Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Zespół
(

Tomasz Kąkol

Red Box Soccer

Zespół: Europrestige
Nr na boisku: 11


)
Kadra
(

Występy

Data Zespół 1 Zespół 2 Wynik Żółta kartka Czerwona kartka Ilość goli
Wiosna 2017
23.05 Zakłady Mięsne Silesia Europrestige 7 - 13 - - -
17.05 Europrestige Lions United 6 - 6 - - -
15.05 Dentim Clinic Europrestige 13 - 6 - - -
08.05 skupmieszkan.eu Europrestige 3 - 5 - - -
27.04 Demetrix Europrestige 4 - 6 - - -
10.04 HUNGER-BUD Europrestige 9 - 4 - - -
27.03 SM Górnik Kokociniec Europrestige 1 - 1 - - -
20.03 Europrestige SM Silesia 8 - 4 - - -
15.03 Europrestige Cortina Poland 7 - 0 - - -
Jesień 2016
06.12 Tauzen United Europrestige 3 - 7 - - -
05.12 Lions United Europrestige 9 - 4 - - -
01.12 Europrestige SM Górnik Kokociniec 2 - 9 - - -
29.11 Dentim Clinic Europrestige 7 - 5 - - -
23.11 Europrestige SM Silesia 4 - 4 - - -
16.11 Lions United Europrestige 6 - 6 - - -
15.11 Pub Szacun Katowice Europrestige 4 - 7 - - -
08.11 Europrestige S-tuning 7 - 5 - - -
24.10 Europrestige Cortina Poland 3 - 3 - - -
17.10 HUNGER-BUD Europrestige 4 - 5 - - -
12.10 Europrestige Auroland 12 - 1 - - -
04.10 Europrestige Tauzen United 3 - 0 - - -
26.09 CADESIGNER Europrestige 6 - 5 - - -
19.09 Europrestige SM Górnik Kokociniec 6 - 7 - - -
13.09 Europrestige Zakłady Mięsne Silesia 6 - 2 - - -
05.09 Europrestige Dentim Clinic 7 - 6 - - -
Wiosna 2016
07.06 S-tuning Europrestige 3 - 5 - - -
01.06 Europrestige Lions United 12 - 4 - - -
23.05 Europrestige SM Górnik Kokociniec 5 - 10 - - -
17.05 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 1 - 12 - - -
09.05 Europrestige All Boys 2 - 6 - - -
04.05 CADESIGNER Europrestige 12 - 6 - - -
25.04 Europrestige SM Silesia 10 - 5 - - -
19.04 Europrestige AKF ProfiAuto 6 - 11 - - -
04.04 HUNGER-BUD Europrestige 8 - 2 - - -
29.03 Pub Szacun Katowice Europrestige 5 - 2 - - -
22.03 Tauzen United Europrestige 3 - 5 - - -
15.03 Europrestige Inwet 7 - 5 - - -
07.03 Europrestige Cortina Poland 1 - 4 - - -
Jesień 2015
30.11 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 6 - 9 - - -
26.11 Inwet Europrestige 2 - 6 - - -
23.11 Komandor Śląsk Europrestige 6 - 7 - - -
16.11 Orica Minova Ekochem Europrestige 0 - 6 - - -
10.11 Atria Europrestige 2 - 7 - - -
05.11 Europrestige Tauzen United 3 - 8 - - -
26.10 Europrestige HUNGER-BUD 3 - 3 - - -
19.10 CADESIGNER Europrestige 4 - 4 - - -
15.10 Cortina Poland Europrestige 0 - 6 - - -
29.09 Europrestige S.W.A. 7 - 4 - - -
23.09 SM Silesia Europrestige 3 - 7 - - -
14.09 Europrestige SM Górnik Kokociniec 4 - 8 - - -
10.09 KTG Śląsk Europrestige 4 - 6 - - -
Wiosna 2015
22.06 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 1 - 8 - - -
16.06 Komandor Śląsk Europrestige 4 - 8 - - -
12.06 Orica Minova Ekochem Europrestige 8 - 3 - - -
01.06 HUNGER-BUD Europrestige 3 - 4 - - -
18.05 Atria Europrestige 6 - 4 - - -
30.04 Europrestige Bonito Murcki 1 - 8 - - -
22.04 Europrestige S-tuning 6 - 6 - - -
15.04 Europrestige Lions United 3 - 6 - - -
09.04 Europrestige CADESIGNER 4 - 9 - - -
02.04 KTG Śląsk Europrestige 1 - 5 - - -
26.03 Europrestige SM Górnik Kokociniec 4 - 2 - - -
24.03 Europrestige SM Silesia 4 - 4 - - -
