Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Terminarz
(

Za nami - I LIGA

Data Obiekt Zespół 1 Zespół 2 Wynik
11.12 21:45Orunia AGranica Ken..ZKM II Gdań..2 - 12
11.12 21:45Orunia BMaximusGdań..Lotos Kolej17 - 7
11.12 20:45Orunia ACocoroccoGalacticos5 - 8
11.12 20:45Orunia BMaximusGdań..WygrajMecz...3 - 6
10.12 21:15Orunia AZKM GdańskWygrajMecz...0 - 5
10.12 21:15Orunia BKemiraFC Hollywood2 - 10
09.12 21:45Orunia AGalacticosKemira10 - 0
09.12 20:45Orunia AMaximusGdań..FC Hollywood4 - 3
09.12 20:45Orunia BWygrajMecz...ZKM II Gdań..6 - 4
09.12 15:45Orunia BCocoroccoInterki0 - 5
08.12 21:00Hallera 16/18CocoroccoLotos Kolej7 - 4
08.12 20:10Hallera 16/18ZKM II Gdań..FC Hollywood7 - 5
04.12 21:45Orunia AGalacticosALPRO Gdańsk13 - 2
04.12 21:45Orunia BPrądInterki11 - 2
04.12 20:45Orunia APamax Meble..MaximusGdań..4 - 1
04.12 18:45Orunia BGranica Ken..WygrajMecz...0 - 5
03.12 21:15Orunia AKemiraLotos Kolej5 - 9
03.12 21:15Orunia BPamax Meble..Interki8 - 2
02.12 21:45Orunia AMaximusGdań..ALPRO Gdańsk10 - 6
02.12 21:45Orunia BLotos KolejFC Hollywood3 - 4
02.12 20:45Orunia ACocoroccoPort Północ..11 - 2
02.12 20:45Orunia BZKM GdańskPrąd4 - 5
01.12 21:00Hallera 16/18ZKM GdańskInterki14 - 7
01.12 20:10Hallera 16/18Granica Ken..Cocorocco5 - 14
27.11 21:45Orunia AALPRO GdańskGranica Ken..17 - 4
27.11 21:45Orunia BWygrajMecz...Kemira6 - 2
27.11 20:45Orunia APamax Meble..FC Hollywood6 - 2
27.11 20:45Orunia BPrądPort Północ..15 - 2
26.11 21:15Orunia AGalacticosLotos Kolej16 - 5
26.11 21:15Orunia BKemiraPamax Meble..1 - 8
25.11 21:45Orunia BWygrajMecz...ALPRO Gdańsk10 - 5
25.11 20:45Orunia APort Północ..Galacticos9 - 5
24.11 21:00Hallera 16/18ZKM GdańskMaximusGdań..4 - 7
24.11 20:10Hallera 16/18CocoroccoZKM II Gdań..7 - 2
20.11 20:45Orunia BPort Północ..Interki9 - 5
19.11 21:15Orunia AZKM GdańskPamax Meble..5 - 10
18.11 21:45Orunia BInterkiFC Hollywood1 - 1
18.11 20:45Orunia APort Północ..ALPRO Gdańsk7 - 10
18.11 20:45Orunia BCocoroccoKemira4 - 5
17.11 21:00Hallera 16/18GalacticosGranica Ken..21 - 7
17.11 20:10Hallera 16/18ZKM GdańskLotos Kolej17 - 4
13.11 21:45Orunia BInterkiLotos Kolej7 - 8
13.11 20:45Orunia APrądGranica Ken..45 - 1
13.11 20:45Orunia BZKM II Gdań..Pamax Meble..4 - 12
06.11 21:45Orunia BWygrajMecz...Interki7 - 4
06.11 20:45Orunia APrądLotos Kolej14 - 3
06.11 20:45Orunia BFC HollywoodGalacticos1 - 11
04.11 21:45Orunia BInterkiMaximusGdań..4 - 10
04.11 20:45Orunia APort Północ..Kemira11 - 8
04.11 20:45Orunia BFC HollywoodWygrajMecz...5 - 8
03.11 21:00Hallera 16/18ZKM GdańskKemira6 - 1
03.11 20:10Hallera 16/18ZKM GdańskGalacticos5 - 2
