Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Terminarz
(

Najbliższe mecze - Ekstraliga

Data Obiekt Zespół 1 Zespół 2 Wynik
28.05 19:30Rapid_AMPFCEuroprestige -:-
28.05 20:20Rapid_AW.S.D. Alte..Inwet -:-
28.05 21:10Rapid_AHUNGER-BUDBonito Murc.. -:-
30.05 20:00Rapid_AGolden TeamHUNGER-BUD -:-
30.05 21:00Rapid_ABonito Murc..Tyskie Brow.. -:-
04.06 19:30Rapid_AW.S.D. Alte..Inwet -:-
04.06 20:20Rapid_AMPFCEuroprestige -:-
04.06 21:10Rapid_AHUNGER-BUDTyskie Brow.. -:-
06.06 20:00Rapid_AW.S.D. Alte..MPFC -:-
06.06 21:00Rapid_AGolden TeamTyskie Brow.. -:-
07.06 19:30Rapid_AInwetMPFC -:-
07.06 21:10Rapid_AHUNGER-BUDGolden Team -:-
08.06 21:00Rapid_AEuroprestigeW.S.D. Alte.. -:-
11.06 20:00Rapid_AHUNGER-BUDTyskie Brow.. -:-
11.06 21:00Rapid_ABonito Murc..Golden Team -:-
12.06 21:00Rapid_AInwetEuroprestige -:-
14.06 19:30Rapid_AMPFCInwet -:-
14.06 21:10Rapid_ABonito Murc..Tyskie Brow.. -:-

Za nami - Ekstraliga

Data Obiekt Zespół 1 Zespół 2 Wynik
24.05 21:00Rapid_ABonito Murc..Golden Team2 - 6
24.05 20:00Rapid_AEuroprestigeW.S.D. Alte..5 - 10
22.05 20:00Rapid_AInwetEuroprestige5 - 9
21.05 21:10Rapid_AHUNGER-BUDBonito Murc..9 - 1
21.05 20:20Rapid_AGolden TeamTyskie Brow..0 - 6
21.05 19:30Rapid_AW.S.D. Alte..MPFC4 - 7
17.05 21:10Rapid_AGolden TeamHUNGER-BUD3 - 5
17.05 21:00Rapid_CMPFCTyskie Brow..2 - 3
17.05 20:20Rapid_AW.S.D. Alte..Europrestige5 - 13
15.05 21:00Rapid_ATyskie Brow..Inwet4 - 3
14.05 21:00Rapid_AEuroprestigeGolden Team4 - 3
10.05 21:10Rapid_ABonito Murc..MPFC5 - 4
10.05 20:20Rapid_AEuroprestigeHUNGER-BUD4 - 6
10.05 19:30Rapid_AW.S.D. Alte..Tyskie Brow..4 - 11
07.05 21:00Rapid_ABonito Murc..Inwet3 - 3
07.05 20:00Rapid_ATyskie Brow..Europrestige5 - 4
26.04 21:00Rapid_AInwetHUNGER-BUD6 - 6
26.04 20:00Rapid_AW.S.D. Alte..MPFC5 - 5
24.04 20:00Rapid_AW.S.D. Alte..Inwet1 - 2
19.04 21:00Rapid_ABonito Murc..HUNGER-BUD3 - 7
18.04 20:00Rapid_AGolden TeamW.S.D. Alte..16 - 2
17.04 20:00Rapid_AEuroprestigeInwet4 - 9
16.04 21:00Rapid_ATyskie Brow..HUNGER-BUD5 - 4
16.04 20:00Rapid_AMPFCGolden Team2 - 9
12.04 21:10Rapid_AW.S.D. Alte..Bonito Murc..4 - 6
12.04 20:20Rapid_ATyskie Brow..Golden Team6 - 8
10.04 20:00Rapid_AInwetGolden Team1 - 3
09.04 21:10Rapid_ABonito Murc..Tyskie Brow..3 - 2
09.04 20:20Rapid_AHUNGER-BUDW.S.D. Alte..11 - 3
09.04 19:30Rapid_AMPFCEuroprestige3 - 2
03.04 20:00Rapid_AInwetMPFC14 - 5
29.03 21:00Rapid_AEuroprestigeBonito Murc..4 - 7
26.03 21:00Rapid_AGolden TeamBonito Murc..4 - 6
26.03 20:00Rapid_AMPFCHUNGER-BUD1 - 5


Do góry
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media