Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
I LIGA
32 Piotr Palacz Kolporter Poznań ^
24 Robert Sobolewski L.S.Dębiec ^
23 Jacek Grocholewski Eco-vital ^
19 Sebastian Polody Mayart ^
18 Marcin Pawlak Agawa Club ^
16 Tomasz Dutkiewicz Eco-vital ^
16 Mateusz Frąckowiak Paumar ^
13 Marcin Strecke Mayart ^
13 Maciej Kantarek Niereal ^
12 Marcin Warmiński Paumar ^
12 Sebastian Kaszyński Niereal ^
12 Filip Napierała Rapid ^
12 Tomasz Sołkiewicz Mayart ^
11 Przemysław Marciniak Cosmoworker ^
11 Bartosz Tritt OMI lifts ^
11 Mateusz Kamiński Eco-vital ^
10 Bartosz Bochiński Kolporter Poznań ^
10 Oskar Lepczyński United 1998 ^
10 Artur Drela Eco-vital ^
10 Patryk Maćkowiak Rapid ^
10 Sebastian Białobrzeski Kolporter Poznań ^
9 Paweł Tuliszka Nat-Geo ^
9 Hubert Tórz Drużyna Szpiku ^
9 Marcin Bury Cosmoworker ^
9 Krzysztof Poprawa Drużyna Szpiku ^
8 Paweł Schmidtke L.S.Dębiec ^
8 Tadeusz Targoszyński Eco-vital ^
8 Michał Zagajewski Agawa Club ^
8 Stanisław Homan Drużyna Szpiku ^
8 Łukasz Bryl L.S.Dębiec ^
8 Przemysław Pawlak Nat-Geo ^
8 Artur Skorupka Koniec Imprezy ^
8 Grzegorz Olejniczak Drużyna Szpiku ^
7 Mirosław Fontowicz Niereal ^
7 Robert Maciejewski Nat-Geo ^
7 Michał Dudko OMI lifts ^
7 Damian Orzechowski Paumar ^
7 Bartosz Perzyński Cosmoworker ^
7 Jakub Budych Eco-vital ^
6 Dawid Winiarski Rapid ^
6 Dawid Śledziński United 1998 ^
6 Michał Śleboda Agawa Club ^
6 Adam Sommer Eco-vital ^
6 -- Niereal ^
6 Dawid Kunsztowicz Drużyna Szpiku ^
6 Damian Strojek OMI lifts ^
6 Mateusz Czajka Nat-Geo ^
6 Artur Łukasik Agawa Club ^
6 Michał Bury Cosmoworker ^
5 Hubert Minor Koniec Imprezy ^
5 Przemysław Szukała Drużyna Szpiku ^
5 Patryk Bartocha Paumar ^
5 Zbyszko Malec Cosmoworker ^
5 Rafał Wydrowski Mayart ^
5 Sławek Dutkiewicz United 1998 ^
5 Roman Marciniak Paumar ^
5 Michał Juskowiak Eco-vital ^
5 Łukasz Banach Koniec Imprezy ^
5 Jakub Kowalczyk Koniec Imprezy ^
5 Mikołaj Konieczny Drużyna Szpiku ^
5 Jarosław Gendera Agawa Club ^
5 Dawid Śmigielski Koniec Imprezy ^
5 Paweł Matys Eco-vital ^
5 Dariusz Oszmałek Kolporter Poznań ^
4 Dawid Kowalski L.S.Dębiec ^
4 Łukasz Dylewicz United 1998 ^
4 Tomasz Konsztowicz Niereal ^
4 Waldemar Kwiatek Kolporter Poznań ^
4 Mikołaj Mosiądz Koniec Imprezy ^
4 Maciej Krysztofiak Kolporter Poznań ^
4 Damian Wojtyniak Rapid ^
4 Marcin Jarysz United 1998 ^
4 Adam Jankowski Eco-vital ^
4 Bartosz Wrzesiński Nat-Geo ^
4 Marcin Korbik Kolporter Poznań ^
4 Adam Galas Kolporter Poznań ^
3 Jędrzej Strzódka Paumar ^
3 Mateusz Połczyński L.S.Dębiec ^
3 Paweł Kuliński Nat-Geo ^
3 Adrian Napierała Rapid ^
