Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
II Liga Grupa B
40 Łukasz Małecki Power Dynamos Z. ^
35 Mateusz Pyszka PI-KO Team ^
29 Krzysztof Biegański GEO LIVE ^
29 Bartosz Weinert Domrel ^
29 Piotr Różański Link Poznań ^
28 Bartosz Becker TEXTRA TEAM ^
26 Roger Ratajczak GEO LIVE ^
24 Jakub Tonder HLB Sarnowski&W. ^
24 Piotr Kowalski HLB Sarnowski&W. ^
23 Wojciech Jerzak Carlsberg ASC ^
22 Łukasz Pokaczajło Carlsberg ASC ^
22 Szymon Szymkowski Amu-Mera Team ^
21 Artur Balcerzak TEXTRA TEAM ^
21 Andrzej Frydrych Amu-Mera Team ^
21 Rafał Zajączkowski DPD Poznań ^
21 Szymon Galasiński Amu-Mera Team ^
20 Jakub Jankowski PI-KO Team ^
20 Maurycy Adamski Malta Premium ^
19 Mirosław Degórski TEXTRA TEAM ^
19 Dawid Badziński Domrel ^
18 Krzysztof Depa Tacy Sobie ^
16 Maciej Trzuskawski Tacy Sobie ^
16 Krzysztof Kaczmarkiewicz GEO LIVE ^
16 Maciej Dobrzykowski Power Dynamos Z. ^
16 Patryk Forszpaniak Malta Premium ^
16 Marcin Lipiecki Malta Premium ^
16 Piotr Grabiak Tacy Sobie ^
16 Maciej Kaczmarek DPD Poznań ^
15 Piotr Zygmaniak Orły Naramowice ^
15 Marcin Kegel Tacy Sobie ^
14 Marcin Adamski Amu-Mera Team ^
14 Tomasz Napierała Link Poznań ^
14 Kamil Skorupiński Carlsberg ASC ^
14 Artur Weinert Domrel ^
14 Adam Anioła Malta Premium ^
13 Jakub Tomczyk Domrel ^
13 Jakub Nowak Link Poznań ^
13 Łukasz Wróbel Orły Naramowice ^
13 Sławomir Kurek DPD Poznań ^
12 Adrian Grala Orły Naramowice ^
12 Bartosz Baranowski TEXTRA TEAM ^
12 Hubert Formanowski GEO LIVE ^
12 Rafał Jasiak Orły Naramowice ^
12 Kamil Łuczak GEO LIVE ^
12 Mikołaj Zamkowski PI-KO Team ^
11 Robert Serafin PI-KO Team ^
11 Łukasz Musiał Tacy Sobie ^
11 Paweł Łągwa HLB Sarnowski&W. ^
11 Michał Lichy Carlsberg ASC ^
11 Filip Nowakowski Power Dynamos Z. ^
10 Paweł Brodziak Orły Naramowice ^
10 Damian Kucharski DPD Poznań ^
10 Stanisław Filipiak Link Poznań ^
10 Robert Nowicki Tacy Sobie ^
10 Przemysław Marciniak DPD Poznań ^
10 Krzysztof Kucharski Power Dynamos Z. ^
10 Filip Kobyliński GEO LIVE ^
9 Maxymilian Pyszka PI-KO Team ^
9 Artur Jagodziński Power Dynamos Z. ^
9 Dawid Wichłacz Power Dynamos Z. ^
8 Darek Wichłacz Malta Premium ^
7 Korneliusz Konopacki Malta Premium ^
7 Mateusz Olszowiec Malta Premium ^
7 Radosław Macioszek Amu-Mera Team ^
7 Adam Podolecki PI-KO Team ^
7 Filip Krzyżostaniak PI-KO Team ^
6 Michał Słaboń Domrel ^
6 Marcin Zawadzki GEO LIVE ^
6 Adnan Qaraqish Domrel ^
6 Łukasz Norkowski Amu-Mera Team ^
6 Szymon Depa Tacy Sobie ^
6 Wiktor Dymecki HLB Sarnowski&W. ^
6 Radosław Duszyński Carlsberg ASC ^
5 Piotr Koczorowski DPD Poznań ^
5 Krzysztof Cieśliński Carlsberg ASC ^
5 Przemysław Rygielski Link Poznań ^
5 Paweł Pogorzały Carlsberg ASC ^
5 Bartosz Jędrzejczak TEXTRA TEAM ^
