Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Terminarz
(

Za nami - III liga gr. A

Data Obiekt Zespół 1 Zespół 2 Wynik
22.06 20:40Promienista_CAuto-Myjnia..Andersia Ho..2 - 7
21.06 21:40Promienista_BUnited 1998Roche5 - 3
21.06 20:00POSiR_C ul. GdańskaPetardaPollana0 - 5
21.06 19:40Promienista_BJAGÓDKA ŚMI..Pumas5 - 3
18.06 20:00POSiR_C ul. GdańskaAuto-Myjnia..Tados1 - 12
17.06 21:40Promienista_BUnited 1998Rapid II6 - 3
17.06 20:40Promienista_BOne-2-OneTados3 - 6
17.06 18:40Promienista_BINTERMARCHEPRESS-SERVI..9 - 8
16.06 18:40Promienista_CPollanaPro Evo Team6 - 1
15.06 21:00POSiR_C ul. GdańskaOne-2-OneJAGÓDKA ŚMI..1 - 1
15.06 20:40Promienista_BUnited 1998Pro Evo Team3 - 2
15.06 20:40Promienista_CRocheAndersia Ho..3 - 2
15.06 20:00POSiR_B ul. GdańskaINTERMARCHEPetarda5 - 0
14.06 21:00POSiR_B ul. GdańskaPRESS-SERVI..Petarda5 - 0
14.06 21:00POSiR_C ul. GdańskaRochePumas7 - 7
11.06 20:00POSiR_B ul. GdańskaPumasPollana1 - 9
11.06 19:40Promienista_BPetardaAuto-Myjnia..2 - 4
11.06 19:40Promienista_CPRESS-SERVI..Rapid II1 - 2
10.06 21:40Promienista_BUnited 1998Max Master14 - 1
10.06 19:40Promienista_BTadosAndersia Ho..4 - 4
09.06 21:40Promienista_COne-2-OnePRESS-SERVI..5 - 0
09.06 18:40Promienista_APumasPro Evo Team2 - 1
09.06 18:40Promienista_CINTERMARCHEJAGÓDKA ŚMI..7 - 3
08.06 21:00POSiR_A ul. GdańskaOne-2-OneAuto-Myjnia..1 - 1
08.06 20:40Promienista_BMax MasterAndersia Ho..2 - 5
07.06 21:00POSiR_A ul. GdańskaJAGÓDKA ŚMI..Max Master5 - 3
07.06 21:00POSiR_B ul. GdańskaPRESS-SERVI..Pumas2 - 2
07.06 20:40Promienista_BRapid IIRoche4 - 6
02.06 21:40Promienista_COne-2-OnePumas2 - 1
02.06 20:40Promienista_CPRESS-SERVI..United 19982 - 10
02.06 19:40Promienista_ATadosPollana4 - 6
02.06 19:40Promienista_CJAGÓDKA ŚMI..Andersia Ho..3 - 3
01.06 20:00POSiR_C ul. GdańskaINTERMARCHEMax Master6 - 1
01.06 19:40Promienista_BAuto-Myjnia..Rapid II1 - 8
31.05 20:00POSiR_B ul. GdańskaRochePro Evo Team3 - 1
28.05 21:40Promienista_CUnited 1998Pollana6 - 2
28.05 20:00POSiR_B ul. GdańskaINTERMARCHEPumas5 - 3
28.05 19:40Promienista_BPRESS-SERVI..Tados2 - 8
27.05 20:30Promienista_BOne-2-OneMax Master2 - 2
26.05 20:30Promienista_BAndersia Ho..Petarda5 - 2
26.05 20:00POSiR_A ul. GdańskaJAGÓDKA ŚMI..Pro Evo Team2 - 3
26.05 19:30Promienista_CRapid IIPollana3 - 5
25.05 21:00POSiR_A ul. GdańskaRocheOne-2-One3 - 1
24.05 21:00POSiR_A ul. GdańskaPro Evo TeamMax Master4 - 2
24.05 20:00Promienista_CAuto-Myjnia..United 19980 - 9
24.05 20:00POSiR_A ul. GdańskaRocheINTERMARCHE2 - 1
20.05 20:30Promienista_CINTERMARCHEAndersia Ho..1 - 6
20.05 20:00POSiR_A ul. GdańskaMax MasterPumas3 - 7
19.05 21:30Promienista_BOne-2-OnePollana5 - 7
19.05 19:30Promienista_BPRESS-SERVI..Pro Evo Team1 - 3
18.05 21:15Promienista_AUnited 1998JAGÓDKA ŚMI..5 - 1
18.05 21:15Promienista_CAndersia Ho..Rapid II6 - 0
