PIĘKNA POSTAWA MOKO TEAM !!!

26.06.2020

RED BOX POZNAŃSKA LIGA PIŁKARSKA SZÓSTEK

SEZON LIGOWY – WIOSNA 2020

W pierwszym swoim wczorajszym ligowym spotkaniu, główny faworyt rozgrywek, drużyna Trans Auto Serwis zagrała z ekipą Red Box. Grający bez zawodników rezerwowych Red Box, mocno ,,nastraszył” faworyta. Toczyli oni bardzo wyrównany i efektowny bój. Po pierwszej połowie ,,Czerwone Pudełka” prowadziły zasłużenie 3:2. Walczyli oni pięknie również w drugiej odsłonie, jednak z każdą mijająca minutą gry niestety fizycznie słabli. Faworyt skrzętnie i bezlitośnie to wykorzystał, wygrywając ostatecznie, ten naprawdę bardzo widowiskowy pojedynek 6:4.

W spotkaniu dwóch beniaminków, drużyna Moko Team, wypunktowała pewnie zespół Mardom. Choć zwycięstwo Moko ,,na papierze” wygląda bardzo okazale, sugerując dominację tej ekipy, jednak tak nie było, bowiem mecz był wyrównany. O końcowym sukcesie Moko, zadecydowała zdecydowanie ich większa skuteczność oraz doskonała postawa ich bramkarza. W kolejnym pojedynku gracze Mardrom, do przerwy nie potrafili pokonać bramkarza rywali. Drugie odsłony tych meczy w ich wykonaniu są zdecydowanie lepsze i skuteczniejsze.

Mile zaskakuje swoją postawą zespół Pogrom Hussars. Korekty, które przeprowadzili oni w swoim składzie, okazały się bardzo dobrym posunięciem. Wczoraj zagrali z drużyną Kop i Goń, w moim odczuciu wielką rewelacją wiosennych zmagań. Sam mecz był zdecydowaniem najlepszym widowiskiem piłkarskim czwartkowej rywalizacji. Bardzo wysoki poziom sportowy, piękne akcje z obu stron oraz rewelacyjne interwencje bramkarzy. To się po prostu doskonale oglądało. Po pierwszej połowie 4:3 prowadzili gracze Kop i Goń. Drugie 25 minut gry należało do Pogromu, który odniósł ostatecznie bardzo cenne zwycięstwo 8:6.

W drugim czwartkowym spotkaniu gracze Trans Auto Serwis, zagrali z ekipą Moko Team. W tym miejscu chciałbym podziękować tym drugim za podjęcie walki, bowiem o tej dodatkowej rywalizacji dowiedzieli się w środę. Na moją prośbę wyrazili oni zgodę na grę, dodatkowo mając poważne problemy ze składem, bowiem oba czwartkowe pojedynki grali oni bez graczy rezerwowych. Całe zamieszanie spowodowane było z mojej winy, bowiem w terminarzu o godzinie 20:30, pomyłkowo znajdował się mecz, który już się odbył. Wracając do samego meczu, faworyt ponownie pokazał klasę, pewnie punktując, lekko już podmęczony zespół Moko Team, który jednak mógł zaimponować niesamowitą determinacją oraz wolą walki, nie odpuszczając ani przez moment. Do tego wszystkiego zdobyli oni również bramkę dnia, kiedy to w 30 minucie gry, po idealnym dośrodkowaniu, fantastycznym strzałem głową popisał się Jakub Figaj.