Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX

Aktualności

(

Mistrzostwa Gdańska - Turniej Dzikich Drużyn

Turniej Dzikich Drużyn pod patronatem Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Turniej Dzikich Drużyn pod patronatem Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

 

W pierwszym Turnieju Dzikich Drużyn, rozegranym 20 września 2014, na nowoczesnym boisku przy ulicy Smoleńskiej 5/7 w Gdańsku (Orunia) najlepszą okazała się ekipa Drużyna CJ pod wodzą Rafała Filakiewicza (menadżera drużyny).

    

 

Dużą sympatię zdobyła młoda ekipa Sparty, będąc kilka lat młodszym od innych ekip bez kompleksów walczyli jak równy z równym ze starszymi przeciwnikami.

Swoją obecnością i kopnięciem pierwszej piłki zaszczycił Bogusław Kaczmarek, znany i ceniony trener m.in. Lechii Gdańsk, GKS Bełchatów, GKS Katowice, Górnika Łęczna, Groclinu Grodzisk Wlkp. Był również asystentem trenera Reprezentacji Polski Leo Beenhakkera, razem wywalczyli pierwszy, historyczny awans do finałów Euro.

Mecze były bardzo zacięte ale toczyły się w sportowej atmosferze.

Odbyły się konkursy piłkarskie o wynikach informujemy poniżej.

Turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza, Ministerstwa Sportu i Turystyki, PZPN, zorganizowało Pomorskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Red Box i Red Box Piłkarska Akademia.

Dziękujemy ZKM Gdańsk za pomoc w promocji turnieju oraz Romanowi Józefowiczowi w organizacji rozgrywek. Mecze nagrywała telewizja redboxtv.pl, relację można obejrzeć na  www.redboxsport.pl, www.facebook.com/redboxgdansk

 

Drużyna CJ – Bielkówko Team 7:0 (3:0)

Drużyna CJ: Szymański 3, Nowotnik, Kacper Jaszewski, Kuba Jaszewski, Filakiewicz

Blok Ekipa – Sparta Gdańsk 2:1 (1:0)

Blok: Adaszewski 2

Sparta : Kobus

Drużyna CJ – Blok Ekipa 15:1 (6:0)

Drużyna CJ : Nowotnik 5, Kuba Jaszewski 3, Filakiewicz 3, Gapys 2, Jankowski 2

Blok: Matlewski

Bielkówko Team – Sparta Gdańsk 3:3 (3:2)

Bielkówko : Bawor, Okuniewski, Januszewski

Sparta: Pogonowski, Falkowski, Skrzypkowski

Blok Ekipa – Bielkówko Team 1:4

Blok: Matlewski

Bielkówko: Bawor 2, Januszewski, Halbecki

Drużyna CJ – Sparta Gdańsk 9:1

Drużyna CJ: Nowotni 5, Kacper Januszewski 2, Filakiewicz, Gapys

Sparta: Falkowski

 

Końcowa, drużynowa klasyfikacja turnieju

1. Drużyna CJ                        9 pkt

2. Bielkówko Team                4 pkt

3. Blok Ekipa                         3 pkt

4. Sparta Gdańsk                   1 pkt

 

Najlepszy strzelec Najlepszy bramkarz Najlepszy zawodnik Król strzelców karnych

 Sebastian Nowotnik Robert OkuniewskiMateusz Skrzypkowski Kamil Jankowski

(Drużyna CJ)       (Bielkówko Team)     (Sparta Gdańsk)        (Drużyna CJ)

 

                         

Konkurencje indywidualne

             

Strzały prawą nogą w lewy słupek                Marek Szuster (Blok Ekipa), Michał Anusiewicz (Sparta Gdańsk)

Strzały lewą w prawy słupek                         Wiktor Filakiewicz (Drużyna CJ), Artur Kobus (Sparta Gdańsk)

Sam na sam                                                    Sebastian Nowotnik (Drużyna CJ)

 

Sparta Gdańsk

Bartłomiej Bartoszewicz, Patryk Nowaczyk, Artur Kobus 1, Jakub Zajkowski, Jakub Majkowski, Adam Falkowski 2, Dawid Pogonowski 1, Kacper Karnowski, Bartłomiej Deja, Michał Anusewicz, Mateusz Skrzypkowski 1

Opiekun Jakub Żukowski 

Drużyna CJ

Wojciech Dutkowski, Krzysztof Gapys 3, Kamil Jankowski 2, Sebastian Nowotnik 10, Kuba Jaszewski 5, Wiktor Filakiewicz 5, Mateusz Szymański 3, Kacper Jaszewski 3

Opiekun Rafał Filakiewicz 

 

Blok Ekipa

Piotr Stoliński, Jakub Spychała, Paweł Szudziński, Konrad Zenni, Kamil Daszewski 2, Jakub Szulc, Jarosław Grzeszczyk, Aleksy Pomykała, Bartosz Matlewski 2, Marek Szuster, Mateusz Tush

Opiekun Paweł Rychlik

Bielkówko Team

Michał Horbacz, Andrzej Halbecki 1, Robert Okuniewski 1, Jakub Januszewski 2, Jakub Bawor 3, Kacper Bawor, Kacper Tul

Opiekun Katarzyna Januszewska

 

Zbiorowe zdjęcie uczestników z nagrodami.


Organizatorzy Turnieju Roman Józefowicz, Piotr Wysiecki Pomorskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Red Box, Red Box Piłkarska Akademia.

 



Do góry
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media