Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

Nasze ligi

(
Gole Zawodnik Klub
Turniej - RED BOX Liga Maluchów 08/09
4 Jakub Beruś Ruch Chorzów SA. ^
3 Daniel Hellak MKS Mysłowice II ^
2 Fabian Strzesak KSKF RED BOX (0. ^
2 Dominik Jakubowski MKS Mysłowice II ^
2 Kamil Pytlarz Młoda GieKSa Południe. ^
2 Jakub Gneza Ruch Chorzów SA. ^
2 Krzysztof Ochman Młoda GieKSa Południe. ^
2 Oliwier Garbiec MKS Mysłowice II ^
2 Karol Ullmann Ruch Chorzów SA. ^
2 Michał Swarlik Sparta Katowice. ^
2 Mateusz Drzymota Sparta Katowice. ^
2 Paweł Lipik Ruch Chorzów SA. ^
2 Fabian Dziekan Sparta Katowice. ^
2 Jan Grędysa Sparta Katowice. ^
2 Aleksander Musielak MKS Mysłowice II ^
2 Piotr Aust ŚTS Katowice (0. ^
2 Patryk Rogulski MKS Mysłowice II ^
1 Oskar Gadomski MKS Mysłowice I ^
1 Maciej Opara ŚTS Katowice (0. ^
1 Mateusz Kozubek Sparta Katowice. ^
1 Michał Grojec Unia Jaroszowiec ^
1 Tobiasz Loska Sparta Katowice. ^
1 Paweł Wojciechowski Ruch Chorzów SA. ^
1 Maksymilian Kątny Młoda GieKSa Południe. ^
1 Alex Petrykowski Sparta Katowice. ^
1 Maksymilian Procharski MKS Mysłowice I ^
1 Olivier Polan Unia Jaroszowiec ^
1 Kuba Adamski KSKF RED BOX (0. ^
1 Dawid Dyrcz AP Champions Bę. ^
1 Mateusz Żyła MKS Mysłowice I ^
1 Jakub Miernik Ruch Chorzów SA. ^
1 Oskar Kulka Sparta Katowice. ^
1 Jakub Lazurek KSKF RED BOX (0. ^
1 Filip Chodzidło Ruch Chorzów SA. ^
1 Nikodem Mędrek Unia Jaroszowiec ^
Hala - Grupa B
15 Tadeusz Osuch Yellow Submarin. ^
12 Piotr Makowski SM Górnik Kokoc. ^
11 Paweł Kabut Inwet ^
9 Łukasz Mielnicki Yellow Submarin. ^
9 Damian Kowalczyk Inwet ^
7 Fabian Wlaź PROFORM ^
7 Mateusz Tomczyk Inwet ^
6 Patryk Stefaniak SM Górnik Kokoc. ^
6 Paweł Walica Yellow Submarin. ^
5 Mateusz Pożyć Wolni Strzelcy ^
5 Marcin Marko SM Górnik Kokoc. ^
4 Marcin Siekiera FC Hollywood ^
4 Bartosz Bartosiak A-TN ^
4 Artur Zygarski Inwet ^
4 Krzysztof Renner SM Górnik Kokoc. ^
4 Piotr Aniśko Wolni Strzelcy ^
3 Marcin Chrobok A-TN ^
3 Łukasz Krawiec Inwet ^
3 Michał Wita PROFORM ^
3 Tomasz Łukowicz SM Górnik Kokoc. ^
3 Kamil Szyszko Wolni Strzelcy ^
3 Mateusz Rurański FC Siemce ^
3 Dawid Piech A-TN ^
2 Maciej Mijas Yellow Submarin. ^
2 Mateusz Sosnowski Inwet ^
2 Kamil Andrzejewski Geo-Profit ^
2 Richard Zając FC Hollywood ^
2 Paweł Lechowicz Geo-Profit ^
2 Kamil Fus Wolni Strzelcy ^
2 Łukasz Stanik A-TN ^
2 Michał Bromboszcz Yellow Submarin. ^
2 Jarosław Kowalski A-TN ^
1 Patryk Wierdak Geo-Profit ^
1 Mateusz Wróbel Wolni Strzelcy ^
1 Kamil Filipczak FC Siemce ^
1 Krzysztof Budzyn PROFORM ^
1 Kamil Ogryzek Inwet ^
1 Tomasz Serzysko FC Hollywood ^
1 Adam Kusiak Wolni Strzelcy ^
1 Olaf Buja PROFORM ^
1 Łukasz Skok A-TN ^
1 Mateusz Minko FC Hollywood ^
1 Grzegorz Mickiewicz Yellow Submarin. ^
1 Konrad Weiner PROFORM ^
1 Martin Gołman FC Siemce ^
1 Łukasz Krakowski FC Siemce ^
1 Brajan Motyka Inwet ^
1 Tomasz Kopiec A-TN ^
1 Sebastian Dobroś Inwet ^
1 Marcin Rygol FC Hollywood ^
1 Dawid Górecki Inwet ^
1 Adam Szewioła FC Hollywood ^
1 Patryk Wróbel SM Górnik Kokoc. ^
Hala - Grupa A
9 Damian Malik W.S.D. SmartSer. ^
8 Adrian Sopicki Tyskie Browary . ^
7 Sebastian Możdżeń FC Zawodzie ^
6 Grzegorz Chrząścik Tyskie Browary . ^
5 Łukasz Guzy MPFC ^
5 Radosław Szpiech Golden Team ^
5 Ryszard Todt MPFC ^
4 Robert Kocur Golden Team ^
3 Łukasz Pawłowski SANEX Katowice ^
3 Oskar Stanik SANEX Katowice ^
3 Marcin Kuśka Rockwell Automa. ^
3 Robert Marniok Kłos ^
3 Paweł Siedlecki SANEX Katowice ^
3 Mikołaj Baran Golden Team ^
3 Tomasz Pogoda W.S.D. SmartSer. ^
2 Janusz Małek Tyskie Browary . ^
2 Tomasz Fabisiak Golden Team ^
2 Tomasz Chwał Kłos ^
2 Damian Adamus FC Zawodzie ^
2 Przemysław Masiewicz MPFC ^
2 Damian Lewandowski FC Zawodzie ^
2 Damian Kurek Golden Team ^
2 Leszek Jańczyk MPFC ^
2 Krzysztof Szymała MPFC ^
2 Gracjan Kaczówka FC Zawodzie ^
2 Adrian Horbaczewski Tyskie Browary . ^
2 Mateusz Czechowski SANEX Katowice ^
2 Michał Klama MPFC ^
2 Marcin Jazgarski Rockwell Automa. ^
2 Adam Ziółkowski Kłos ^
1 Janusz Cyran Rockwell Automa. ^
1 Robert Ciongwa Rockwell Automa. ^
1 Radosław Liana W.S.D. SmartSer. ^
1 Thomas Wielek Golden Team ^
1 Michał Sopicki Tyskie Browary . ^
1 Paweł Barczak W.S.D. SmartSer. ^
1 Rafał Twardowski Tyskie Browary . ^
1 Piotr Stacha SANEX Katowice ^
1 Paweł Czasz Kłos ^
1 Michael Żółtowski MPFC ^
1 Krzysztof Woronko W.S.D. SmartSer. ^
1 Patrycjusz Rygol FC Zawodzie ^
1 Dominik Uchniat Rockwell Automa. ^
1 Grzegorz Jaszczyk W.S.D. SmartSer. ^


