Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Zespół
(

Łukasz Jagiełło

Red Box Soccer

Zespół: HUNGER-BUD
Nr na boisku: 0


)
Kadra
(

Występy

Data Zespół 1 Zespół 2 Wynik Żółta kartka Czerwona kartka Ilość goli
Zima 2019/20
08.12 Yellow Submarine HUNGER-BUD 2 - 5 - - -
Jesień 2019
27.11 Golden Team HUNGER-BUD 0 - 5 - - -
20.11 Inwet HUNGER-BUD 6 - 7 - - -
18.11 A-TN HUNGER-BUD 7 - 13 - - -
14.11 HUNGER-BUD Krysław S.C. 3 - 5 - - -
06.11 HUNGER-BUD Kraken Team 5 - 4 - - -
30.10 GRUPA ZARMEN HUNGER-BUD 5 - 13 - - -
28.10 A-TN HUNGER-BUD 6 - 5 - - -
24.10 HUNGER-BUD Teammates 4 - 2 - - -
21.10 Golden Team HUNGER-BUD 2 - 5 - - -
14.10 HUNGER-BUD Tyskie Browary Książęce 11 - 2 - - -
30.09 HUNGER-BUD Krysław S.C. 2 - 2 - - -
25.09 HUNGER-BUD MPFC 11 - 4 - - -
23.09 Inwet HUNGER-BUD 2 - 4 - - -
Wiosna 2019
17.06 HUNGER-BUD Kraken Team 4 - 3 - - -
12.06 HUNGER-BUD Inwet 4 - 1 - - -
03.06 Krysław S.C. HUNGER-BUD 3 - 3 - - -
27.05 MPFC HUNGER-BUD 2 - 8 - - 3
15.05 MPFC HUNGER-BUD 2 - 2 - - -
06.05 Europrestige HUNGER-BUD 4 - 15 - - -
29.04 Inwet HUNGER-BUD 2 - 3 - - -
24.04 Tyskie Browary Książęce HUNGER-BUD 3 - 6 - - 1
17.04 HUNGER-BUD Teammates 5 - 4 - - 2
10.04 HUNGER-BUD S-tuning 5 - 3 - - 2
03.04 W.S.D. HUNGER-BUD 3 - 10 - - -
01.04 HUNGER-BUD Krysław S.C. 3 - 2 - - -
25.03 Kraken Team HUNGER-BUD 4 - 7 - - 2
Wiosna 2018
11.06 HUNGER-BUD Tyskie Browary Książęce 18 - 4 - - -
07.06 HUNGER-BUD Golden Team 17 - 4 - - -
04.06 HUNGER-BUD Tyskie Browary Książęce 7 - 2 - - -
30.05 Golden Team HUNGER-BUD 4 - 8 - - -
28.05 HUNGER-BUD Bonito Murcki 3 - 2 - - -
21.05 HUNGER-BUD Bonito Murcki 9 - 1 - - -
17.05 Golden Team HUNGER-BUD 3 - 5 - - -
10.05 Europrestige HUNGER-BUD 4 - 6 - - -
26.04 Inwet HUNGER-BUD 6 - 6 - - -
19.04 Bonito Murcki HUNGER-BUD 3 - 7 - - -
16.04 Tyskie Browary Książęce HUNGER-BUD 5 - 4 - - -
09.04 HUNGER-BUD W.S.D. 11 - 3 - - 2
26.03 MPFC HUNGER-BUD 1 - 5 - - -
Jesień 2017
27.11 HUNGER-BUD Europrestige 5 - 2 - - -
27.11 HUNGER-BUD Cortina Poland 12 - 2 - - -
20.11 HUNGER-BUD SM Silesia 5 - 0 - - -
20.11 W.S.D. HUNGER-BUD 7 - 10 - - 3
13.11 MPFC HUNGER-BUD 0 - 18 - - 8
08.11 HUNGER-BUD Tyskie Browary Książęce 13 - 4 - - -
06.11 HUNGER-BUD Bonito Murcki 4 - 1 - - -
30.10 Tyskie Browary Książęce HUNGER-BUD 1 - 10 - - 6
25.10 Cortina Poland HUNGER-BUD 0 - 6 - - -
23.10 SM Silesia HUNGER-BUD 0 - 5 - - -
16.10 MPFC HUNGER-BUD 4 - 11 - - 4
09.10 Bonito Murcki HUNGER-BUD 3 - 9 - - 2
25.09 Europrestige HUNGER-BUD 0 - 8 - - 3
18.09 HUNGER-BUD W.S.D. 11 - 3 - - 4
Wiosna 2017
26.06 Dentim Clinic HUNGER-BUD 6 - 3 - - 1
22.06 HUNGER-BUD W.S.D. 12 - 5 - - 1
19.06 HUNGER-BUD SM Górnik Kokociniec 4 - 2 - - 2
08.06 HUNGER-BUD W.S.D. 11 - 5 - - 1
