Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Terminarz
(

Za nami - 1 Liga grupa A

Data Obiekt Zespół 1 Zespół 2 Wynik
29.06 19:30Witkiewicza_BBad Boys Te..UniCredit B..5 - 6
29.06 18:30Witkiewicza_CQbański Luz..Silos 22 - 20
28.06 21:30Witkiewicza_BUniCredit B..Castorama n..12 - 5
28.06 20:30Witkiewicza_BŚwit SkolwinBiało Czerw..3 - 0
28.06 19:30Witkiewicza_AUKS OHPQbański Luz..4 - 5
28.06 19:30Witkiewicza_BTabor ZałomM-Team2 - 6
23.06 22:00Witkiewicza_BBad Boys Te..M-Team2 - 4
23.06 20:00Witkiewicza_CUniCredit B..Biało Czerw..9 - 4
22.06 21:30Witkiewicza_AUKS OHPCastorama n..8 - 3
22.06 20:30Witkiewicza_ATabor ZałomSilos 24 - 5
22.06 20:30Witkiewicza_BŚwit SkolwinServiceit.n..3 - 3
22.06 20:30Witkiewicza_CReda Rocket..Kurier Szcz..2 - 8
22.06 19:30Witkiewicza_ALM WIND POW..Qbański Luz..10 - 4
21.06 21:30Witkiewicza_ALM WIND POW..Kurier Szcz..6 - 4
21.06 21:30Witkiewicza_BTabor ZałomBiało Czerw..6 - 4
21.06 19:30Witkiewicza_BBad Boys Te..UKS OHP5 - 13
21.06 19:30Witkiewicza_CUniCredit B..Reda Rocket..13 - 2
16.06 22:00Witkiewicza_AKurier Szcz..Silos 23 - 4
16.06 22:00Witkiewicza_CBiało Czerw..Castorama n..8 - 6
15.06 21:30Witkiewicza_CLM WIND POW..Castorama n..6 - 4
15.06 20:30Witkiewicza_AUKS OHPM-Team2 - 2
15.06 19:30Witkiewicza_CReda Rocket..Tabor Załom0 - 7
14.06 20:30Witkiewicza_BBad Boys Te..LM WIND POW..3 - 6
14.06 20:30Witkiewicza_CServiceit.n..Reda Rocket..4 - 1
14.06 19:30Witkiewicza_BBiało Czerw..Qbański Luz..11 - 1
08.06 21:30Witkiewicza_CŚwit SkolwinCastorama n..4 - 1
08.06 20:30Witkiewicza_CBad Boys Te..Qbański Luz..12 - 3
07.06 20:30Witkiewicza_BUniCredit B..LM WIND POW..6 - 4
07.06 19:30Witkiewicza_BSilos 2M-Team4 - 4
07.06 19:30Witkiewicza_CUKS OHPKurier Szcz..4 - 5
01.06 21:30Witkiewicza_AQbański Luz..Castorama n..2 - 1
01.06 21:30Witkiewicza_BBad Boys Te..Kurier Szcz..3 - 4
01.06 20:30Witkiewicza_AŚwit SkolwinTabor Załom4 - 2
31.05 21:30Witkiewicza_AReda Rocket..LM WIND POW..4 - 7
31.05 21:30Witkiewicza_BBiało Czerw..M-Team2 - 3
31.05 20:30Witkiewicza_AUniCredit B..Silos 26 - 5
31.05 19:30Witkiewicza_AUKS OHPServiceit.n..6 - 2
26.05 21:00Witkiewicza_AReda Rocket..Castorama n..7 - 0
26.05 21:00Witkiewicza_BServiceit.n..Kurier Szcz..2 - 5
26.05 20:00Witkiewicza_BQbański Luz..M-Team2 - 0
25.05 20:30Witkiewicza_BBad Boys Te..Tabor Załom9 - 3
25.05 20:30Witkiewicza_CLM WIND POW..Świt Skolwin5 - 1
24.05 20:30Witkiewicza_ABiało Czerw..Silos 26 - 7
24.05 20:30Witkiewicza_CUniCredit B..UKS OHP1 - 1
19.05 21:00Witkiewicza_CM-TeamKurier Szcz..3 - 1