Do góry
)
foto

Cafe Red Box - Zima 2017/18 - Tydzień...

2018-01-17

foto

Cafe Red Box - Zima 2017/18 - Tydzień...

2018-01-09

foto

Red Box Cup Katowice Zima 2017

2017-12-19

foto

Cafe Red Box - Zima 2017/18 - Tydzień...

2017-12-19

foto

Cafe Red Box - Zima 2017/18 - Tydzień...

2017-12-12

foto

Cafe Red Box - Zima 2017/18 - Tydzień...

2017-12-05

foto

Cafe Red Box - Jesień 2017 - Tydzień...

2017-12-03

foto

Cafe Red Box - Jesień 2017 - Tydzień...

2017-11-26

foto

Cafe Red Box - Jesień 2017 - Tydzień...

2017-11-20

RedboxTv Wszystkie filmy
)
Tabela
Wyniki
Rozgrywki:

Grupa A

Lp. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1.Tyskie Browary Książęce41020-9 (+11)
2.MPFC4919-7 (+12)
3.Golden Team3617-6 (+11)
4.FC Zawodzie3614-11 (+3)
5.W.S.D. SmartSerwis243416-16 (0)
6.SANEX Katowice3312-13 (-1)
7.Kłos438-19 (-11)
8.Rockwell Automation408-33 (-25)
Tabele
Hala
Grupa A Grupa B Turniej
RED BOX Liga Maluchów 06/07 RED BOX Liga Maluchów 08/09
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media