EUROGAMES HUNGER-BUD 3 - 9 - - -
26.04 Alan Katowice EUROGAMES 6 - 5 - - -
23.04 Metalowcy Fiat Auto Poland EUROGAMES 5 - 7 - - -
19.04 EUROGAMES Biuro Podróży Kajman-Travel 5 - 12 1' - 2
10.04 EUROGAMES MDK Jordan Siemianowice 0 - 5 - - -
05.04 EUROGAMES Herkules 6 - 4 - - 1
26.03 Beltimex EUROGAMES 4 - 4 - - -
21.03 RAJS EUROGAMES 9 - 7 - - 2
jesień 2011
22.11 EUROGAMES Imperium Amatorzy 9 - 8 - - -
21.11 HUNGER-BUD EUROGAMES 5 - 4 - - 1
14.11 Wizopol Chełmek EUROGAMES 6 - 5 - - -
02.11 EUROGAMES SM Górnik Kokociniec 2 - 5 - - 1
27.10 EUROGAMES Ratusz Team Katowice 8 - 7 - - -
25.10 EUROGAMES Alan Katowice 3 - 10 - - 2
20.10 Inwet Babilon EUROGAMES 4 - 7 2' 1' 2
12.10 EUROGAMES Silesia Chorzów 7 - 4 - - -
05.10 Europrestige EUROGAMES 5 - 8 - - -
29.09 Metalowcy Fiat Auto Poland EUROGAMES 7 - 2 - - -
21.09 TRAFBUD EUROGAMES 3 - 6 - - 1
13.09 EUROGAMES Biuro Podróży Kajman-Travel 6 - 3 - - 1
06.09 EUROGAMES S.W.A. 3 - 2 - - -
wiosna 2011
31.05 Old Boys Zabrze EUROGAMES 8 - 3 - 1' -
17.05 Orica Minova Ekochem EUROGAMES 8 - 12 - - 7
05.05 Taranis EUROGAMES 2 - 14 - - 1
28.04 Rodenstock Studio Optyczne 44 EUROGAMES 2 - 3 - - -
18.04 Imperium Amatorzy EUROGAMES 11 - 3 - - 1
14.04 SM Górnik EUROGAMES 3 - 6 - - 2
11.04 EUROGAMES Primero Juloko Katowice 5 - 3 - - 1
05.04 CADESIGNER EUROGAMES 3 - 5 1' - -
28.03 Bogdan Sablik Team Mysłowice EUROGAMES 3 - 12 - - 2
22.03 Inwet EUROGAMES 5 - 7 - - -
17.03 EUROGAMES Beltimex 10 - 3 - - 2
jesień 2010
10.11 Europrestige Inwet Babilon 6 - 5 - - -
05.11 Europrestige Metalowcy Fiat Auto Poland 4 - 7 - - 2
28.10 Europrestige Alan Katowice 5 - 2 - - -
25.10 Europrestige SM Górnik Kokociniec 4 - 7 - - -
18.10 Wizopol Chełmek Europrestige 9 - 10 - - 1
14.10 TRAFBUD Europrestige 5 - 8 - - 3
07.10 Europrestige Stars Team Katowice 8 - 9 - - -
06.10 Europrestige Serwis Ford Chorzów 6 - 10 - - -
27.09 Beltimex Europrestige 5 - 7 - - 2
23.09 Silesia Chorzów Europrestige 4 - 4 - - -
20.09 Europrestige UNITED MAGBOSS 3 - 7 - - -
13.09 Cotton Club Europrestige 3 - 2 - - -
06.09 Europrestige FC Albatros 4 - 4 - - 1
wiosna 2010
15.06 Europrestige FC Albatros 2 - 9 - - -
07.06 WWT Polska Europrestige 4 - 6 1' - -
02.06 Europrestige SM Górnik Kokociniec 2 - 5 - - -
27.05 Metalowcy Fiat Auto Poland Europrestige 2 - 4 - - 2
19.05 Europrestige Rodenstock Studio Optyczne 44 6 - 2 - - -
17.05 Stars Team Katowice Europrestige 4 - 6 - - 1
10.05 Energoinstal Europrestige 4 - 8 - - 1
28.04 Ratusz Team Katowice Europrestige 9 - 16 - - 2
26.04 Europrestige Wizopol Chełmek 4 - 7 - - 1
19.04 Europrestige UNITED MAGBOSS 5 - 5 - - -
08.04 Europrestige TRAFBUD 3 - 4 - - -
29.03 Alan Katowice Europrestige 9 - 6 - - 1
22.03 Cotton Club Europrestige 6 - 2 - - -
15.03 Europrestige SM Górnik 5 - 2 - - 2
jesień 2009
18.11 TIMPEX Europrestige 6 - 9 - - -
09.11 SM Górnik Kokociniec Europrestige 5 - 5 - - -
05.11 Europrestige Ratusz Team Katowice 4 - 6 - - -
26.10 Europrestige UNITED MAGBOSS 4 - 7 - - -
19.10 Europrestige Kolporter Katowice 3 - 6 - - 1
16.10 Europrestige Alan Katowice 3 - 2 - - -
12.10 WWT Polska Europrestige 9 - 2 - - -
05.10 Europrestige Irex Gaz Chorzów 5 - 3 - - 2
28.09 Cotton Club Europrestige 7 - 3 - - -
21.09 Cortina Poland Europrestige 7 - 3 - - 2
07.09 Stars Team Katowice Europrestige 5 - 2 - - -
31.08 Cortina Katowice Europrestige 3 - 6 - - -
24.08 Wizopol Chełmek Europrestige 16 - 6 - - -
17.08 TRAFBUD Europrestige 9 - 1 - - -


)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media