19.05 20:00Witkiewicza_BUniCredit B..Qbański Luz..11 - 3
19.05 20:00Witkiewicza_CTabor ZałomLM WIND POW..4 - 5
18.05 21:30Witkiewicza_BBad Boys Te..Reda Rocket..2 - 0
18.05 20:30Witkiewicza_AŚwit SkolwinQbański Luz..7 - 0
17.05 21:30Witkiewicza_ASilos 2Castorama n..7 - 2
17.05 20:30Witkiewicza_ABiało Czerw..Serviceit.n..1 - 3
17.05 19:30Witkiewicza_AUKS OHPTabor Załom1 - 9
11.05 21:30Witkiewicza_ACastorama n..M-Team1 - 7
11.05 21:30Witkiewicza_BBad Boys Te..Świt Skolwin10 - 2
11.05 19:30Witkiewicza_AQbański Luz..Serviceit.n..1 - 6
10.05 21:30Witkiewicza_AReda Rocket..Silos 22 - 1
10.05 20:30Witkiewicza_BBiało Czerw..Kurier Szcz..0 - 3
10.05 19:30Witkiewicza_BUKS OHPLM WIND POW..3 - 4
05.05 21:00Witkiewicza_BQbański Luz..Kurier Szcz..0 - 3
05.05 20:00Witkiewicza_AM-TeamŚwit Skolwin8 - 1
05.05 20:00Witkiewicza_CUniCredit B..Serviceit.n..5 - 2
28.04 22:00Witkiewicza_BCastorama n..Serviceit.n..2 - 5
28.04 21:00Witkiewicza_BŚwit SkolwinSilos 23 - 5
28.04 20:00Witkiewicza_BUniCredit B..M-Team0 - 6
27.04 21:30Witkiewicza_BKurier Szcz..Świt Skolwin4 - 0
27.04 20:30Witkiewicza_ABad Boys Te..Silos 20 - 5
27.04 20:30Witkiewicza_CQbański Luz..Reda Rocket..3 - 4
27.04 19:30Witkiewicza_BServiceit.n..Tabor Załom2 - 4
26.04 21:30Witkiewicza_BBiało Czerw..LM WIND POW..2 - 7
26.04 20:30Witkiewicza_AReda Rocket..UKS OHP0 - 11
26.04 19:30Witkiewicza_ATabor ZałomQbański Luz..8 - 1
21.04 21:00Witkiewicza_AUKS OHPŚwit Skolwin5 - 5
21.04 20:00Witkiewicza_AUniCredit B..Kurier Szcz..4 - 1
21.04 20:00Witkiewicza_BLM WIND POW..Silos 212 - 6
20.04 19:30Witkiewicza_BServiceit.n..Bad Boys Te..2 - 6
20.04 19:30Witkiewicza_CBiało Czerw..Reda Rocket..2 - 1
19.04 21:30Witkiewicza_ACastorama n..Tabor Załom2 - 5
19.04 20:30Witkiewicza_ALM WIND POW..M-Team11 - 2
07.04 22:00Witkiewicza_BKurier Szcz..Castorama n..5 - 2
07.04 21:00Witkiewicza_CŚwit SkolwinReda Rocket..3 - 1
06.04 21:30Witkiewicza_BBiało Czerw..Bad Boys Te..0 - 2
06.04 20:30Witkiewicza_BUKS OHPSilos 24 - 5
06.04 19:30Witkiewicza_AServiceit.n..M-Team1 - 3
06.04 19:30Witkiewicza_BUniCredit B..Tabor Załom4 - 0
31.03 21:00Witkiewicza_BKurier Szcz..Tabor Załom2 - 8
31.03 21:00Witkiewicza_CServiceit.n..Silos 21 - 3
31.03 20:00Witkiewicza_BUniCredit B..Świt Skolwin6 - 1
30.03 20:30Witkiewicza_BReda Rocket..M-Team2 - 5
30.03 19:30Witkiewicza_BUKS OHPBiało Czerw..4 - 2
29.03 21:30Witkiewicza_BBad Boys Te..Castorama n..10 - 1
29.03 20:30Witkiewicza_BLM WIND POW..Serviceit.n..8 - 4


Do góry
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media