Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
III Liga gr. B
29 Marek Boryczka AKS ^
27 Piotr Piszczek Yellow Submarine ^
26 Michał Łoboda VISION EXPRESS SUPER. ^
23 Artur Błaszczyk AC Medina ^
20 Tomasz Sokołowski Norma Katowice ^
20 Dariusz Szyguła ABAK MOTO ^
19 Łukasz Finkas ART-KAM ^
18 Jarosław Matysik TIMPEX ^
18 Arkadiusz Sławiński RCKiK Katowice ^
17 Maciej Kozłowski X-Team Ruda Ślą. ^
16 Mirosław Zalewski RCKiK Katowice ^
15 Marcin Armata X-Team Ruda Ślą. ^
14 Paweł Krawczyk AKS Mikołowicka ^
13 Adam Różański ART-KAM ^
13 Andrzej Działach X-Team Ruda Ślą. ^
13 Bartosz Krawczyk AKS Mikołowicka ^
13 Tomasz Ciosek No Name ^
13 Dawid Tondera Pro Ball ^
13 Michał Krajewski X-Team Ruda Ślą. ^
12 Marcin Gros ABAK MOTO ^
12 Michał Dudzik ART-KAM ^
12 Jakub Wątor ART-KAM ^
12 Tomasz Roos AC Medina ^
11 Andrzej Sroka VISION EXPRESS SUPER. ^
11 Krzysztof Mzyk AKS Mikołowicka ^
11 Jarosław Niedźwiedź X-Team Ruda Ślą. ^
11 Jarosław Jaros Norma Katowice ^
11 Jacek Mech Norma Katowice ^
11 Dariusz Armata X-Team Ruda Ślą. ^
10 Wojciech Barlik ABAK MOTO ^
10 Marcin Nowak ABC-DC ^
10 Daniel Pałys Norma Katowice ^
10 Łukasz Ogierman AC Medina ^
10 Andrzej Śpiewok AKS ^
9 Daniel Kubal AC Medina ^
9 Dariusz Czech ABAK MOTO ^
9 Łukasz Zakrzewski VISION EXPRESS SUPER. ^
9 Bartosz Starościak ABC-DC ^
8 Arkadiusz Pilszczek X-Team Ruda Ślą. ^
8 Mateusz Rożek AKS ^
8 Michał Bromboszcz VISION EXPRESS SUPER. ^
8 Michał Marut wypozyczalniaBU. ^
8 Adam Pytlik AKS Mikołowicka ^
8 Marek Kopa Norma Katowice ^
8 Dawid Waldon ART-KAM ^
7 Mariusz Niewiadomski No Name ^
7 Paweł Musialik Norma Katowice ^
7 Marcin Monsior wypozyczalniaBU. ^
7 Wojciech Kozłowski X-Team Ruda Ślą. ^
7 Piotr Opoka Yellow Submarine ^
7 Andrzej Kukieła TIMPEX ^
7 Kamil Matysik TIMPEX ^
7 Marek Mika AC Medina ^
6 Paweł Kroker X-Team Ruda Ślą. ^
6 Wojciech Durłak TIMPEX ^
6 Sebastian Basiński wypozyczalniaBU. ^
6 Sebastian Zapart AKS ^
6 Artur Białas AKS Mikołowicka ^
6 Bartek Dymała ABC-DC ^
6 Jan Buchta Yellow Submarine ^
6 Karol Micherda AKS Mikołowicka ^
6 Adam Kościelny Yellow Submarine ^
5 Kamil Kozioł RCKiK Katowice ^
5 Karol Gwóźdź wypozyczalniaBU. ^
5 Tomasz Wiecha ABC-DC ^
5 Maciej Kiecka AKS Mikołowicka ^
5 Kamil Choroś ART-KAM ^
5 Krzysztof K TIMPEX ^
5 Michał Szafrański RCKiK Katowice ^
5 Tadeusz Chrzan RCKiK Katowice ^
5 Piotr Wiaderny wypozyczalniaBU. ^
5 Mariusz Orzechowski AKS Mikołowicka ^
5 Sebastian Kica ABAK MOTO ^
5 Jakub Jeżycki Yellow Submarine ^
5 Adrian Solski ABC-DC ^
5 Adam Klacka AKS Mikołowicka ^
5 Grzegorz Sęk TIMPEX ^
5 Mariusz Thamm No Name ^
4 Tomasz Wróbel VISION EXPRESS SUPER. ^
4 Artur Kryczka Pro Ball ^
