Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Terminarz
(

Za nami - III LIGA gr. B

Data Obiekt Zespół 1 Zespół 2 Wynik
26.06 19:00Promienista Naturalna - CINEA TeamMir-Bud0 - 9
22.06 21:00Promienista Naturalna - DAmbassadorsFresh Team5 - 2
21.06 21:00--KS ArvatoINEA Team7 - 2
21.06 21:00--Blue BoysPaintball w..5 - 1
21.06 20:00--Mir-BudTroglodyci6 - 2
20.06 21:00--Bar Metka T..Plus MPM Te..9 - 1
20.06 21:00--INEA TeamNUOVO2 - 7
19.06 21:00--DomrelPaintball w..7 - 0
19.06 20:00--UtalBar Metka T..2 - 4
18.06 21:00--DomrelAmbassadors2 - 1
14.06 21:00--Blue BoysFresh Team4 - 5
14.06 20:00--SaturnPlus MPM Te..6 - 2
13.06 21:00--SaturnMir-Bud0 - 5
13.06 21:00--UtalPlus MPM Te..5 - 0
13.06 20:00--AmbassadorsBar Metka T..5 - 0
13.06 20:00--Fresh TeamPaintball w..8 - 2
06.06 21:00--KS ArvatoBar Metka T..5 - 2
06.06 21:00--TroglodyciSaturn3 - 1
06.06 20:00--Fresh TeamNUOVO0 - 7
06.06 20:00--Z.P. SzpikiUtal3 - 1
05.06 20:00--DomrelUtal4 - 2
05.06 20:00--Plus MPM Te..Troglodyci0 - 10
05.06 20:00--Paintball w..NUOVO1 - 2
04.06 21:00--AmbassadorsMir-Bud3 - 7
04.06 21:00--Blue BoysKS Arvato1 - 2
04.06 20:00--Z.P. SzpikiFresh Team0 - 5
31.05 21:00--Bar Metka T..Troglodyci5 - 1
31.05 20:00--DomrelBlue Boys4 - 0
30.05 21:00--UtalMir-Bud0 - 5
30.05 21:00--AmbassadorsPaintball w..2 - 1
30.05 20:00--TroglodyciNUOVO0 - 4
30.05 20:00--Z.P. SzpikiPlus MPM Te..11 - 1
29.05 21:00--SaturnPaintball w..1 - 2
29.05 21:00--KS ArvatoAmbassadors0 - 4
29.05 20:00--UtalNUOVO1 - 8
29.05 20:00--INEA TeamFresh Team5 - 9
29.05 20:00--Bar Metka T..Mir-Bud0 - 4
28.05 21:00--Blue BoysPlus MPM Te..6 - 1
28.05 20:00--Z.P. SzpikiDomrel1 - 1
25.05 20:30Promienista Naturalna - DKS ArvatoFresh Team2 - 5
24.05 21:00--Mir-BudNUOVO3 - 1
24.05 21:00--Plus MPM Te..Domrel1 - 12
24.05 20:00--INEA TeamBar Metka T..2 - 4
23.05 21:00--SaturnINEA Team8 - 2
23.05 20:00--AmbassadorsZ.P. Szpiki3 - 0
23.05 20:00--UtalTroglodyci5 - 4
22.05 21:00--KS ArvatoPaintball w..4 - 3
22.05 20:00--Plus MPM Te..NUOVO0 - 18
21.05 21:00--TroglodyciFresh Team5 - 3
21.05 20:00--Blue BoysMir-Bud1 - 2
18.05 19:30Promienista Naturalna - DPlus MPM Te..INEA Team3 - 8
17.05 21:00--AmbassadorsTroglodyci2 - 2
17.05 20:00--DomrelFresh Team7 - 4
16.05 21:00--KS ArvatoUtal1 - 1
16.05 20:00--Z.P. SzpikiNUOVO5 - 6
16.05 20:00--Paintball w..Troglodyci0 - 18
15.05 21:00--AmbassadorsSaturn4 - 1
14.05 21:00--Blue BoysBar Metka T..3 - 2
14.05 20:00--Z.P. SzpikiMir-Bud2 - 3
14.05 20:00--DomrelINEA Team3 - 1
11.05 20:30Promienista Naturalna - DKS ArvatoPlus MPM Te..9 - 3
10.05 21:00--Bar Metka T..Paintball w..5 - 3
10.05 20:00--Blue BoysNUOVO0 - 2
09.05 21:00--SaturnKS Arvato5 - 1
09.05 20:00--Z.P. SzpikiTroglodyci0 - 5
08.05 20:00--DomrelMir-Bud0 - 4
08.05 20:00--AmbassadorsNUOVO2 - 1
08.05 20:00--UtalFresh Team1 - 0
07.05 21:00--Blue BoysINEA Team6 - 2
07.05 20:00--Z.P. SzpikiPaintball w..5 - 1
27.04 21:30Promienista Naturalna - DUtalINEA Team1 - 5
27.04 20:30--SaturnFresh Team5 - 3
27.04 20:30Promienista Naturalna - CAmbassadorsPlus MPM Te..7 - 0
27.04 19:30Promienista Naturalna - DKS ArvatoMir-Bud2 - 3
26.04 20:00--Fresh TeamBar Metka T..1 - 2
25.04 21:00--Paintball w..Utal3 - 9
25.04 21:00--SaturnNUOVO1 - 6
25.04 20:00--Z.P. SzpikiKS Arvato2 - 4
25.04 20:00--DomrelTroglodyci3 - 3
24.04 21:00Promienista Naturalna - DPlus MPM Te..Mir-Bud1 - 12
23.04 20:00--Z.P. SzpikiBlue Boys3 - 8
19.04 21:00--Blue BoysUtal4 - 4
19.04 20:00--Bar Metka T..NUOVO4 - 5
18.04 21:00--INEA TeamAmbassadors1 - 5
18.04 21:00--Paintball w..Mir-Bud1 - 9
18.04 21:00--SaturnDomrel1 - 4
12.04 21:00--AmbassadorsBlue Boys1 - 2
12.04 20:00--INEA TeamPaintball w..2 - 9
11.04 21:00--Plus MPM Te..Fresh Team0 - 10
11.04 20:00--Z.P. SzpikiBar Metka T..7 - 3
05.04 21:00--SaturnUtal5 - 7
05.04 20:00--Blue BoysTroglodyci2 - 2
05.04 20:00--NUOVODomrel1 - 6
04.04 21:00--TroglodyciINEA Team11 - 3
04.04 21:00--KS ArvatoNUOVO4 - 4
04.04 20:00--SaturnZ.P. Szpiki4 - 3
03.04 21:00--DomrelBar Metka T..3 - 3
29.03 21:00--Paintball w..Plus MPM Te..3 - 2
29.03 21:00--KS ArvatoTroglodyci2 - 3
29.03 20:00--Bar Metka T..Saturn3 - 6
28.03 20:00--Z.P. SzpikiINEA Team5 - 3
28.03 20:00--Fresh TeamMir-Bud2 - 10
27.03 21:00--DomrelKS Arvato2 - 1
27.03 21:00--UtalAmbassadors6 - 4
26.03 21:00--SaturnBlue Boys2 - 4


Do góry
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media