Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
IV Liga
56 Jakub Tonder HLB Sarnowski&W. ^
37 Łukasz Kniat Utal ^
28 Kamil Gmiński Abies ^
26 Marcin Seidel Lechma Kominki ^
24 Fabian Lenarczyk Fresh Team ^
21 Michał Tomczak ORZEŁ POZNAŃ ^
21 Jakub Tomczyk Domrel ^
18 Adrian Grala Orły Naramowice ^
18 Marcin Witek Rebis II ^
17 Rafał Jasiak Orły Naramowice ^
16 Dawid Mysłek Z.P. Szpiki ^
15 Łukasz Wróbel Orły Naramowice ^
15 Tomasz Wesołowski Z.P. Szpiki ^
15 Maciej Chmiel Ultra Dreamteam ^
14 Sebastian Lis Poznańskie Kozi. ^
14 Adnan Qaraqish Domrel ^
14 Michał Traczyk sztukapilki.pl ^
14 Damian Szarata Poznańskie Kozi. ^
13 Piotr Kusz Ultra Dreamteam ^
13 Paweł Łągwa HLB Sarnowski&W. ^
13 Piotr Majchrzak Lechma Kominki ^
13 Bartosz Weinert Domrel ^
12 Michał Chodziutko HLB Sarnowski&W. ^
11 Jakub Poczta Rebis II ^
11 Paweł Mazur Rebis II ^
11 Patryk Szyszkowski Z.P. Szpiki ^
10 Zbigniew Gruźlewski Domrel ^
10 Patryk Kycia Poznańskie Kozi. ^
10 Kamil Dembiński Z.P. Szpiki ^
10 Krzysztof Filipczak Abies ^
9 Mateusz Pertyk Abies ^
9 Marcin Tonder HLB Sarnowski&W. ^
9 Mateusz Wągiel Poznańskie Kozi. ^
9 Krzysztof Stróżyna Utal ^
9 Artur Weinert Domrel ^
8 Grzegorz Amanowicz Lechma Kominki ^
8 Dawid Dybizbański ORZEŁ POZNAŃ ^
8 Mateusz Czaprański Paintball w Mie. ^
8 Michał Grabarski Abies ^
8 Łukasz Dudziak Paintball w Mie. ^
8 Artur Klemens ORZEŁ POZNAŃ ^
8 Szymon Gęstwa sztukapilki.pl ^
8 Miłosz Kobylarz Paintball w Mie. ^
8 Robert Inda Blue Boys ^
8 Radosław Pijanowski Lechma Kominki ^
7 Tomasz Wróblewski ORZEŁ POZNAŃ ^
7 Bartosz Stasik sztukapilki.pl ^
7 Michał Stasiak Poznańskie Kozi. ^
7 Arkadiusz Żukowski Abies ^
7 Kamil Zydlewicz Fresh Team ^
7 Andrzej Jankowski Abies ^
7 Piotr Piasny Lechma Kominki ^
7 Jan Hojan Domrel ^
7 Wiktor Dymecki HLB Sarnowski&W. ^
7 Mateusz Zawiślak Blue Boys ^
7 Daniel Zimny Blue Boys ^
7 Marcin Kusz Ultra Dreamteam ^
6 Patryk Promiński Plus MPM Team ^
6 Tomasz Radtke Praktiker Poznań. ^
6 Filip Balkowski Ultra Dreamteam ^
6 Piotr Kowalski HLB Sarnowski&W. ^
6 Paweł Scheffler Fresh Team ^
6 Tomasz Narkiewicz Abies ^
6 Jarosław Olejniczak Ultra Dreamteam ^
5 Łukasz Marszałek Praktiker Poznań. ^
5 Adam Żurek Fresh Team ^
5 Marcin Dawidowicz Lechma Kominki ^
5 Grzegorz Sieniawski Fresh Team ^
5 Adam Malinowski Rebis II ^
5 Dawid Gruszka Domrel ^
5 Dawid Badziński Domrel ^
5 Radosław Kocik Rebis II ^
5 Bartosz Krystek Blue Boys ^
5 Daniel Przybylski Blue Boys ^
5 Piotr Chomicz Orły Naramowice ^
5 Łukasz Urbański Blue Boys ^
5 Dawid Kołodziński Rebis II ^
4 Mirosław Adamski Blue Boys ^
4 Marcin Janiszewski sztukapilki.pl ^
4 Mateusz Poniatowski Paintball w Mie. ^
4 Andrzej Borówko Lechma Kominki ^
4 Michał Słaboń Domrel ^
4 Szymon Lenartowicz Lechma Kominki ^
4 Mateusz Chilewski Z.P. Szpiki ^
4 Janusz Pietrzyk ORZEŁ POZNAŃ ^
4 Krzysztof Wicherski Orły Naramowice ^
4 Michał Sionek Praktiker Poznań. ^
4 Bartosz Pliszka Poznańskie Kozi. ^
4 Marek Piórko Ultra Dreamteam ^
4 Marcin Wawrzyńczak ORZEŁ POZNAŃ ^
4 Rafał Andrzejewski sztukapilki.pl ^
4 Zbyszek Gałczyński Utal ^
4 Jakub Jagielski Paintball w Mie. ^
4 Wojciech Kujawa Blue Boys ^
4 Bartłomiej Jagielski Paintball w Mie. ^
4 Łukasz Trzciński Rebis II ^
4 Kamil Kołodziński Rebis II ^
4 Łukasz Stasiak Rebis II ^
4 Sebastian Fidarewicz Lechma Kominki ^
4 Rafał Słomiński Orły Naramowice ^
4 Bartosz Zawal Poznańskie Kozi. ^
