Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Terminarz
(

Za nami - III LIGA GRUPA B

Data Obiekt Zespół 1 Zespół 2 Wynik
07.11 21:30Promienista Naturalna - DIntersport ..Czarna Bryg..0 - 4
05.11 21:00--Blue BoysMasterBoys2 - 3
05.11 21:00--Grupa TenseSonyCenter7 - 2
05.11 20:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Czarna Bryg..6 - 3
31.10 21:00--RubiconV - Bud Wal..6 - 2
31.10 20:00--Grupa TenseFranklin FC5 - 3
31.10 20:00--NataliiMasterBoys5 - 3
30.10 21:00--PekabexIntersport ..3 - 2
30.10 20:00--PekabexCzarna Bryg..2 - 4
30.10 20:00--kuzniewski...Rubicon8 - 4
29.10 21:00--Blue BoysNatalii2 - 7
29.10 21:00--kuzniewski...V - Bud Wal..7 - 0
29.10 20:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Intersport ..7 - 3
29.10 20:00--Franklin FCSonyCenter4 - 2
29.10 19:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Pekabex4 - 2
26.10 20:30Promienista Naturalna - DMasterBoysSonyCenter4 - 6
26.10 19:30Promienista Naturalna - DFranklin FCCzarna Bryg..3 - 5
25.10 21:30--Intersport ..Franklin FC4 - 2
25.10 19:30Promienista Naturalna - DV - Bud Wal..Blue Boys4 - 5
24.10 21:30Promienista Naturalna - DIntersport ..SonyCenter3 - 0
24.10 21:00--NataliiMasterBoys6 - 5
23.10 21:00--kuzniewski...V - Bud Wal..6 - 2
23.10 20:30Promienista Naturalna - DGrupa TenseRubicon7 - 5
23.10 20:00--Franklin FCSonyCenter1 - 4
22.10 21:00--Blue BoysIntersport ..4 - 7
22.10 20:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Czarna Bryg..3 - 3
22.10 20:00--kuzniewski...Natalii5 - 5
22.10 19:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Rubicon5 - 0
18.10 20:30Promienista Naturalna - DPekabexIntersport ..1 - 4
18.10 19:30--Blue BoysGrupa Tense5 - 10
18.10 19:30Promienista Naturalna - DPekabexRubicon6 - 1
18.10 19:30Promienista Naturalna - CENEA Logist..kuzniewski...5 - 3
17.10 21:30Promienista Naturalna - DMasterBoysV - Bud Wal..13 - 5
17.10 21:00--SonyCenterCzarna Bryg..0 - 6
17.10 20:00--PekabexNatalii7 - 5
15.10 21:00--SonyCenterBlue Boys2 - 5
15.10 20:00--NataliiCzarna Bryg..6 - 5
15.10 19:30Promienista Naturalna - DPekabexGrupa Tense10 - 4
12.10 19:30Promienista Naturalna - DV - Bud Wal..SonyCenter2 - 5
11.10 20:30Promienista Naturalna - DMasterBoysBlue Boys5 - 5
11.10 19:30Promienista Naturalna - CRubiconkuzniewski...6 - 8
10.10 20:00--NataliiRubicon1 - 7
09.10 21:00--MasterBoysFranklin FC1 - 5
09.10 20:00--Grupa TenseCzarna Bryg..3 - 3
08.10 21:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Blue Boys6 - 1
08.10 21:00--NataliiIntersport ..5 - 6
08.10 21:00--kuzniewski...SonyCenter1 - 2
08.10 20:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Franklin FC5 - 2
04.10 20:30Promienista Naturalna - DGrupa TenseV - Bud Wal..16 - 1
04.10 19:30Promienista Naturalna - DBlue BoysCzarna Bryg..3 - 4
04.10 19:30Promienista Naturalna - CPekabexSonyCenter4 - 3
03.10 21:00--NataliiFranklin FC2 - 10
03.10 20:00--PekabexMasterBoys4 - 2
02.10 21:00--Blue BoysRubicon2 - 3
02.10 20:00--V - Bud Wal..Franklin FC1 - 11
01.10 21:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Intersport ..3 - 0
01.10 21:00--Grupa TenseNatalii3 - 4
01.10 20:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..SonyCenter2 - 0
01.10 20:00--Pekabexkuzniewski...5 - 2
28.09 21:30Promienista Naturalna - DCzarna Bryg..MasterBoys3 - 1
27.09 20:30Promienista Naturalna - DBlue Boyskuzniewski...3 - 3
27.09 19:30Promienista Naturalna - DGrupa TenseSonyCenter6 - 3
26.09 20:00--NataliiV - Bud Wal..4 - 5
25.09 21:00--Intersport ..Czarna Bryg..1 - 2
25.09 20:00--Franklin FCkuzniewski...9 - 1
25.09 20:00--RubiconSonyCenter3 - 2
24.09 21:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..MasterBoys7 - 5
24.09 21:00--Grupa TenseIntersport ..5 - 2
24.09 21:00--Blue BoysFranklin FC3 - 1
24.09 19:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Natalii15 - 0
21.09 20:30Promienista Naturalna - DSonyCenterNatalii6 - 2
20.09 19:30Promienista Naturalna - DBlue BoysPekabex2 - 4
20.09 19:30Promienista Naturalna - CGrupa TenseFranklin FC2 - 2
19.09 20:00--PekabexCzarna Bryg..1 - 8
19.09 19:30Promienista Naturalna - DRubiconV - Bud Wal..4 - 7
18.09 21:00--kuzniewski...Czarna Bryg..2 - 4
18.09 21:00--Intersport ..Rubicon6 - 2
17.09 21:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Grupa Tense6 - 3
17.09 20:00--Blue BoysNatalii7 - 3
17.09 19:30Promienista Naturalna - DENEA Logist..Pekabex6 - 3
14.09 21:30Promienista Naturalna - DRubiconFranklin FC2 - 5
14.09 21:30Promienista Naturalna - CIntersport ..MasterBoys4 - 4
14.09 19:30Promienista Naturalna - DCzarna Bryg..V - Bud Wal..5 - 0
13.09 21:30Promienista Naturalna - Dkuzniewski...Intersport ..6 - 7
13.09 19:30Promienista Naturalna - DMasterBoysGrupa Tense4 - 5
10.09 19:30Promienista Naturalna - DV - Bud Wal..ENEA Logist..3 - 7
06.09 19:30Promienista Naturalna - Dkuzniewski...Grupa Tense2 - 6
06.09 19:30Promienista Naturalna - CRubiconMasterBoys2 - 7
05.09 19:30Promienista Naturalna - DPekabexV - Bud Wal..6 - 1
04.09 19:30Promienista Naturalna - Dkuzniewski...MasterBoys3 - 9
03.09 21:30Promienista Naturalna - CIntersport ..V - Bud Wal..6 - 1
03.09 20:30Promienista Naturalna - DCzarna Bryg..Rubicon19 - 2
03.09 19:30Promienista Naturalna - DFranklin FCPekabex5 - 4


Do góry
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media