Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
Trawa sztuczna - 1 Liga gr. B
16 Arkadiusz Krawczyk Pub Kraken ^
16 Bartłomiej Mączka Pućcie do Zmiany ^
15 Łukasz Gondzik Restauracja Szt. ^
12 Dawid Malordy Pub Kraken ^
11 Dawid Lenert Pub Kraken ^
9 Kamil Bartoszek Śląsk Katowice ^
8 Sebastian Możdżeń Pućcie do Zmiany ^
8 Piotr Krzesak Restauracja Szt. ^
8 Andrzej Roztropowicz pRRojekt Sevitel ^
7 Michał Lorens Atria ^
7 Dawid Dulny pRRojekt Sevitel ^
6 Marcin Nowak Restauracja Szt. ^
6 Michał Gnyp Restauracja Szt. ^
6 Jakub Kozłowski Pub Kraken ^
5 Adrian Sztobryn Finimondo ^
5 Maciej Szmurło Atria ^
5 Piotr Makowski Śląsk Katowice ^
4 Rafał Stankiewicz Restauracja Szt. ^
4 Mariusz Kociuba Pućcie do Zmiany ^
4 Robert Mrotek Pub Kraken ^
4 Mateusz Skrzypek Śląsk Katowice ^
4 Kamil Kłobukowski Atria ^
4 Adam Tomasik pRRojekt Sevitel ^
4 Patryk Wróbel Śląsk Katowice ^
4 Marek Kosakowski Restauracja Szt. ^
3 Łukasz Duda Pub Kraken ^
3 Mirosław Mróz Restauracja Szt. ^
3 Marcin Janik Atria ^
2 Mateusz Wróblewski Finimondo ^
2 Szymon Ćwik GoalBusters ^
2 Arkadiusz Kłobukowski Atria ^
2 Michał Poniński Finimondo ^
2 Ariel Stolarczyk Śląsk Katowice ^
2 Patryk Rosiński Atria ^
2 Dominik Dytko GoalBusters ^
2 Grzegorz Stachurski pRRojekt Sevitel ^
2 Grzegorz Bogacki Restauracja Szt. ^
2 Dariusz Pińczak Atria ^
2 Patrycjusz Rygol Pućcie do Zmiany ^
2 Przemysław Dyja GoalBusters ^
2 Max Chmara Finimondo ^
2 Tomasz Protasiuk Pućcie do Zmiany ^
1 Jakub Michalik Pub Kraken ^
1 Łukasz Podgórski Pub Kraken ^
1 Mateusz Zaworski Pub Kraken ^
1 Marcin Stach Finimondo ^
1 Sebastian Sosnowski pRRojekt Sevitel ^
1 Dawid Golec Restauracja Szt. ^
1 Damian Jurczyk GoalBusters ^
1 Michał Noworyta pRRojekt Sevitel ^
1 Andrzej Kotara Śląsk Katowice ^
1 Łukasz Kucharski Restauracja Szt. ^
1 Sebastian Pożyc Atria ^
1 Marcin Freiherr Restauracja Szt. ^
1 Jarosław Krysiak Śląsk Katowice ^
1 Sebastian Bartosz Finimondo ^
1 Rafał Odziomek Pućcie do Zmiany ^
1 Rafał Trzampel Pućcie do Zmiany ^
1 Wojciech Wiesner pRRojekt Sevitel ^
1 Mateusz Szpara Finimondo ^
1 Marcin Łasak Pućcie do Zmiany ^
1 Grzegorz Okrajek Śląsk Katowice ^
1 Adrian Nowak GoalBusters ^
1 Tomasz Stępień Finimondo ^
1 Krystian Roszer Atria ^
Trawa sztuczna - 1 Liga gr. A
16 Damian Malik W.S.D. Alter Ego. ^
12 Mateusz Piątek SPFC ^
12 Grzegorz Siemek Rockwell Automa. ^
11 Łukasz Skok A-TN ^
9 Michał Sroka A-TN ^
8 Mateusz Rurański W.S.D. Alter Ego. ^
7 Konrad Michalski Profi-Auto ^
7 Robert Herman SPFC ^
7 Tomasz Wietrzyński Geo-Profit ^
7 Michał Wolak W.S.D. Alter Ego. ^
6 Łukasz Molek Teammates ^
6 Mirosław Wleciałowski Teammates ^
6 Maciej Ciesielski Rockwell Automa. ^
6 Tomasz Aleksa Profi-Auto ^
5 Marcin Chrobok A-TN ^
5 Tomasz Kopiec A-TN ^
5 Dawid Rzeźnik Energia United ^
5 Janusz Cyran Rockwell Automa. ^
4 Jan Wleciałowski Teammates ^
4 Patryk Wierdak Geo-Profit ^
4 Dominik Jarzębowski Energia United ^
4 Piotr Rutkowski Geo-Profit ^
4 Bartłomiej Zawora Profi-Auto ^
4 Tomasz Serzysko SPFC ^
4 Kamil Chrobok Teammates ^
4 Olaf Korona Energia United ^
4 Przemysław Dziura SPFC ^
3 Martin Gołman W.S.D. Alter Ego. ^
3 Artur Piaszczyński A-TN ^