05.06 HUNGER-BUD Demetrix 8 - 1 - - -
31.05 HUNGER-BUD Pub Szacun Katowice 6 - 5 - - -
29.05 HUNGER-BUD Lions United 5 - 1 - - 1
25.05 HUNGER-BUD Cortina Poland 4 - 2 - - -
15.05 HUNGER-BUD SM Górnik Kokociniec 4 - 3 - - 1
10.05 HUNGER-BUD Zakłady Mięsne Silesia 5 - 0 - - -
10.04 HUNGER-BUD Europrestige 9 - 4 - - 1
03.04 HUNGER-BUD Dentim Clinic 1 - 10 - - -
27.03 HUNGER-BUD SM Silesia 7 - 0 - - 2
20.03 skupmieszkan.eu HUNGER-BUD 3 - 7 - - -
Jesień 2016
06.12 CADESIGNER SM Silesia 5 - 0 - - -
28.11 CADESIGNER HUNGER-BUD 7 - 4 - - -
24.11 Cortina Poland CADESIGNER 3 - 6 - - -
07.11 CADESIGNER SM Górnik Kokociniec 1 - 4 - - -
02.11 Lions United CADESIGNER 6 - 5 - - 3
27.10 CADESIGNER Cortina Poland 9 - 2 - - 2
19.10 CADESIGNER Zakłady Mięsne Silesia 12 - 3 - - 7
13.10 Tauzen United CADESIGNER 9 - 4 - - 2
10.10 Dentim Clinic CADESIGNER 9 - 0 - - -
06.10 Pub Szacun Katowice CADESIGNER 5 - 8 - - 1
03.10 CADESIGNER HUNGER-BUD 2 - 6 - - -
26.09 CADESIGNER Europrestige 6 - 5 - - 4
19.09 SM Silesia CADESIGNER 5 - 7 - - 2
12.09 S-tuning CADESIGNER 2 - 5 - - 2
08.09 CADESIGNER Auroland 6 - 3 - - 3
Wiosna 2016
14.06 Inwet CADESIGNER 4 - 4 - - -
31.05 W.S.D. CADESIGNER 3 - 12 - - 5
24.05 Tauzen United CADESIGNER 1 - 3 - - -
17.05 CADESIGNER Cortina Poland 5 - 3 - - 4
11.05 CADESIGNER Pub Szacun Katowice 10 - 4 - - 3
04.05 CADESIGNER Europrestige 12 - 6 - - -
27.04 All Boys CADESIGNER 0 - 5 - - -
13.04 S-tuning CADESIGNER 3 - 7 - - -
06.04 Lions United CADESIGNER 4 - 7 - - -
Zima 2015/16
06.03 Komandor Śląsk Pub pod Piątką 4 - 8 - - -
05.03 Komandor Śląsk W.S.D. 4 - 3 - - -
27.02 Tyskie Browary Książęce Komandor Śląsk 7 - 2 - - -
20.02 Komandor Śląsk SM Górnik Kokociniec 3 - 9 - - -
14.02 Komandor Śląsk W.S.D. 2 - 7 - - -
07.02 Komandor Śląsk Tyskie Browary Książęce 3 - 6 - - -
24.01 Komandor Śląsk Pub pod Piątką 4 - 7 - - -
23.01 Komandor Śląsk Sunny Beach 8 - 2 - - -
16.01 Czerwone Byki Komandor Śląsk 2 - 5 - - -
10.01 Wzór AE Komandor Śląsk 7 - 6 - - -
09.01 All Boys Komandor Śląsk 3 - 5 - - -
20.12 Komandor Śląsk SM Górnik Kokociniec 3 - 2 - - -
13.12 Komandor Śląsk Yellow Submarine 7 - 3 - - -
Jesień 2015
30.11 Komandor Śląsk CADESIGNER 1 - 5 - - -
25.11 CADESIGNER Orica Minova Ekochem 3 - 4 - - -
19.11 CADESIGNER S.W.A. 6 - 5 - - -
16.11 Tauzen United CADESIGNER 6 - 6 - - -
09.11 Cortina Poland CADESIGNER 0 - 5 - - -
04.11 Inwet CADESIGNER 2 - 3 - - -
27.10 KTG Śląsk CADESIGNER 1 - 9 - - -
19.10 CADESIGNER Europrestige 4 - 4 - - -
12.10 CADESIGNER W.S.D. 4 - 7 - - -
05.10 CADESIGNER SM Górnik Kokociniec 1 - 8 - - 1
30.09 SM Silesia CADESIGNER 4 - 2 - - -
28.09 CADESIGNER HUNGER-BUD 2 - 7 - - -
21.09 Atria CADESIGNER 5 - 6 - - -
