Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
Ekstraliga
55 Grzegorz Gunia UniCar-Hutnik ^
25 Andrzej Jaciszyn Castorama nr 1 ^
24 Michał Białecki UniCar-Hutnik ^
24 Paweł Janowicz AZS Bastion Szc. ^
21 Marek Rupiński AZS Bastion Szc. ^
20 Maciej Milanowicz FCB Visioncom ^
18 Michał Kryś Drink-Team ^
18 Szymon Chodorowski Kond-Bud Ligowi. ^
17 Tomasz Podlecki AZS Bastion Szc. ^
17 Piotr Stępiński FC Browary ^
16 Sebastian Jałoszyński Drink-Team ^
16 Konrad Barcewicz AZS Bastion Szc. ^
16 Robert Wilk OS Reda ^
16 Daniel Rynkiewicz OS Reda ^
14 Marek Krysztopik Kond-Bud Ligowi. ^
14 Michał Budzyński Drink-Team ^
13 Krzysztof Kryś Drink-Team ^
11 Piotr Rzepa FC Browary ^
11 Maciej Rynkiewicz FCB Visioncom ^
11 Bartosz Drozdek Prawobrzeże Dąb. ^
11 Krzysztof Kucharski OS Reda ^
11 Marek Kunikowski Drink-Team ^
10 Jakub Podbrzeski FCB Visioncom ^
10 Mariusz Marcinowski UniCar-Hutnik ^
10 Tomasz Kustrzyk Prawobrzeże Dąb. ^
10 Marcin Juszczak Drink-Team ^
9 Marcin Rabczyński FCB Visioncom ^
9 Marcin Kubiak FC Browary ^
9 Paweł Sochanek Bad Boys Team ^
9 Sebastian Kostrzewski Eneos ^
9 Oktawian Wojnowski Modeh ^
9 Daniel Marciniak FC Browary ^
9 Damian Wrona Modeh ^
8 Sebastian Staniak Prawobrzeże Dąb. ^
8 Damian Zima Modeh ^
8 Michał Stygar Devils Shock Da. ^
8 Przemysław Orłowski Drink-Team ^
8 Łukasz Korwel Modeh ^
8 Piotr Bogucki AZS Bastion Szc. ^
7 Paweł Hetmanowski Castorama nr 1 ^
7 Andrzej Krzywicki Drink-Team ^
7 Damian Rusinek Eneos ^
7 Krzysztof Michalski Bad Boys Team ^
7 Radosław Dembicki Castorama nr 1 ^
7 Patryk Rypuła FC Browary ^
7 Maciej Barański Kond-Bud Ligowi. ^
7 Paweł Biesiadziński Eneos ^
6 Arkadiusz Sapkowski Prawobrzeże Dąb. ^
6 Marcin Bombel OS Reda ^
6 Piotr Pietras Castorama nr 1 ^
6 Michał Emilianowicz Bad Boys Team ^
6 Tomasz Bielecki UniCar-Hutnik ^
6 Krzysztof Dominiak OS Reda ^
6 Michał Wolski UniCar-Hutnik ^
6 Tomasz Skibiński UniCar-Hutnik ^
6 Dariusz Sozański Castorama nr 1 ^
6 Marek Żabicki FCB Visioncom ^
6 Radosław Itkowiak Eneos ^
5 Łukasz Twarowski Eneos ^
5 Michał Jatczak Devils Shock Da. ^
5 Marcin Kowalczyk Kond-Bud Ligowi. ^
5 Krzysztof Sulecki Devils Shock Da. ^
5 Błażej Daszkiewicz OS Reda ^
5 Marcin Weber FCB Visioncom ^
5 Łukasz Owczarek Prawobrzeże Dąb. ^
5 Jarosław Englender Bad Boys Team ^
5 Marcin Bartczak Devils Shock Da. ^
5 Norbert Antoś Modeh ^
5 Marcin Szewczyk FCB Visioncom ^
5 Tomasz Leśniowski Prawobrzeże Dąb. ^
4 Grzegorz Bacia OS Reda ^
4 Andrzej Kuźnicki Devils Shock Da. ^
4 Mateusz Dąbrowski Modeh ^
4 Paweł Ozga Drink-Team ^
4 Szymon Twarowski Eneos ^
4 Sławomir Ciesielski Castorama nr 1 ^
4 Arek Nurkiewicz Devils Shock Da. ^
3 Marcin Szymański Devils Shock Da. ^
3 Robert Kutyła Castorama nr 1 ^
3 Arkadiusz Burnat Modeh ^
3 Cezary Żygielewicz Eneos ^