4 Adam Jęsiek VISION EXPRESS SUPER. ^
4 Kamil Gryma TIMPEX ^
4 Jarosław Bogucki AC Medina ^
4 Sebastian Broder RCKiK Katowice ^
4 Rafał Kozioł AKS ^
4 Piotr Markowicz AKS ^
4 Krzysztof Szymkowiak RCKiK Katowice ^
3 Jakub G ART-KAM ^
3 Marcin Hojdys AKS ^
3 Rafał Sacha ABAK MOTO ^
3 Tomasz Bliszek Pro Ball ^
3 Michał Dąbrowski ABC-DC ^
3 Artur Monkiewicz Norma Katowice ^
3 Marek Szeliga No Name ^
3 Andrzej Kozioł RCKiK Katowice ^
3 Artur Wojciechowski ART-KAM ^
3 Michał Speck AC Medina ^
3 Remigiusz Konowol wypozyczalniaBU. ^
3 Adam Kotas VISION EXPRESS SUPER. ^
3 Dariusz Kredowski Pro Ball ^
2 Łukasz Podgórski Norma Katowice ^
2 Tomasz Papierniok AKS ^
2 Kamil Kisieliński ART-KAM ^
2 Dominik Wolf AC Medina ^
2 Dariusz Smolorz VISION EXPRESS SUPER. ^
2 Artur Rytał TIMPEX ^
2 Adam Hołysz Pro Ball ^
2 Przemysław Kasperczyk wypozyczalniaBU. ^
2 Marcin Rudel ABC-DC ^
2 Łukasz Król Pro Ball ^
2 Dariusz Kuszka ABAK MOTO ^
2 Rafał Wioska AKS ^
2 Marcin Staroń Yellow Submarine ^
2 Hubert Balcerak Norma Katowice ^
2 Marcin Rożek AKS ^
1 Tomasz Bronikowski ABC-DC ^
1 Grzegorz Zieliński Pro Ball ^
1 Sebastian Harupa RCKiK Katowice ^
1 Michał Stawiarz AKS ^
1 Grzegorz Ruszka ABC-DC ^
1 Sławomir Zięcina X-Team Ruda Ślą. ^
1 Robert Stępień RCKiK Katowice ^
1 Patryk Żłobiński TIMPEX ^
1 Adrian Foryś X-Team Ruda Ślą. ^
1 Przemysław Luzeńczyk ART-KAM ^
1 Rafał Pajączkowski No Name ^
1 Marcin Szczepanik AKS ^
1 Marcin Borszcz AKS Mikołowicka ^
1 Mariusz Kochański VISION EXPRESS SUPER. ^
1 Henryk Harupa RCKiK Katowice ^
1 Henryk Bursig RCKiK Katowice ^
1 Marcin Thamm No Name ^
1 Bartosz Bocheński Yellow Submarine ^
1 Dawid Jasinowski wypozyczalniaBU. ^
1 Robert Myśliwski No Name ^
1 Maciej Karaśnicki Yellow Submarine ^
1 Paweł Kociszewski wypozyczalniaBU. ^
1 Paweł Brych ABAK MOTO ^
1 Robert Skrzypczuk ABC-DC ^
1 Mateusz Kramarczyk ART-KAM ^
1 Paweł Jureczko ABC-DC ^
1 Marcin Michalik TIMPEX ^
1 Przemysław Kulik Norma Katowice ^
1 Damian Chabior VISION EXPRESS SUPER. ^
1 Robert Maczuła No Name ^
1 Łukasz Fidelus Yellow Submarine ^
1 Mariusz Kica ABAK MOTO ^
1 Tomasz Zych AKS Mikołowicka ^
1 Mariusz Łodej wypozyczalniaBU. ^
1 Tomasz Todorski ABAK MOTO ^


Do góry
)
foto

Złodzieje Oklasków wygrali w Suchym...

2019-11-26

foto

Rewelacja sezonu

2019-11-02

foto

Kto mistrzem? Zdecyduje jeden mecz

2019-10-25

foto

Pierwsza porażka mistrza

2019-10-19

foto

Tygrys Oskar pokaznał pazury

2019-10-19

foto

AFC Poznań - potencjał na medal

2019-10-06

foto

Gdzie zatrzyma się InterCity?

2019-10-06

foto

Najlepszy mecz w sezonie

2019-09-26

foto

Kumple znowu mierzą wysoko

2019-09-26

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media