Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Terminarz
(

Za nami - IV Liga Grupa A

Data Obiekt Zespół 1 Zespół 2 Wynik
10.11 18:40--Poznańskie ..ORZEŁ POZNAŃ12 - 1
10.11 18:40Promienista Naturalna - DEKG NormaMechatronika0 - 5
09.11 21:00--GRC Semper ..bramyplusdr..3 - 4
09.11 21:00--Bar Metka T..Max Master2 - 1
09.11 21:00--Plus MPM Te..EKG Norma1 - 7
09.11 20:00--sztukapilki..Fresh Team1 - 1
09.11 18:40--GeriaticosKS Arvato5 - 8
09.11 18:40Promienista Naturalna - CPKGB SZTABORZEŁ POZNAŃ3 - 2
08.11 21:00--Young Spiritbramyplusdr..2 - 4
08.11 20:00--GeriaticosMax Master5 - 3
05.11 21:40--Ukryte Tale..Bar Metka T..3 - 3
05.11 21:00--KS ArvatoGRC Semper ..3 - 4
05.11 18:40Promienista Naturalna - DORZEŁ POZNAŃMechatronika0 - 14
03.11 21:40Promienista Naturalna - Csztukapilki..Young Spirit3 - 2
03.11 20:00--KS ArvatoEKG Norma2 - 1
02.11 21:00--PKGB SZTABPlus MPM Te..4 - 2
29.10 21:00--Poznańskie ..GRC Semper ..5 - 1
29.10 21:00--Plus MPM Te..bramyplusdr..2 - 9
28.10 21:00--Bar Metka T..Fresh Team9 - 1
28.10 21:00--ORZEŁ POZNAŃMax Master0 - 14
28.10 18:40Promienista Naturalna - DGeriaticossztukapilki..2 - 3
28.10 18:40Promienista Naturalna - CPKGB SZTABStarter1 - 6
27.10 21:40--Ukryte Tale..Young Spirit4 - 4
27.10 20:40Promienista Naturalna - DKS ArvatoMechatronika4 - 5
27.10 20:00--Bar Metka T..Plus MPM Te..6 - 1
27.10 20:00--Poznańskie ..EKG Norma2 - 3
27.10 18:40Promienista Naturalna - CStarterGRC Semper ..3 - 1
26.10 21:00--PKGB SZTABKS Arvato0 - 14
26.10 18:40Promienista Naturalna - CGeriaticosUkryte Tale..7 - 3
25.10 20:00--Startersztukapilki..2 - 0
22.10 21:00--Mechatronikasztukapilki..4 - 1
22.10 19:40Promienista Naturalna - DGeriaticosPlus MPM Te..16 - 1
20.10 21:00--Bar Metka T..bramyplusdr..5 - 3
19.10 21:00--ORZEŁ POZNAŃFresh Team1 - 10
19.10 21:00--Plus MPM Te..Max Master0 - 10
19.10 20:00--KS Arvatosztukapilki..5 - 3
19.10 18:40--GeriaticosStarter7 - 2
19.10 18:40Promienista Naturalna - CPoznańskie ..Ukryte Tale..0 - 2
15.10 21:00--ORZEŁ POZNAŃPlus MPM Te..0 - 1
15.10 20:00--StarterBar Metka T..1 - 3
15.10 18:40Promienista Naturalna - CGeriaticosPKGB SZTAB15 - 3
14.10 21:00--bramyplusdr..Poznańskie ..2 - 1
14.10 20:00--MechatronikaYoung Spirit3 - 5
14.10 18:40Promienista Naturalna - DGRC Semper ..Ukryte Tale..2 - 3
13.10 21:00--bramyplusdr..Mechatronika2 - 3
13.10 21:00--PKGB SZTABGRC Semper ..0 - 5
13.10 20:00--sztukapilki..Max Master1 - 8
13.10 19:40--Young SpiritPlus MPM Te..11 - 2
13.10 19:40Promienista Naturalna - DEKG NormaFresh Team2 - 3
13.10 18:40Promienista Naturalna - CORZEŁ POZNAŃBar Metka T..0 - 14
12.10 19:40Promienista Naturalna - Dsztukapilki..EKG Norma2 - 4
12.10 18:40--GeriaticosPoznańskie ..5 - 1
12.10 18:40Promienista Naturalna - CYoung SpiritFresh Team3 - 1
08.10 21:00--bramyplusdr..EKG Norma1 - 1
08.10 21:00--Poznańskie ..Max Master3 - 7
08.10 20:00--Ukryte Tale..PKGB SZTAB6 - 0
08.10 20:00--ORZEŁ POZNAŃsztukapilki..0 - 5
08.10 20:00--Bar Metka T..Mechatronika3 - 3
08.10 18:40Promienista Naturalna - DGeriaticosYoung Spirit7 - 2
08.10 18:40Promienista Naturalna - CGRC Semper ..Fresh Team7 - 1
07.10 21:00--KS ArvatoPlus MPM Te..7 - 0
07.10 18:40Promienista Naturalna - DPoznańskie ..Starter6 - 0
06.10 21:40--Plus MPM Te..Mechatronika2 - 18
06.10 20:00--StarterMax Master4 - 5
06.10 20:00--Ukryte Tale..bramyplusdr..2 - 1
06.10 18:40Promienista Naturalna - DGeriaticosEKG Norma9 - 1