Wiosna 2015
15.06 Lions United CADESIGNER 4 - 11 - - 4
11.06 Komandor Śląsk CADESIGNER 1 - 13 - - -
01.06 CADESIGNER SM Górnik Kokociniec 3 - 5 - - -
19.05 CADESIGNER All Boys 8 - 3 - - -
14.05 CADESIGNER HUNGER-BUD 2 - 4 - - 1
12.05 Atria CADESIGNER 2 - 4 - - 1
07.05 W.S.D. CADESIGNER 1 - 4 - - 1
05.05 S-tuning CADESIGNER 2 - 7 - - 4
28.04 CADESIGNER KTG Śląsk 8 - 6 - - 3
23.04 SM Silesia CADESIGNER 2 - 9 - - 4
09.04 Europrestige CADESIGNER 4 - 9 - - 6
02.04 Tauzen United CADESIGNER 4 - 5 1' - 2
31.03 CADESIGNER Bonito Murcki 2 - 4 - - -
26.03 Orica Minova Ekochem CADESIGNER 6 - 7 - - 4
jesień 2014
27.11 CADESIGNER SM Górnik Kokociniec 4 - 5 - - 1
24.11 Cortina Poland CADESIGNER 0 - 5 - - -
18.11 CADESIGNER HUNGER-BUD 5 - 4 - - -
13.11 Globtrans Katowice CADESIGNER 5 - 5 - - 2
06.11 S.W.A. CADESIGNER 6 - 10 - - 1
03.11 Demetrix CADESIGNER 3 - 7 - - -
27.10 CADESIGNER Europrestige 6 - 3 - - 2
20.10 S-tuning CADESIGNER 3 - 9 - - -
16.10 CADESIGNER All Boys 4 - 4 - - 3
06.10 Bonito Murcki CADESIGNER 3 - 6 - - 3
29.09 Węgorze CADESIGNER 2 - 9 2' 1' 2
25.09 CADESIGNER Orica Minova Ekochem 5 - 4 - - -
18.09 W.S.D. CADESIGNER 10 - 2 - - -
Wiosna 2014
17.06 W.S.D. CADESIGNER 4 - 9 - - -
05.06 GLS Poland CADESIGNER 2 - 4 - - 1
28.05 Lions United CADESIGNER 4 - 8 1' - 3
22.05 CADESIGNER Globtrans Katowice 5 - 1 - - 3
20.05 Orica Minova Ekochem CADESIGNER 3 - 6 - - 3
14.05 CADESIGNER Demetrix 8 - 4 - - 2
06.05 Cortina Poland CADESIGNER 2 - 7 - - 3
28.04 HUNGER-BUD CADESIGNER 3 - 3 - - 2
22.04 CADESIGNER KS Szarlej 4 - 1 - - -
15.04 CADESIGNER S.W.A. 5 - 3 - - -
07.04 SM Górnik Kokociniec CADESIGNER 7 - 2 - - -
31.03 CADESIGNER Europrestige 2 - 4 - - -
24.03 CADESIGNER Service6Senses 0 - 7 - - -
jesień 2013
02.12 Demetrix CADESIGNER 2 - 2 - - -
28.11 S.W.A. CADESIGNER 5 - 7 - - -
25.11 CADESIGNER Cortina Poland 5 - 2 - - -
18.11 W.S.D. CADESIGNER 9 - 4 - - -
04.11 Bonito Murcki CADESIGNER 3 - 10 - - -
28.10 Niezwyciężeni CADESIGNER 3 - 6 - - -
21.10 Orica Minova Ekochem CADESIGNER 1 - 2 - - -
14.10 HUNGER-BUD CADESIGNER 4 - 2 - - -
07.10 SM Górnik Kokociniec CADESIGNER 4 - 5 - - -
30.09 Ratusz Team Katowice CADESIGNER 4 - 4 - - -
23.09 CADESIGNER GLS Poland 6 - 3 1' - 3
17.09 CADESIGNER Europrestige 3 - 7 - - -
11.09 CADESIGNER Tauzen United 9 - 3 - - -
02.09 CADESIGNER Juloko Katowice 3 - 5 - - 1
Wiosna 2013
26.06 Tauzen United CADESIGNER 1 - 6 - - 2
19.06 CADESIGNER Ratusz Team Katowice 3 - 2 - - 1
17.06 CADESIGNER KS Szarlej 6 - 1 - - 2
11.06 CADESIGNER EUROGAMES 8 - 4 - - 2
04.06 CADESIGNER S.W.A. 8 - 6 - - 3
28.05 CADESIGNER SM Silesia 5 - 2 - - 2
21.05 Demetrix CADESIGNER 4 - 8 - - 4
14.05 SM Górnik Kokociniec CADESIGNER 6 - 5 1' - 2