3 Hasan Qaraqish Domrel ^
3 Tomasz Szczepański Plus MPM Team ^
3 Adrian Markowski Z.P. Szpiki ^
3 Adam Tuliszka Orły Naramowice ^
3 Przemysław Gruszewski ORZEŁ POZNAŃ ^
3 Piotr Bielach ORZEŁ POZNAŃ ^
3 p. Różka Domrel ^
3 Michał Bocian Plus MPM Team ^
3 Dominik Kocik Rebis II ^
3 Tomasz Sperzyński sztukapilki.pl ^
3 Patryk Kaliski Fresh Team ^
3 Mateusz Sipura ORZEŁ POZNAŃ ^
3 Paweł Lizakowski Plus MPM Team ^
3 Łukasz Mrozek Praktiker Poznań. ^
3 Steve Neumann sztukapilki.pl ^
3 Krzysztof Zydlewicz Fresh Team ^
3 Bartosz Muckus Ultra Dreamteam ^
3 Tomasz Porowski Paintball w Mie. ^
3 Grzegorz Olędrzyński HLB Sarnowski&W. ^
3 Bartłomiej Gintowt Rebis II ^
2 Rafał Smolec Abies ^
2 Przemysław Pluta Lechma Kominki ^
2 Tomasz Szambelan Utal ^
2 Fryderyk Rybak Poznańskie Kozi. ^
2 p. Putowski Ultra Dreamteam ^
2 Mateusz Inda Blue Boys ^
2 Adrian Bracław Plus MPM Team ^
2 Waldemar Lubiński Lechma Kominki ^
2 Jacek Borski sztukapilki.pl ^
2 Mateusz Szajna Ultra Dreamteam ^
2 Marcin Kąkolewski ORZEŁ POZNAŃ ^
2 Jakub Nieszporek Poznańskie Kozi. ^
2 Kamil Stęplik Z.P. Szpiki ^
2 Mariusz Stróżyna Utal ^
2 Dawid Kryska Z.P. Szpiki ^
2 Bartosz Pietrzyk ORZEŁ POZNAŃ ^
2 Jacek Rejniak Rebis II ^
2 Michał Łuczak Ultra Dreamteam ^
2 Radosław Tomasik sztukapilki.pl ^
2 Tomasz Osięgłowski Ultra Dreamteam ^
2 Andrzej Rydzewski Plus MPM Team ^
2 Sławomir Szocik Praktiker Poznań. ^
2 Paweł Radoła sztukapilki.pl ^
2 Kacper Jóźwiak Paintball w Mie. ^
2 Piotr Bączyk ORZEŁ POZNAŃ ^
2 Tomasz Steinke Utal ^
2 Wojciech Hamerski sztukapilki.pl ^
2 Marek Płóciennik Orły Naramowice ^
2 Mirosław Drab HLB Sarnowski&W. ^
2 Maciej Kulczyński Fresh Team ^
2 Zenon Markiewicz Utal ^
1 Przemysław Doroz Utal ^
1 Krzysztof Held Z.P. Szpiki ^
1 Marcin Kowalski Z.P. Szpiki ^
1 Michał Grondys Rebis II ^
1 Tomasz Kańduła Z.P. Szpiki ^
1 Rafał Eron Utal ^
1 Leszek Szymański Orły Naramowice ^
1 Mateusz Nalewajski Paintball w Mie. ^
1 Arkadiusz Melerowicz Rebis II ^
1 Robert Różański Lechma Kominki ^
1 p. Brzozowski Praktiker Poznań. ^
1 Paweł Brodziak Orły Naramowice ^
1 Tomasz Drozdowski Praktiker Poznań. ^
1 Mariusz Mocek Blue Boys ^
1 Krzysztof Tomkiewicz Domrel ^
1 Paweł Szyszka Poznańskie Kozi. ^
1 Marek Palubicki Orły Naramowice ^
1 Piotr Kanarkowski Lechma Kominki ^
1 Piotr Przybylski Blue Boys ^
1 Tomasz Zakrzewski HLB Sarnowski&W. ^
1 Krzysztof Rogowski Lechma Kominki ^
1 Łukasz Skowroński Utal ^
1 Tomasz Dobroszczyk Z.P. Szpiki ^
1 Paweł Chodynicki Orły Naramowice ^
1 Piotr Zygmaniak Orły Naramowice ^
1 Sławomir Wysoczański Fresh Team ^
1 Dariusz Sikorski Lechma Kominki ^
1 Marcin Jankowski Utal ^
1 Dariusz Achtenberg Praktiker Poznań. ^
1 Michał Zyber HLB Sarnowski&W. ^
1 Marcin Janasik Z.P. Szpiki ^
1 Karol Seidel Lechma Kominki ^
1 Marcin Świtoń sztukapilki.pl ^
1 Bartosz Pacer Paintball w Mie. ^
1 Bogdan Tobiszowski Rebis II ^
1 Mateusz Delmaczyński Z.P. Szpiki ^


Do góry
)
foto

AFC Poznań - potencjał na medal

2019-10-06

foto

Gdzie zatrzyma się InterCity?

2019-10-06

foto

Najlepszy mecz w sezonie

2019-09-26

foto

Kumple znowu mierzą wysoko

2019-09-26

foto

Najlepiej zaprogamowany zespół ligi

2019-09-20

foto

Gwiazdy wracają. Będzie się działo

2019-09-20

foto

Kosmiczne Cosmo

2019-09-14

foto

Sezon jesienny rozpoczęty

2019-09-14

foto

Złota Era Rebisu

2019-06-13

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media