3 -- Niereal ^
3 Dawid Kłos United 1998 ^
3 Wojciech Zaremba Niereal ^
3 Kacper Hoffmann Paumar ^
3 Paweł Grabia Rapid ^
3 -- Niereal ^
3 Damian Grat Drużyna Szpiku ^
3 Przemysław Korzeń Cosmoworker ^
3 Łukasz Jaroniak Eco-vital ^
3 Rafał Grabowski United 1998 ^
3 Piotr Litwin Drużyna Szpiku ^
3 Paweł Wrześniacki Kolporter Poznań ^
3 Jakub Pawłowski L.S.Dębiec ^
3 Michał Źywanowski Nat-Geo ^
2 Sławomir Malzahn Agawa Club ^
2 Jarosław Musiał Agawa Club ^
2 Łukasz Połczyński L.S.Dębiec ^
2 -- United 1998 ^
2 Maksymilian Bernat OMI lifts ^
2 -- Niereal ^
2 Szymon Machiński OMI lifts ^
2 Sebastian Cepiński Agawa Club ^
2 Marcin Ludwiczak OMI lifts ^
2 Artur Chmiel Kolporter Poznań ^
2 Mikołaj Grześkowiak Drużyna Szpiku ^
2 Sławomir Węcławek Paumar ^
2 Marcin Mordas Niereal ^
2 Damian Targowski Rapid ^
2 Maciej Liwiński Agawa Club ^
2 Adrian Marciniak Koniec Imprezy ^
2 Filip Czechanowski Rapid ^
2 Szymon Linke Koniec Imprezy ^
2 -- United 1998 ^
2 p. Szymczak Nat-Geo ^
1 Antoni Kościuk Mayart ^
1 -- Niereal ^
1 Maciej Jankowski Mayart ^
1 Szymon Lewandowski OMI lifts ^
1 Krzysztof Fojut Cosmoworker ^
1 Sławomir Stachecki Koniec Imprezy ^
1 Janusz Jezierski Drużyna Szpiku ^
1 Łukasz Tritt OMI lifts ^
1 Mikołaj Leć Agawa Club ^
1 Tomasz Meller Eco-vital ^
1 Tomasz Słaby Mayart ^
1 Bartosz Filipiak Mayart ^
1 Łukasz Konieczny Drużyna Szpiku ^
1 Michał Haze Agawa Club ^
1 Przemysław Grześkowiak Paumar ^
1 Damian Bręcz Rapid ^
1 Patryk Klimczak Nat-Geo ^
1 Maciej Darol Cosmoworker ^
1 Marcin Chmielewski United 1998 ^
1 Rafał Rozwadowski Drużyna Szpiku ^
1 Michał Owczarzak OMI lifts ^
1 Łukasz Bogaczyk Nat-Geo ^
1 Łukasz Sobieraj Cosmoworker ^
1 Paweł Wawrzyniak Rapid ^
1 Paweł Śnieżko Cosmoworker ^
1 Patryk Treczka L.S.Dębiec ^
1 Mateusz Szałański Koniec Imprezy ^
1 Dariusz Pawlak Niereal ^
1 Adam Piórkowski Drużyna Szpiku ^
1 Paweł Musiał Nat-Geo ^
1 Damian Nowacki Mayart ^
1 Paweł Kołodziejczak United 1998 ^
1 Adam Kapłon OMI lifts ^
1 Norbert Janczak Rapid ^
1 Damian Drozdowski Mayart ^
1 Rafał Gielnik Paumar ^
1 Rafał Liwiński Agawa Club ^


Do góry
)
foto

AFC Poznań - potencjał na medal

2019-10-06

foto

Gdzie zatrzyma się InterCity?

2019-10-06

foto

Najlepszy mecz w sezonie

2019-09-26

foto

Kumple znowu mierzą wysoko

2019-09-26

foto

Najlepiej zaprogamowany zespół ligi

2019-09-20

foto

Gwiazdy wracają. Będzie się działo

2019-09-20

foto

Kosmiczne Cosmo

2019-09-14

foto

Sezon jesienny rozpoczęty

2019-09-14

foto

Złota Era Rebisu

2019-06-13

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media