19.03 Europrestige Tauzen United 11 - 3 - - -
jesień 2014
25.11 Węgorze Europrestige 9 - 4 - - -
18.11 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 5 - 10 - - -
13.11 S.W.A. Europrestige 7 - 8 - - -
04.11 Europrestige All Boys 10 - 3 - - -
27.10 CADESIGNER Europrestige 6 - 3 - - -
23.10 Europrestige Globtrans Katowice 5 - 7 - - -
15.10 Bonito Murcki Europrestige 2 - 5 - - -
13.10 Orica Minova Ekochem Europrestige 2 - 7 - - -
09.10 Cortina Poland Europrestige 1 - 4 - - -
29.09 HUNGER-BUD Europrestige 4 - 2 - - -
22.09 Europrestige Demetrix 9 - 6 - - -
15.09 S-tuning Europrestige 9 - 6 - - -
08.09 Europrestige SM Górnik Kokociniec 6 - 6 - - -
Wiosna 2014
12.06 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 4 - 3 - - -
02.06 Ratusz Team Katowice Europrestige 4 - 8 - - -
29.05 Europrestige Globtrans Katowice 7 - 5 - - -
26.05 KS Szarlej Europrestige 3 - 9 - - -
21.05 Europrestige Lions United 4 - 0 - - -
12.05 Europrestige SM Górnik Kokociniec 3 - 3 - - -
05.05 Europrestige HUNGER-BUD 2 - 5 - - -
29.04 S.W.A. Europrestige 2 - 6 - - -
22.04 Orica Minova Ekochem Europrestige 4 - 5 - - -
15.04 Cortina Poland Europrestige 2 - 8 - - -
08.04 Service6Senses Europrestige 3 - 7 - - -
31.03 CADESIGNER Europrestige 2 - 4 - - -
25.03 Europrestige Demetrix 9 - 1 - - -
17.03 GLS Poland Europrestige 5 - 9 - - -
jesień 2013
25.11 Orica Minova Ekochem Europrestige 6 - 2 - - -
21.11 SM Górnik Kokociniec Europrestige 5 - 4 - - -
20.11 Europrestige HUNGER-BUD 2 - 9 - - -
14.11 Europrestige Ratusz Team Katowice 2 - 7 - - -
06.11 GLS Poland Europrestige 4 - 4 - - -
31.10 S.W.A. Europrestige 7 - 4 - - -
22.10 Europrestige Bonito Murcki 7 - 3 - - -
16.10 Europrestige W.S.D. Alter Ego Pub 10 - 7 - - -
08.10 Juloko Katowice Europrestige 4 - 6 - - -
03.10 Demetrix Europrestige 5 - 3 - - -
24.09 Europrestige Cortina Poland 4 - 4 - - -
17.09 CADESIGNER Europrestige 3 - 7 - - -
09.09 Niezwyciężeni Europrestige 3 - 11 - - -
Wiosna 2013
27.06 Europrestige Atria 8 - 3 - - -
24.06 Europrestige GLS Poland 8 - 4 - - -
21.06 Europrestige Biuro Podróży RAFA TRAVEL 11 - 1 - - -
20.06 Europrestige Auroland 10 - 9 - - -
17.06 Europrestige Atria 7 - 10 - - -
07.06 Europrestige Niegalaktyczni 12 - 2 - - -
03.06 Europrestige CSTiT Sevitel 11 - 5 - - -
27.05 ESAB Katowice Europrestige 3 - 7 - - -
13.05 Europrestige gateProtect 12 - 4 - - -
06.05 UNITED MAGBOSS Europrestige 4 - 7 - - -
22.04 Hold'em Europrestige 0 - 21 - - -
25.03 FC Siemce Europrestige 0 - 6 - - -
18.03 GLS Poland Europrestige 4 - 12 - - -
jesień 2012
29.11 Orica Minova Ekochem Europrestige 2 - 9 - - -
26.11 Europrestige CSTiT Sevitel 7 - 3 - - -
13.11 Dombud Team Europrestige 2 - 6 - - -
05.11 SBL Team Europrestige 0 - 18 - - -
22.10 Europrestige Comspect Producent Oprogramowania 2 - 1 - - -
17.10 Europrestige CADESIGNER 9 - 0 - - -
08.10 Trzynastka Europrestige 5 - 3 - - -
05.10 Biuro Podróży RAFA TRAVEL Europrestige 8 - 6 - - -
01.10 W.S.D. Alter Ego Pub Europrestige 7 - 6 - - -
26.09 Norma Katowice Europrestige 2 - 7 - - -
24.09 Europrestige Atria 5 - 6 - - -
17.09 Europrestige GLS Poland 3 - 3 - - -
10.09 MARKUS Jaworzno Europrestige 3 - 3 - - -


)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media