3 Konrad Łuszcz Teammates ^
3 Andrzej Wleciałowski Teammates ^
3 Daniel Nancka Profi-Auto ^
3 Patryk Głogowski Energia United ^
3 Marcin Kuśka Rockwell Automa. ^
3 Łukasz Konaszczuk SPFC ^
3 Grzegorz Juszczyk W.S.D. Alter Ego. ^
2 Bartłomiej Niestrój Geo-Profit ^
2 Adam Czernia Rockwell Automa. ^
2 Marcin Musiał Teammates ^
2 Piotr Mondry Profi-Auto ^
2 Bartosz Bartosiak A-TN ^
2 Michał Krawczyk Rockwell Automa. ^
2 Przemysław Saputa A-TN ^
2 Dawid Piech A-TN ^
2 Patryk Nowakowski Geo-Profit ^
2 Patryk Szal A-TN ^
1 Jan Pfeifer W.S.D. Alter Ego. ^
1 Marcin Jazgarski Rockwell Automa. ^
1 Daniel Jastrzębski Rockwell Automa. ^
1 Sebastian Sopel Energia United ^
1 Adrian Gołębiewski Rockwell Automa. ^
1 Grzegorz Milczek Profi-Auto ^
1 Radosław Marzec SPFC ^
1 Jakub Szafraniec W.S.D. Alter Ego. ^
1 Łukasz Stanik A-TN ^
1 Tomasz Pogoda W.S.D. Alter Ego. ^
1 Krzysztof Jałocha Geo-Profit ^
1 Michał Richert Profi-Auto ^
1 Jarosław Kowalski A-TN ^
1 Sebastian Dziadek Profi-Auto ^
1 Krzysztof Lis Profi-Auto ^
1 Dominik Poloczek Profi-Auto ^
1 Patryk Dolezik A-TN ^
1 Aleksander Rykowski Geo-Profit ^
1 Marcin Sega W.S.D. Alter Ego. ^
Trawa sztuczna - Ekstraliga
17 Tomasz Wentkowski Krysław S.C. ^
14 Mateusz Tuleja Krysław S.C. ^
12 Jakub Szymakowski WITMED ^
10 Piotr Olszewski Inwet ^
9 Rafał Witkowski Europrestige ^
8 Dawid Węgrzyk Krysław S.C. ^
7 Jacek Juraszek OldStars Team ^
7 Michał Wita WITMED ^
7 Janusz Małek Tyskie Browary . ^
7 Adrian Sopicki Tyskie Browary . ^
7 Andrzej Wronowski Inwet ^
6 Łukasz Guzy MPFC ^
6 Michał Michalak Tyskie Browary . ^
6 Michael Żółtowski MPFC ^
6 Marcin Pluskwik ABEX Rekreacja ^
6 Łukasz Wojcieszak Europrestige ^
6 Tomasz Czopnik ABEX Rekreacja ^
6 Rafał Twardowski Tyskie Browary . ^
5 Daniel Kuliga Inwet ^
5 Krzysztof Mazur Europrestige ^
5 Damian Kowalczyk Inwet ^
5 Leszek Jańczyk MPFC ^
5 Grzegorz Chodak Krysław S.C. ^
4 Paweł Kozieł ABEX Rekreacja ^
4 Przemysław Masiewicz MPFC ^
4 Grzegorz Chrząścik Tyskie Browary . ^
4 Zbigniew Kunicki Europrestige ^
4 Krystian Knapik Krysław S.C. ^
4 Adrian Pietrzyk WITMED ^
4 Szymon Kaizik Krysław S.C. ^
4 Michał Klama MPFC ^
4 Jarosław Nosek Krysław S.C. ^
4 Ryszard Todt MPFC ^
4 Daniel Albrecht Inwet ^
4 Roch Bogłowski Europrestige ^
4 Marcin Chwiendacz ABEX Rekreacja ^
3 Marcin Wierzbica Inwet ^
3 Adam Szewioła OldStars Team ^
3 Krzysztof Hajduczek OldStars Team ^
3 Szymon Bandura WITMED ^
3 Grzegorz Grabowski OldStars Team ^
3 Kamil Andrzejewski WITMED ^
3 Krzysztof Budzyn WITMED ^
2 Paweł Hajduk Europrestige ^
2 Paweł Bejm ABEX Rekreacja ^
2 Sebastian Kunicki Europrestige ^
2 Tomasz Wierzbicki OldStars Team ^
2 Damian Fuchs ABEX Rekreacja ^
2 Grzegorz Kachniarz Inwet ^
2 Fabian Wlaź WITMED ^
2 Rafał Nowrot Tyskie Browary . ^
2 Marcin Rygol OldStars Team ^
2 Michał Sopicki Tyskie Browary . ^
2 Rafał Sosnowski Europrestige ^
2 Olaf Buja WITMED ^
1 Łukasz Zielosko Krysław S.C. ^
1 Artur Dusza ABEX Rekreacja ^
1 Paweł Olszynka Europrestige ^
1 Łukasz Minko MPFC ^
1 Bartłomiej Fic ABEX Rekreacja ^
1 Artur Bielanik ABEX Rekreacja ^
1 Marcin Siekiera OldStars Team ^
1 Mateusz Kachnic Krysław S.C. ^
1 Adrian Świerzy ABEX Rekreacja ^


