Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
I LIGA
29 Patryk Jankowski Konsalnet ^
28 Damian Grabowski PIMR Poznań ^
27 Sebastian Sołecki Bar Metka Team ^
24 Maciej Kantarek Niereal ^
24 Filip Napierała Rapid ^
22 Patryk Maćkowiak Rapid ^
18 Łukasz Pieczyński ENEA Logistyka ^
18 Marcin Strecke Mayart ^
17 Krzysztof Marchewka Goltom ^
15 Dariusz Oszmałek Kolporter Poznań ^
15 Sebastian Kaszyński Niereal ^
15 Bartosz Filipiak Mayart ^
13 Emanuel Filipow United 1998 ^
13 Tomasz Puncewicz Goltom ^
13 Łukasz Jujeczka Bar Metka Team ^
13 Dariusz Pieczyński ENEA Logistyka ^
12 Piotr Palacz Kolporter Poznań ^
12 Hubert Tórz Drużyna Szpiku ^
12 Bartosz Bochiński Kolporter Poznań ^
12 Łukasz Bryl L.S.Dębiec ^
11 Mirosław Fontowicz Niereal ^
11 Szymon Linke Koniec Imprezy ^
11 Robert Sobolewski L.S.Dębiec ^
10 Dawid Śledziński United 1998 ^
10 Jakub Mikołajczyk Koniec Imprezy ^
10 Oskar Lepczyński United 1998 ^
9 Wojciech Zaremba Niereal ^
9 Rafał Grabowski United 1998 ^
9 Michał Śleboda Paumar ^
9 Marcin Gradkiewicz Konsalnet ^
8 Jakub Pawłowski L.S.Dębiec ^
8 Sebastian Białobrzeski Kolporter Poznań ^
8 Maciej Brauza Bar Metka Team ^
8 Przemysław Pawlak Nat-Geo ^
8 Marcin Warmiński Paumar ^
8 Jędrzej Górny Bar Metka Team ^
8 Waldemar Kwiatek Kolporter Poznań ^
8 Jakub Ziemkiewicz Kolporter Poznań ^
8 Mikołaj Szymański ENEA Logistyka ^
8 Paweł Hoeft ENEA Logistyka ^
8 Rafał Wydrowski Mayart ^
7 Robert Maciejewski Nat-Geo ^
7 Marcin Pietrzak Bar Metka Team ^
7 Dariusz Nowaczyk Goltom ^
7 Wojciech Majak ENEA Logistyka ^
6 Michał Wysocki Bar Metka Team ^
6 Bartosz Witt Nat-Geo ^
6 Paweł Kuliński Nat-Geo ^
6 Patryk Bartocha Paumar ^
6 Konrad Kowalski PIMR Poznań ^
6 Adam Kubis Konsalnet ^
6 Tomasz Sołkiewicz Mayart ^
6 Artur Łukasik Paumar ^
6 Adrian Marciniak Koniec Imprezy ^
6 Mikołaj Gozdecki ENEA Logistyka ^
6 Mateusz Czajka Nat-Geo ^
6 Krystian Lukaszyk Goltom ^
6 Dawid Śmigielski Koniec Imprezy ^
6 Paweł Tuliszka Nat-Geo ^
6 Błażej Poprawski Goltom ^
6 Paweł Sobociński ENEA Logistyka ^
5 Grzegorz Olejniczak Drużyna Szpiku ^
5 Bartosz Kubiak Rapid ^
5 Michał Źywanowski Nat-Geo ^
5 Grzegorz Łysów Drużyna Szpiku ^
5 Przemysław Szukała Drużyna Szpiku ^
5 -- United 1998 ^
5 Antoni Kościuk Mayart ^
5 Patryk Weiss Goltom ^
4 Krzysztof Kucz ENEA Logistyka ^
4 Norbert Kowalski Konsalnet ^
4 Filip Czechanowski Rapid ^
4 Mateusz Szałański Koniec Imprezy ^
4 Dawid Kowalski L.S.Dębiec ^
4 Tomasz Konsztowicz Niereal ^
4 Maciej Krysztofiak Kolporter Poznań ^
4 Krzysztof Witkowski Kolporter Poznań ^
4 Dawid Kłos United 1998 ^
3 Marcin Jarysz United 1998 ^
3 Jędrzej Strzódka Paumar ^
3 Krzysztof Sypuła PIMR Poznań ^
3 Marcin Chmielewski United 1998 ^