08.05 CADESIGNER Inwet Babilon 8 - 3 - - 1
30.04 HUNGER-BUD CADESIGNER 6 - 4 - - -
24.04 CADESIGNER W.S.D. 8 - 7 - - 4
09.04 Orica Minova Ekochem CADESIGNER 1 - 9 - - 3
27.03 CADESIGNER Cortina Poland 6 - 6 - - 2
wiosna 2011
13.06 SM Górnik Kokociniec Cotton Club 4 - 9 - - 1
30.05 Cotton Club Inwet Babilon 10 - 8 - - -
16.05 Cotton Club Metalowcy Fiat Auto Poland 6 - 1 - - -
12.05 Wizopol Chełmek Cotton Club 7 - 4 - - -
09.05 S.W.A. Cotton Club 3 - 6 - - -
28.04 TRAFBUD Cotton Club 3 - 5 - - -
20.04 Cotton Club Cortina Poland 9 - 4 - - -
12.04 Cotton Club Biuro Podróży Kajman-Travel 0 - 3 - - -
05.04 Cotton Club Irex Gaz Chorzów 5 - 3 - - -
31.03 Silesia Chorzów Cotton Club 4 - 5 - - 1
28.03 Cotton Club Nikolai 19 - 4 - - -
21.03 Cotton Club Europrestige 11 - 2 - - -
14.03 Stars Team Katowice Cotton Club 8 - 5 - - 1
jesień 2010
18.11 Cotton Club Ratusz Team Katowice 20 - 1 - - -
08.11 Cotton Club UNITED MAGBOSS 12 - 3 - - -
02.11 Cotton Club TRAFBUD 20 - 5 - - 3
28.10 Cotton Club Inwet Babilon 8 - 4 - - -
18.10 Silesia Chorzów Cotton Club 4 - 6 - - -
14.10 Cotton Club FC Albatros 11 - 3 - - -
04.10 Cotton Club SM Górnik Kokociniec 5 - 5 - - -
29.09 Cotton Club Serwis Ford Chorzów 6 - 4 - - -
20.09 Stars Team Katowice Cotton Club 3 - 4 - - -
13.09 Cotton Club Europrestige 3 - 2 - - 1
06.09 Cotton Club Alan Katowice 6 - 7 - - -
30.08 Cotton Club Wizopol Chełmek 10 - 5 - - 1
27.08 Metalowcy Fiat Auto Poland Cotton Club 3 - 9 - - -
18.08 Beltimex Cotton Club 2 - 13 - - 2
wiosna 2010
05.07 Ratusz Team Katowice Cotton Club 16 - 16 - - -
02.07 Cotton Club FC Albatros 2 - 4 - - -
23.06 SM Górnik Kokociniec Cotton Club 7 - 6 - - -
16.06 SM Górnik Cotton Club 0 - 14 - - -
14.06 TRAFBUD Cotton Club 1 - 4 - - -
27.05 Cotton Club WWT Polska 3 - 3 - - -
17.05 Cotton Club UNITED MAGBOSS 10 - 8 - - 1
14.05 Metalowcy Fiat Auto Poland Cotton Club 2 - 5 - - -
07.05 Rodenstock Studio Optyczne 44 Cotton Club 5 - 7 - - -
19.04 Cotton Club Alan Katowice 6 - 9 - - 2
15.03 Cotton Club Energoinstal 8 - 3 - - -
jesień 2009
16.11 Ratusz Team Katowice Cotton Club 5 - 5 - - -
09.11 Cotton Club Cortina Katowice 8 - 3 - - -
30.10 TIMPEX Cotton Club 3 - 6 - - -
26.10 Stars Team Katowice Cotton Club 5 - 3 - - -
20.10 Cotton Club WWT Polska 8 - 3 - - -
12.10 Irex Gaz Chorzów Cotton Club 6 - 15 - - -
28.09 Cotton Club Europrestige 7 - 3 - - -
21.09 Cotton Club TRAFBUD 3 - 4 - - -
14.09 Cortina Poland Cotton Club 6 - 5 - - -
07.09 Cotton Club SM Górnik Kokociniec 5 - 2 - - -
31.08 Cotton Club Wizopol Chełmek 1 - 4 - - -
27.08 Cotton Club Alan Katowice 5 - 3 - - -
18.08 Kolporter Katowice Cotton Club 5 - 4 - - -


)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media