5 Marcin Staniewski Orły Naramowice ^
5 Paweł Więczkowski DPD Poznań ^
5 Paweł Makarewicz Carlsberg ASC ^
5 Marek Pyszka PI-KO Team ^
5 Piotr Pyszka PI-KO Team ^
5 Mateusz Dulat Link Poznań ^
5 Mariusz Filewicz Carlsberg ASC ^
5 Jacek Kopryk TEXTRA TEAM ^
4 Leszek Strabel DPD Poznań ^
4 Mirosław Drab HLB Sarnowski&W. ^
4 Bartosz Parzuchowski Power Dynamos Z. ^
4 Paweł Pochylski Link Poznań ^
4 Krzysztof Friedrich Amu-Mera Team ^
4 Bartosz Kochański HLB Sarnowski&W. ^
4 Jakub Kropski Carlsberg ASC ^
4 Jerzy Pogasz Link Poznań ^
3 Wojtek Skorupka Power Dynamos Z. ^
3 Damian Rożewski TEXTRA TEAM ^
3 Sławomir Jałoszyński Malta Premium ^
3 Przemysław Froncz Link Poznań ^
3 Michał Wichłacz Malta Premium ^
3 Michał Ziarczyk DPD Poznań ^
3 Jakub Kiełczewski Carlsberg ASC ^
3 Jakub Macioszek Amu-Mera Team ^
2 Hasan Qaraqish Domrel ^
2 Michał Zyber HLB Sarnowski&W. ^
2 Adam Preiss GEO LIVE ^
2 Michał Adamski Amu-Mera Team ^
2 Sebastian Rataj HLB Sarnowski&W. ^
2 Jakub Nowak HLB Sarnowski&W. ^
2 Adam Baranowski TEXTRA TEAM ^
2 Jakub Gierszewski HLB Sarnowski&W. ^
2 Rafał Gertig TEXTRA TEAM ^
2 Marcin Tonder HLB Sarnowski&W. ^
2 Krystian Brydzki Link Poznań ^
2 Mateusz Wawrzyniak TEXTRA TEAM ^
2 Adam Tuliszka Orły Naramowice ^
2 Piotr Bera Tacy Sobie ^
2 Szymon Ostaszewski TEXTRA TEAM ^
2 Tomasz Trybus Orły Naramowice ^
2 Piotr Stobiecki HLB Sarnowski&W. ^
2 Sebastian Porzegowski Tacy Sobie ^
2 Tomasz Politowski Malta Premium ^
2 Krzysztof Wasil Orły Naramowice ^
1 Wojciech Trojanowski Carlsberg ASC ^
1 Dariusz Szymański Power Dynamos Z. ^
1 Mateusz Tylkowski DPD Poznań ^
1 Michał Goderski GEO LIVE ^
1 Jan Hojan Domrel ^
1 Grzegorz Zdrojewski TEXTRA TEAM ^
1 Krzysztof Krzemiński HLB Sarnowski&W. ^
1 Maciej Mrozek Orły Naramowice ^
1 Rafał Słomiński Orły Naramowice ^
1 Robert Piechocki Malta Premium ^
1 p. Kuziemski Tacy Sobie ^
1 Miłosz Rewers Power Dynamos Z. ^
1 Marcin Matuszewski Orły Naramowice ^
1 Mirosław Kobyliński GEO LIVE ^
1 Michał Piwowarski Carlsberg ASC ^
1 Mateusz Jurek Link Poznań ^
1 Paweł Drgas TEXTRA TEAM ^
1 Michał Grabia TEXTRA TEAM ^
1 Marcin Jędrzejczak TEXTRA TEAM ^
1 Piotr Koczorowski DPD Poznań ^
1 Karol Kuczyński DPD Poznań ^
1 Adrian Dłużewski Amu-Mera Team ^


Do góry
)
foto

AFC Poznań - potencjał na medal

2019-10-06

foto

Gdzie zatrzyma się InterCity?

2019-10-06

foto

Najlepszy mecz w sezonie

2019-09-26

foto

Kumple znowu mierzą wysoko

2019-09-26

foto

Najlepiej zaprogamowany zespół ligi

2019-09-20

foto

Gwiazdy wracają. Będzie się działo

2019-09-20

foto

Kosmiczne Cosmo

2019-09-14

foto

Sezon jesienny rozpoczęty

2019-09-14

foto

Złota Era Rebisu

2019-06-13

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media