Do góry
)
foto

Cafe Red Box - Wiosna 2018 - Tydzień...

2018-06-10

foto

Cafe Red Box - Wiosna 2018 - Tydzień 9

2018-06-05

foto

Cafe Red Box - Wiosna 2018 - Tydzień 8

2018-05-27

foto

Cafe Red Box - Wiosna 2018 - Tydzień 7

2018-05-20

foto

Cafe Red Box - Wiosna 2018 - Tydzień 5

2018-04-29

foto

Cafe Red Box - Wiosna 2018 - Tydzień 4

2018-04-22

foto

Cafe Red Box - Wiosna 2018 - Tydzień 3

2018-04-15

foto

Cafe Red Box - Zima 2017/18 - Tydzień...

2018-02-27

foto

Cafe Red Box - Zima 2017/18 - Tydzień...

2018-02-13

RedboxTv Wszystkie filmy
)
Tabela
Wyniki
Rozgrywki:

Ekstraliga

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1.Krysław S.C.61358-23 (+35)
2.Tyskie Browary Książęce61234-23 (+11)
3.Europrestige61235-32 (+3)
4.WITMED61036-41 (-5)
5.MPFC6930-34 (-4)
6.Inwet7836-36 (0)
7.ABEX Rekreacja6628-37 (-9)
8.OldStars Team7321-52 (-31)
Tabele
Trawa sztuczna
Ekstraliga 1 Liga gr. A 1 Liga gr. B
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media