Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
IV Liga gr. A
45 Michał Szulakiewicz NSZZ ^
36 Paweł Kołodziejczak Scan Trans Środa. ^
27 Dawid Śledziński United 1998 ^
22 Krystian Grzegorzewicz Eurobus ^
20 Adrian Łukasik Zieloni ^
20 Jacek Terpiłowski Leśne Dziadki ^
19 -- United 1998 ^
18 Konrad Guziński Roche ^
18 Przemysław Kędzierski Roche ^
18 Marcin Pierzchała NSZZ ^
17 Borys Krajewicz Roche ^
17 Grzegorz Sobiak Budchem ^
17 Maciej Wypijewski FC Bonin ^
15 Marek Wilczyński Poznańskie Stowarzyszenie. ^
14 Marcin Jarysz United 1998 ^
14 Michał Zieliński PKGB SZTAB ^
13 Artur Łukasik Zieloni ^
13 Rafał Grabowski United 1998 ^
13 Paweł Chojnacki Zieloni ^
12 Dawid Kłos United 1998 ^
12 Tomir Kosowski FC Bonin ^
12 Michał Dolata ASTAT ^
11 Tomasz Gorzelańczyk Leśne Dziadki ^
11 Tomasz Pawelec Eurobus ^
10 Maksymilian Machalica FC Bonin ^
10 Tomasz Szaj Eurobus ^
10 Radosław Romkowski Poznańskie Stowarzyszenie. ^
10 Jan Łukomski FC Bonin ^
10 Adam Kalemba ASTAT ^
10 Tomasz Waśko Leśne Dziadki ^
10 Henryk Osuch Eurobus ^
10 Filip Twardowski FC Noovqa ^
9 Maciej Sikorski Scan Trans Środa. ^
9 Szymon Grzechulski Eurobus ^
9 Piotr Skrzypek NSZZ ^
9 Jacek Szczepański ASTAT ^
9 Bartosz Feder Leśne Dziadki ^
9 Mariusz Sak Saturn ^
9 Tomasz Kostrzyński Budchem ^
9 Wojciech Kędzierski Roche ^
9 Łukasz Dylewicz United 1998 ^
8 Łukasz Poszwiński FC Bonin ^
8 p. Andrzejewski Roche ^
8 Robert Inda Saturn ^
8 Marcin Kaptur NSZZ ^
7 Marcin Łakomczyk NSZZ ^
7 Marcin Wanat ASTAT ^
7 Jakub Szygulski PKGB SZTAB ^
7 Tomasz Janecki Saturn ^
7 Dariusz Jędraszczyk ASTAT ^
7 Rafał Napierała Zieloni ^
7 Piotr Mueller ASTAT ^
7 Marcin Chmielewski United 1998 ^
7 Jędrzej Waśko Leśne Dziadki ^
7 Paweł Niedzielski Saturn ^
7 Tomasz Kaniewski United 1998 ^
7 Kuba Filipowski Roche ^
6 Michał Ratajczak Budchem ^
6 Marcin Najewski Eurobus ^
6 Łukasz Wojciechowski ASTAT ^
6 Maciej Janiuk PKGB SZTAB ^
6 Paweł Chudzikiewicz Scan Trans Środa. ^
6 Marian Wesołowski Roche ^
6 Kuba Kasztelan Budchem ^
6 Radosław Oblizajek ASTAT ^
6 Maciej Szuder Budchem ^
5 Sławek Dutkiewicz United 1998 ^
5 Piotr Nowosad Zieloni ^
5 Czarek Kłos United 1998 ^
5 Piotr Kostrzewa FC Noovqa ^
5 Tomasz Sobkowiak PKGB SZTAB ^
5 Purol Patrycjusz FC Bonin ^
5 Łukasz Kopeć Contman ^
5 Paweł Antczak Budchem ^
5 Sebastian Leśniewski Scan Trans Środa. ^
5 Karol Fekner Eurobus ^
5 Maciej Szczepański ASTAT ^
5 Marcin Sobkowiak PKGB SZTAB ^
5 Maciej Żok FC Bonin ^
5 Rafał Makarewicz Leśne Dziadki ^
4 -- United 1998 ^
4 Klaudiusz Henschel Scan Trans Środa. ^
4 Kamil Wojciechowski ASTAT ^