3 Dominik Rogalski PIMR Poznań ^
3 Adrian Piatyszek Goltom ^
3 Robert Rozwadowski Drużyna Szpiku ^
3 Marcin Seidel L.S.Dębiec ^
3 Damian Targowski Rapid ^
3 Jacek Jerszyński Goltom ^
3 p. Górny Bar Metka Team ^
3 Maciej Smuniewski Koniec Imprezy ^
3 Roman Marciniak Paumar ^
3 Piotr Jankowiak Paumar ^
3 Szymon Tarasiewicz L.S.Dębiec ^
3 Łukasz Dylewicz United 1998 ^
3 Damian Drozdowski Mayart ^
3 Łukasz Konieczny Drużyna Szpiku ^
3 Stanisław Homan Drużyna Szpiku ^
3 Sebastian Cepiński L.S.Dębiec ^
3 Damian Wojtyniak Rapid ^
3 Hubert Gałczyński PIMR Poznań ^
3 Andrzej Kokociński Konsalnet ^
3 Patryk Treczka L.S.Dębiec ^
2 Radosław Karbowski PIMR Poznań ^
2 Sławomir Węcławek Paumar ^
2 Paweł Wawrzyniak Rapid ^
2 Damian Bręcz Rapid ^
2 Dawid Hoffmann Konsalnet ^
2 Dawid Kunsztowicz Drużyna Szpiku ^
2 Tomek Jakubowski ENEA Logistyka ^
2 Łukasz Stawicki PIMR Poznań ^
2 Jan Twaróg Mayart ^
2 Marcin Piotrowski Drużyna Szpiku ^
2 Karol Osesiak Goltom ^
2 Paweł Balcerek Koniec Imprezy ^
2 Paweł Kołodziejczak United 1998 ^
2 Marcin Korbik Kolporter Poznań ^
2 Adam Galas Kolporter Poznań ^
2 Bartosz Rybak Konsalnet ^
2 Grzegorz Andryszczyk Goltom ^
2 p. Bieniek ENEA Logistyka ^
2 Renard Nawrocki ENEA Logistyka ^
2 Jacek Maćkowski Rapid ^
2 Kamil Musiał Nat-Geo ^
2 Adam Rożak Konsalnet ^
2 Bartosz Wrzesiński Nat-Geo ^
2 Paweł Kubis Konsalnet ^
2 Dawid Winiarski Rapid ^
2 Łukasz Kaczmarek Goltom ^
2 Bartosz Jujeczka Bar Metka Team ^
1 Aleksander Rakowicz PIMR Poznań ^
1 Marcin Rychter Konsalnet ^
1 Rafał Rozwadowski Drużyna Szpiku ^
1 Szymon Stasiński Goltom ^
1 Maciej Poprawski Goltom ^
1 Przemysław Grześkowiak Paumar ^
1 Sebastian Mielcarek Bar Metka Team ^
1 Mateusz Połczyński L.S.Dębiec ^
1 Łukasz Imielski ENEA Logistyka ^
1 Jakub Kowalczyk Koniec Imprezy ^
1 -- Niereal ^
1 Sławomir Nowak ENEA Logistyka ^
1 Łukasz Bogaczyk Nat-Geo ^
1 Janusz Jezierski Drużyna Szpiku ^
1 Bartosz Nowaczyk Goltom ^
1 Piotr Jankowiak Paumar ^
1 Łukasz Połczyński L.S.Dębiec ^
1 Łukasz Czarnuch Konsalnet ^
1 Maciej Jankowski Mayart ^
1 Michał Marciniec Goltom ^
1 Marcin Kruszczyński ENEA Logistyka ^
1 Adrian Szczepski Paumar ^
1 Artur Chmiel Kolporter Poznań ^
1 Krzysztof Poprawa Drużyna Szpiku ^


Do góry
)
foto

AFC Poznań - potencjał na medal

2019-10-06

foto

Gdzie zatrzyma się InterCity?

2019-10-06

foto

Najlepszy mecz w sezonie

2019-09-26

foto

Kumple znowu mierzą wysoko

2019-09-26

foto

Najlepiej zaprogamowany zespół ligi

2019-09-20

foto

Gwiazdy wracają. Będzie się działo

2019-09-20

foto

Kosmiczne Cosmo

2019-09-14

foto

Sezon jesienny rozpoczęty

2019-09-14

foto

Złota Era Rebisu

2019-06-13

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media