06.10 18:40Promienista Naturalna - CPoznańskie ..Fresh Team3 - 0
05.10 21:00--PKGB SZTABsztukapilki..1 - 7
05.10 21:00--ORZEŁ POZNAŃKS Arvato1 - 11
01.10 21:00--KS ArvatoBar Metka T..2 - 2
29.09 21:00--Max MasterYoung Spirit3 - 8
29.09 21:00--PKGB SZTABMechatronika0 - 6
29.09 20:00--StarterUkryte Tale..0 - 2
29.09 20:00--sztukapilki..bramyplusdr..4 - 5
28.09 21:00--Poznańskie ..Plus MPM Te..8 - 2
28.09 19:00--GeriaticosFresh Team9 - 2
27.09 21:00--Ukryte Tale..Mechatronika4 - 0
23.09 21:00--KS Arvatobramyplusdr..1 - 2
23.09 21:00--Bar Metka T..Poznańskie ..6 - 1
23.09 20:00--Fresh TeamStarter3 - 1
23.09 20:00--Max MasterGRC Semper ..3 - 4
22.09 21:00--Ukryte Tale..EKG Norma6 - 4
22.09 21:00--Poznańskie ..Mechatronika1 - 6
22.09 20:00--Young SpiritBar Metka T..2 - 3
21.09 21:00--KS ArvatoFresh Team5 - 1
21.09 20:00--Starterbramyplusdr..4 - 1
21.09 19:00Promienista Naturalna - DGeriaticosGRC Semper ..4 - 2
20.09 20:00--PKGB SZTABMax Master2 - 3
20.09 19:00Promienista Naturalna - DEKG NormaORZEŁ POZNAŃ2 - 4
17.09 21:00--Max MasterMechatronika2 - 5
17.09 20:00--Geriaticosbramyplusdr..3 - 2
17.09 19:00Promienista Naturalna - Dsztukapilki..GRC Semper ..3 - 9
15.09 21:00--KS ArvatoYoung Spirit3 - 3
15.09 21:00--Max MasterEKG Norma4 - 1
15.09 20:00--Ukryte Tale..ORZEŁ POZNAŃ9 - 4
14.09 21:00--PKGB SZTABBar Metka T..1 - 2
14.09 21:00--Plus MPM Te..Fresh Team0 - 11
13.09 21:00--StarterEKG Norma2 - 0
10.09 20:00--Bar Metka T..Geriaticos1 - 6
10.09 20:00--bramyplusdr..Fresh Team1 - 3
10.09 19:00--sztukapilki..Ukryte Tale..3 - 10
09.09 21:00--ORZEŁ POZNAŃStarter1 - 14
09.09 20:00--KS ArvatoMax Master3 - 4
08.09 21:00--StarterYoung Spirit6 - 2
08.09 21:00--Ukryte Tale..Max Master6 - 1
08.09 20:00--bramyplusdr..ORZEŁ POZNAŃ10 - 0
08.09 19:00--Fresh TeamMechatronika3 - 7
07.09 21:00--Plus MPM Te..sztukapilki..0 - 12
07.09 19:00Promienista Naturalna - DYoung SpiritGRC Semper ..3 - 8
07.09 19:00Promienista Naturalna - CPKGB SZTABFresh Team0 - 3
06.09 21:00--MechatronikaGRC Semper ..3 - 4
06.09 20:00--EKG NormaBar Metka T..1 - 6
03.09 21:00Promienista Naturalna - DGRC Semper ..Plus MPM Te..15 - 2
03.09 21:00--StarterMechatronika4 - 0
03.09 21:00--KS ArvatoPoznańskie ..4 - 2
03.09 20:00--Bar Metka T..sztukapilki..2 - 3
02.09 21:00--bramyplusdr..Max Master1 - 3
02.09 21:00--PKGB SZTABYoung Spirit1 - 2
02.09 19:00--Fresh TeamUkryte Tale..1 - 16
02.09 19:00Promienista Naturalna - DGeriaticosORZEŁ POZNAŃ12 - 0
01.09 21:00--KS ArvatoStarter3 - 4
01.09 21:00--sztukapilki..Poznańskie ..3 - 1
31.08 21:00--Max MasterFresh Team5 - 0
31.08 21:00--ORZEŁ POZNAŃYoung Spirit2 - 6
31.08 20:00--GRC Semper ..EKG Norma2 - 4
31.08 19:00Promienista Naturalna - CGeriaticosMechatronika2 - 1
30.08 21:00--PKGB SZTABbramyplusdr..4 - 4
30.08 20:00--Plus MPM Te..Ukryte Tale..1 - 5
27.08 19:00Promienista Naturalna - DORZEŁ POZNAŃGRC Semper ..2 - 2
25.08 19:00Promienista Naturalna - DPKGB SZTABPoznańskie ..4 - 6
25.08 19:00Promienista Naturalna - CEKG NormaYoung Spirit2 - 6
24.08 21:00Promienista Naturalna - DUkryte Tale..KS Arvato2 - 3
24.08 20:00Promienista Naturalna - CBar Metka T..GRC Semper ..1 - 4
23.08 21:00--StarterPlus MPM Te..10 - 1
23.08 21:00Promienista Naturalna - CEKG NormaPKGB SZTAB12 - 2
23.08 20:00Promienista Naturalna - DYoung SpiritPoznańskie ..4 - 1


Do góry
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media