4 Marcin Sacha Saturn ^
4 Michał Tyczyński Poznańskie Stowarzyszenie. ^
4 Jerzy Pogasz FC Noovqa ^
4 Dariusz Kmiećkowiak Budchem ^
4 Andrzej Świderski Eurobus ^
4 Łukasz Szczygieł Eurobus ^
4 Piotr Jabłecki Roche ^
4 Robert Nowak Budchem ^
4 Paweł Kamiński Scan Trans Środa. ^
4 Roman Jopek Poznańskie Stowarzyszenie. ^
4 Marcin Matera Budchem ^
4 Mateusz Kokot Scan Trans Środa. ^
4 Marcin Tańczak Eurobus ^
4 Leszek Zaleski Saturn ^
4 p. Nosal FC Bonin ^
4 Marcin Kaszyński Poznańskie Stowarzyszenie. ^
4 Marcin Kostrzewa FC Noovqa ^
3 Wojciech Terpiłowski Leśne Dziadki ^
3 Piotr Schneider Poznańskie Stowarzyszenie. ^
3 Łukasz Rutkowski Saturn ^
3 Leszek Lewandowski Eurobus ^
3 Szymon Skrzypczak Leśne Dziadki ^
3 Waldemar Kosicki Zieloni ^
3 Rafał Mykaj Roche ^
3 Tomasz Szelągiewicz Eurobus ^
3 p. Schmidt Roche ^
3 Tomasz Szałkowski PKGB SZTAB ^
3 Jacek Rutkowski FC Bonin ^
3 Piotr Włodarczyk Budchem ^
3 p. Antkowiak FC Noovqa ^
2 Zbyszko Malec ASTAT ^
2 Bartosz Bajer Zieloni ^
2 Mateusz Nowak FC Bonin ^
2 Maciej Fenske Saturn ^
2 Arek Małyszka FC Noovqa ^
2 Patryk Wojtysik Scan Trans Środa. ^
2 Rafał Szymański NSZZ ^
2 Przemysław Szkup Zieloni ^
2 Tomasz Sobkowiak Contman ^
2 Mateusz Wendland NSZZ ^
2 Michał Cabaj Eurobus ^
2 Łukasz Skrzypczak Roche ^
2 Mikołaj Konieczny Zieloni ^
1 Witold Toporski Eurobus ^
1 Krzysztof Ożegowski FC Noovqa ^
1 Radosław Kaczmarek Zieloni ^
1 Marek Trela Budchem ^
1 Artur Schnaider Poznańskie Stowarzyszenie. ^
1 Krzysztof Manyś Scan Trans Środa. ^
1 Mateusz Rybczyński Scan Trans Środa. ^
1 Przemysław Gumiński NSZZ ^
1 Adam Nowak Scan Trans Środa. ^
1 Paweł Strzelecki FC Noovqa ^
1 -- Contman ^
1 Bartek Juniczak PKGB SZTAB ^
1 Jacek Gumienny Leśne Dziadki ^
1 Mariusz Lembicz NSZZ ^
1 Mariusz Antkowiak Scan Trans Środa. ^
1 Zbigniew Wrona Poznańskie Stowarzyszenie. ^
1 Piotr Janek Roche ^
1 Szymon Patora PKGB SZTAB ^
1 Bartosz Pawlak Scan Trans Środa. ^
1 p. Gromczyk NSZZ ^
1 Dariusz Liebthal Poznańskie Stowarzyszenie. ^
1 p. Kaszubski FC Noovqa ^
1 Przemysław Zydorowicz Zieloni ^


Do góry
)
foto

Welcome: Powrót do tradycji

2019-05-14

foto

Halluxmed najlepsza ortopedia

2019-05-14

foto

Brawo za postawę fair play Hussars

2019-05-09

foto

Luboń jeszcze się rozpędzi

2019-05-09

foto

Szable w dłoń !

2019-04-28

foto

Kumple z kompletem

2019-04-28

foto

Runda wiosenna Red Box rozpoczęta

2019-04-16

foto

InterCity odjechało rywalom

2019-04-16

foto

1. Auta 2. United 3. Dziki Crew Poznań

2019-03-21

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media