17.05 21:00POSiR_B ul. GdańskaPetardaPro Evo Team3 - 1
17.05 20:00Promienista_CTadosRoche2 - 2
17.05 20:00POSiR_C ul. GdańskaINTERMARCHEAuto-Myjnia..1 - 1
14.05 18:40Promienista_ATadosMax Master5 - 2
13.05 21:30Promienista_CPRESS-SERVI..Andersia Ho..0 - 2
13.05 19:30Promienista_BPetardaRapid II6 - 3
12.05 21:30Promienista_COne-2-OnePro Evo Team3 - 5
12.05 19:30Promienista_AAuto-Myjnia..Pumas9 - 4
12.05 19:30Promienista_CINTERMARCHERapid II5 - 8
11.05 21:15Promienista_BUnited 1998Andersia Ho..2 - 4
10.05 20:00Promienista_CINTERMARCHEPollana2 - 4
10.05 20:00POSiR_A ul. GdańskaJAGÓDKA ŚMI..Roche2 - 2
07.05 21:40Promienista_BUnited 1998Tados2 - 1
06.05 21:30Promienista_CJAGÓDKA ŚMI..Rapid II6 - 5
05.05 21:00POSiR_B ul. GdańskaPetardaPumas6 - 4
05.05 20:30Promienista_COne-2-OneAndersia Ho..1 - 9
05.05 19:30Promienista_CAuto-Myjnia..Pro Evo Team3 - 6
04.05 21:00POSiR_A ul. GdańskaRochePollana3 - 1
04.05 20:00POSiR_A ul. GdańskaINTERMARCHEPro Evo Team0 - 2
04.05 20:00POSiR_B ul. GdańskaPRESS-SERVI..Max Master1 - 1
30.04 18:40Promienista_ATadosPetarda3 - 5
29.04 21:30Promienista_BOne-2-OneRapid II4 - 2
29.04 21:00POSiR_C ul. GdańskaMax MasterPollana3 - 13
27.04 21:00POSiR_B ul. GdańskaJAGÓDKA ŚMI..Auto-Myjnia..2 - 3
27.04 20:15Promienista_BRapid IIPumas6 - 2
27.04 19:15Promienista_BPetardaUnited 19982 - 13
26.04 21:00POSiR_B ul. GdańskaRochePRESS-SERVI..2 - 1
23.04 18:40Promienista_APumasTados4 - 10
22.04 20:30Promienista_CAndersia Ho..Pollana9 - 3
22.04 19:30Promienista_ARapid IIMax Master8 - 4
21.04 20:00POSiR_A ul. GdańskaPetardaJAGÓDKA ŚMI..0 - 4
21.04 19:30Promienista_BRapid IIPro Evo Team21 - 2
20.04 21:15Promienista_BOne-2-OneUnited 19981 - 5
20.04 20:00POSiR_B ul. GdańskaPRESS-SERVI..Pollana3 - 3
20.04 19:15Promienista_CINTERMARCHETados3 - 5
19.04 21:00POSiR_B ul. GdańskaAuto-Myjnia..Max Master8 - 1
19.04 20:00POSiR_B ul. GdańskaPetardaRoche3 - 5
09.04 21:40Promienista_AUnited 1998INTERMARCHE2 - 0
08.04 20:30Promienista_COne-2-OnePetarda3 - 3
08.04 19:30Promienista_CPumasAndersia Ho..1 - 5
07.04 20:30Promienista_BTadosPro Evo Team9 - 3
07.04 20:00POSiR_A ul. GdańskaPRESS-SERVI..Auto-Myjnia..1 - 0
06.04 21:15Promienista_CPro Evo TeamAndersia Ho..3 - 8
06.04 21:00POSiR_B ul. GdańskaMax MasterRoche2 - 8
06.04 20:00POSiR_B ul. GdańskaPollanaJAGÓDKA ŚMI..1 - 10
01.04 21:00POSiR_C ul. GdańskaJAGÓDKA ŚMI..Tados4 - 2
31.03 21:00POSiR_B ul. GdańskaPetardaMax Master5 - 2
31.03 20:00POSiR_C ul. GdańskaAuto-Myjnia..Pollana2 - 12
30.03 21:00POSiR_C ul. GdańskaPRESS-SERVI..JAGÓDKA ŚMI..2 - 4
30.03 20:15Promienista_BINTERMARCHEOne-2-One0 - 3
30.03 19:15Promienista_BRapid IITados10 - 2
29.03 21:00Promienista_CUnited 1998Pumas11 - 2
29.03 20:00POSiR_B ul. GdańskaAuto-Myjnia..Roche1 - 4


Do góry
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media