Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
III liga gr. A
26 Paweł Kołodziejczak Scan Trans Środa. ^
22 Łukasz Żakowski Petarda ^
21 Dawid Śledziński United 1998 ^
20 Marek Baranowski Rapid II ^
19 Maciej Sikorski Scan Trans Środa. ^
17 p. Woźniak Tados ^
16 Roman Piechota Andersia Hotel . ^
16 Tomasz Balicki INTERMARCHE ^
14 Paweł Wawrzyniak Rapid II ^
14 Andrzej Prymowicz JAGÓDKA ŚMIAŁY ^
14 Marcin Piotrowski Andersia Hotel . ^
14 Konrad Guziński Roche ^
12 Łukasz Dylewicz United 1998 ^
12 p. Lepczyński Andersia Hotel . ^
12 Zbigniew Urbaniak Pumas ^
11 Rafał Więckowski JAGÓDKA ŚMIAŁY ^
11 Arkadiusz Steinke Rapid II ^
11 -- United 1998 ^
11 Marcin Jarysz United 1998 ^
11 Daniel Skibiński Rapid II ^
10 Paweł Chudzikiewicz Scan Trans Środa. ^
10 Daniel Bandurski Rapid II ^
10 Bartosz Popiołek JAGÓDKA ŚMIAŁY ^
10 Paweł Gmerek Andersia Hotel . ^
9 Marcus Janicki Pro Evo Team ^
9 Sławomir Trusewicz INTERMARCHE ^
9 Wojciech Kędzierski Roche ^
9 Przemysław Kędzierski Roche ^
9 Wojciech Marszewski Pro Evo Team ^
9 Marcin Chmielewski United 1998 ^
9 Dariusz Koszalik PRESS-SERVICE Monitoring. ^
9 p. Tomczak Tados ^
9 p. Kowalczyk Tados ^
9 Piotr Humiennik Auto-Myjnia Sob. ^
8 Dawid Kłos United 1998 ^
8 Michał Dolata One-2-One ^
8 Adam Nowak Scan Trans Środa. ^
8 Dominik Janyga Roche ^
8 Damian Tomczak JAGÓDKA ŚMIAŁY ^
8 Tomasz Dolczewski Max Master ^
8 Rafał Grabowski United 1998 ^
7 Sławek Dutkiewicz United 1998 ^
7 Adrian Szczepski One-2-One ^
7 p. Kubicki Tados ^
7 p. Szumski Andersia Hotel . ^
6 Karol Słodzinka Max Master ^
6 Damian Konieczny Auto-Myjnia Sob. ^
6 p. Szopiński Pumas ^
6 S. Kozela Pumas ^
6 Łukasz Konecki Pumas ^
6 Mateusz Grzeszczak Andersia Hotel . ^
5 Adam Ścibior PRESS-SERVICE Monitoring. ^
5 Krzysztof Manyś Scan Trans Środa. ^
5 Maciej Bączkiewicz Pro Evo Team ^
5 Łukasz Stankiewicz INTERMARCHE ^
5 Maciej Zegan Auto-Myjnia Sob. ^
5 Łukasz Banaszewski Petarda ^
5 Tomasz Wasiak Auto-Myjnia Sob. ^
5 Adam Olejniczak One-2-One ^
5 Arkadiusz Piasecki Rapid II ^
5 Tomasz Kaniewski United 1998 ^
5 p. Stankowski Tados ^
5 Konrad Palczewski One-2-One ^
4 p. Adamczak Tados ^
4 Piotr Gajewski One-2-One ^
4 p. Weber Tados ^
4 Rafał Krystkowiak Max Master ^
4 Rafał Adamski JAGÓDKA ŚMIAŁY ^
4 p. Pieróg Tados ^
4 Adam Daniłow Pro Evo Team ^
4 Piotr Jankowiak One-2-One ^
4 Paweł Makarewicz INTERMARCHE ^
4 Marian Wesołowski Roche ^
4 Sławomir Mizgalski Andersia Hotel . ^
4 Artur Habura Rapid II ^