30.10 21:45Orunia AInterkiGranica Ken..21 - 3
30.10 20:45Orunia APamax Meble..ALPRO Gdańsk3 - 3
30.10 20:45Orunia BGranica Ken..MaximusGdań..5 - 24
28.10 20:45Orunia APort Północ..ZKM II Gdań..7 - 9
28.10 20:45Orunia BPrądGalacticos14 - 3
27.10 21:00Hallera 16/18ZKM GdańskGranica Ken..23 - 4
27.10 20:10Hallera 16/18ZKM GdańskCocorocco13 - 5
23.10 20:45Orunia APort Północ..Granica Ken..18 - 2
23.10 20:45Orunia BPrądWygrajMecz...2 - 6
21.10 20:45Orunia APort Północ..FC Hollywood5 - 4
21.10 20:45Orunia BPrądMaximusGdań..3 - 10
20.10 21:00Hallera 16/18Granica Ken..Pamax Meble..3 - 26
20.10 20:10Hallera 16/18ZKM GdańskALPRO Gdańsk5 - 3
16.10 21:45Orunia AInterkiGalacticos4 - 7
16.10 21:45Orunia BGranica Ken..FC Hollywood5 - 6
16.10 20:45Orunia APort Północ..MaximusGdań..5 - 13
16.10 20:45Orunia BPrądPamax Meble..4 - 7
13.10 20:10Hallera 16/18Port Północ..Lotos Kolej11 - 7
09.10 21:45Orunia AInterkiKemira8 - 3
09.10 21:40Orunia BLotos KolejALPRO Gdańsk4 - 9
09.10 20:45Orunia APort Północ..Pamax Meble..3 - 5
09.10 20:45Orunia BPrądZKM II Gdań..15 - 5
07.10 21:45Orunia AMaximusGdań..Galacticos7 - 5
07.10 21:45Orunia BCocoroccoFC Hollywood4 - 6
07.10 20:45Orunia APort Północ..WygrajMecz...4 - 5
07.10 20:45Orunia BKemiraGranica Ken..6 - 5
06.10 21:00Hallera 16/18Lotos KolejGranica Ken..8 - 14
06.10 20:10Hallera 16/18ZKM GdańskZKM II Gdań..11 - 5
02.10 21:45Orunia AWygrajMecz...Galacticos3 - 6
02.10 21:45Orunia BKemiraALPRO Gdańsk0 - 3
02.10 20:45Orunia AZKM II Gdań..Lotos Kolej5 - 0
02.10 20:45Orunia BPamax Meble..Cocorocco14 - 3
30.09 21:45Orunia AFC HollywoodALPRO Gdańsk4 - 7
30.09 21:45Orunia BZKM II Gdań..Interki5 - 6
30.09 20:45Orunia AMaximusGdań..Kemira0 - 3
30.09 20:45Orunia BCocoroccoWygrajMecz...9 - 7
29.09 20:10Hallera 16/18ZKM GdańskPort Północ..9 - 5
25.09 20:45Orunia AZKM II Gdań..Galacticos2 - 6
25.09 20:45Orunia BALPRO GdańskCocorocco3 - 5
23.09 21:45Orunia AALPRO GdańskInterki6 - 10
23.09 20:45Orunia AZKM II Gdań..MaximusGdań..3 - 5
23.09 20:45Orunia BPrądKemira7 - 0
22.09 21:00Hallera 16/18Lotos KolejPamax Meble..3 - 18
22.09 20:10Hallera 16/18ZKM GdańskFC Hollywood6 - 4
18.09 20:45Orunia BKemiraZKM II Gdań..5 - 7
17.09 20:45Orunia AGalacticosPamax Meble..1 - 7
17.09 20:45Orunia BWygrajMecz...Lotos Kolej23 - 2
16.09 21:45Orunia BPrądALPRO Gdańsk7 - 6
16.09 20:45Orunia APrądFC Hollywood14 - 2
16.09 20:45Orunia BMaximusGdań..Cocorocco9 - 3
11.09 20:45Orunia ACocoroccoPrąd5 - 13
11.09 20:45Orunia BPamax Meble..WygrajMecz...4 - 5
09.09 20:45Orunia BALPRO GdańskZKM II Gdań..4 - 0


Do góry
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media