3 Michał Bukowski UniCar-Hutnik ^
3 Andrzej Żukowski FC Browary ^
3 Andrzej Czyżewski Bad Boys Team ^
3 Jakub Sowiński UniCar-Hutnik ^
3 Piotr Kołakowski Kond-Bud Ligowi. ^
3 Jakub Strzyżewski Bad Boys Team ^
3 Piotr Zielonka Drink-Team ^
3 Jakub Dołęga Eneos ^
3 Krzysztof Kończak Drink-Team ^
2 Krzysztof Jaworski Modeh ^
2 Piotr Florek FCB Visioncom ^
2 Andrzej Gnabel OS Reda ^
2 Grzegorz Kamiński FC Browary ^
2 Paweł Araszkiewicz Devils Shock Da. ^
2 Radosław Rostkowski Bad Boys Team ^
2 Jerzy Słonina Drink-Team ^
2 Michał Grochulski Kond-Bud Ligowi. ^
2 Jerzy Krzywicki Drink-Team ^
2 Dariusz Wojtkiewicz Eneos ^
2 p. Wójcik Devils Shock Da. ^
2 Maciej Teuchmann Bad Boys Team ^
2 Piotr Kunecki AZS Bastion Szc. ^
2 Piotr Marcyniuk UniCar-Hutnik ^
2 Bartłomiej Wiśniewski Prawobrzeże Dąb. ^
2 Bartosz Zieliński FC Browary ^
2 Adam Walicki UniCar-Hutnik ^
2 Piotr Ditmar FC Browary ^
2 Damian Słowik UniCar-Hutnik ^
2 Andrzej Kublicki Kond-Bud Ligowi. ^
2 Hubert Kurek Eneos ^
1 Michał Wożniak OS Reda ^
1 Dawid Wójcik Bad Boys Team ^
1 Piotr Pałubski AZS Bastion Szc. ^
1 Piotr Olechowski UniCar-Hutnik ^
1 Sebastian Kostrzewski Eneos ^
1 Krystian Ożdżyński Bad Boys Team ^
1 Piotr Kycia AZS Bastion Szc. ^
1 Paweł Żurakowski UniCar-Hutnik ^
1 Łukasz Kibitlewski Kond-Bud Ligowi. ^
1 Dariusz Wilk Modeh ^
1 Łukasz Owczarek Prawobrzeże Dąb. ^
1 Tomasz Kuna Kond-Bud Ligowi. ^
1 Rafał Polak Kond-Bud Ligowi. ^
1 Hubert Markunowicz Modeh ^
1 Marcin Warchoł Prawobrzeże Dąb. ^
1 Zbigniew Bucholc FC Browary ^
1 Grzegorz Matlak AZS Bastion Szc. ^
1 Piotr Grabarczyk Modeh ^
1 Przemysław Więcławski Prawobrzeże Dąb. ^
1 Krzysztof Kucharski Prawobrzeże Dąb. ^
1 Paweł Jatczak Devils Shock Da. ^
1 Adam Stachowicz Drink-Team ^
1 Oliwer Pachuta Bad Boys Team ^
1 Sebastian Szyndlarewicz Devils Shock Da. ^
1 Jacek Lipkowski FCB Visioncom ^
1 Rafał Bator Prawobrzeże Dąb. ^
1 Rafał Jabłonowski Eneos ^
1 Łukasz Pasterski Devils Shock Da. ^
1 Andrzej Holka FCB Visioncom ^
1 Jacek Rudzik UniCar-Hutnik ^
1 Krzysztof Żółtowski Eneos ^
1 Michał Nowokuński Modeh ^
1 Grzegorz Warchałowski Castorama nr 1 ^
1 Jacek Leśniowski Prawobrzeże Dąb. ^
1 Maciej Piłatowski FC Browary ^
1 Patryk Dąbrowski Bad Boys Team ^
1 Krzysztof Reszka AZS Bastion Szc. ^
1 Grzegorz Guła Drink-Team ^


Do góry
)
foto

Kosmiczne Cosmo

2019-09-14

foto

Sezon jesienny rozpoczęty

2019-09-14

foto

Złota Era Rebisu

2019-06-13

foto

Husaria w natarciu

2019-05-30

foto

Przepraszamy ale chcemy być na podium

2019-05-30

foto

Tygrysy gotowe do skoku...na tron

2019-05-22

foto

Widowiskowa Bukmacherka

2019-05-22

foto

Welcome: Powrót do tradycji

2019-05-14

foto

Halluxmed najlepsza ortopedia

2019-05-14

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media