3 Marcin Szczupak PRESS-SERVICE Monitoring. ^
3 Sambor Pijanowski PRESS-SERVICE Monitoring. ^
3 Marcin Paciorek Scan Trans Środa. ^
3 Krystian Dębowski Max Master ^
3 p. Suchora Tados ^
3 Michał Kamiński JAGÓDKA ŚMIAŁY ^
3 p. Brodowski Tados ^
3 Oliwier Sidor Petarda ^
3 Łukasz Sankiewicz Max Master ^
3 Łukasz Adamczewski Auto-Myjnia Sob. ^
3 Jacek Kurek Pro Evo Team ^
3 Krzysztof Jaworski INTERMARCHE ^
3 p. Kikut Rapid II ^
3 p. Mólicki Tados ^
3 Tomasz Raczewski Auto-Myjnia Sob. ^
3 Sz. Nowaczyk Pumas ^
2 Marek Banasiewicz Auto-Myjnia Sob. ^
2 Damian Schmidt Roche ^
2 Łukasz Nowak Pumas ^
2 Mateusz Rogacki PRESS-SERVICE Monitoring. ^
2 Dawid Szymkowiak Rapid II ^
2 p. Ładniak Tados ^
2 Grzegorz Tylek Roche ^
2 Rafał Stuczyński Max Master ^
2 Bartłomiej Piotrowicz INTERMARCHE ^
2 Marcin Szyszyński Pro Evo Team ^
2 J. Bugaj Pumas ^
2 Krzysztof Stawniak Pumas ^
2 Marek Ślebioda Petarda ^
2 p. Broński Andersia Hotel . ^
2 p. Nowak Andersia Hotel . ^
2 Bartek Miler Roche ^
2 A. Ziarnowski Pumas ^
2 Kuba Filipowski Roche ^
2 p. Kolasa Tados ^
2 Filip Filgner Petarda ^
2 p. Stróżyk Pro Evo Team ^
2 Wojciech Wieliński Petarda ^
2 Marcin Borowczyk Max Master ^
1 Maciej Hałas Auto-Myjnia Sob. ^
1 Michał Kaftański Petarda ^
1 p. Nowakowski Andersia Hotel . ^
1 -- United 1998 ^
1 Rafał Sangowski Auto-Myjnia Sob. ^
1 Rafał Gertig Rapid II ^
1 p. Zamowski Pumas ^
1 p. Smoła Rapid II ^
1 Tomasz Gawron PRESS-SERVICE Monitoring. ^
1 Mateusz Szymkowiak Rapid II ^
1 Radomir Pahl Scan Trans Środa. ^
1 Łukasz Rodziewicz INTERMARCHE ^
1 p. Gardowski Pumas ^
1 Patryk Wożnica JAGÓDKA ŚMIAŁY ^
1 Michał Mościpan One-2-One ^
1 Dawid Cukierski Max Master ^
1 p. Pachelski Andersia Hotel . ^
1 Przemysław Sierpowski Auto-Myjnia Sob. ^
1 Kamil Suszka Pro Evo Team ^
1 Bartosz Jagodziński Pro Evo Team ^
1 Leszek Lis One-2-One ^
1 Krzysztof Delikowski Pro Evo Team ^
1 Rafał Mykaj Roche ^
1 Tomasz Majka PRESS-SERVICE Monitoring. ^
1 Tomasz Duszyński JAGÓDKA ŚMIAŁY ^
1 p. Lisowski Tados ^


Do góry
)
foto

AFC Poznań - potencjał na medal

2019-10-06

foto

Gdzie zatrzyma się InterCity?

2019-10-06

foto

Najlepszy mecz w sezonie

2019-09-26

foto

Kumple znowu mierzą wysoko

2019-09-26

foto

Najlepiej zaprogamowany zespół ligi

2019-09-20

foto

Gwiazdy wracają. Będzie się działo

2019-09-20

foto

Kosmiczne Cosmo

2019-09-14

foto

Sezon jesienny rozpoczęty

2019-09-14

foto

Złota Era Rebisu

2019-06-13

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media