SUPER MECZE, SUPER EMOCJE !!!

24.06.2020

RED BOX POZNAŃSKA LIGA PIŁKARSKA SZÓSTEK

SEZON LIGOWY – WIOSNA 2020

Nie zwalnia tempa lider, ekipa Kumpli Team, która odniosła kolejne, zdecydowane zwycięstwo. Tym razem pewnie wypunktowali oni zespół Moko Team.

Drużyna InterCity dyktowała warunki gry, w pierwszej połowie ich pojedynku z ekipą Kop i Goń. Jednak w drugiej połowie zablokowali się strzelecko, fatalnie pudłując w bardzo dogodnych sytuacjach bramkowych. Z kolei gracze Kop i Goń złapali wiatr w żagle. Nie tylko odrobili oni straty, ale potrafili wywalczyć 3 cenne Punty, wygrywając ostatecznie 4:2.

Kolejne zwycięstwo zespołu Tygrysy Poznań. Po pierwszych 25 minutach gry z drużyną W.P.I.P. Mardom, prowadzili oni pewnie i wysoko 4:0. Wysokie prowadzenie najwyraźniej uśpiło Tygrysy. Z kolei ambitni, grający z niezwykłą determinacją zawodnicy Mardom, ruszyli ostro do odrabiania strat. Owszem przegrali oni ostatecznie, ten bardzo ciekawy pojedynek 6:4, pokazali oni jednak prawdziwy Piłkarski charakter.

Wielkie brawa dla ekipy Pogrom Hussars, która grając w bardzo eksperymentalnym składzie, zaskakująco łatwo poradziła sobie z zespołem AFC Poznań. Podstawową przyczyną zaskakującej porażki AFC, było zdecydowanie pierwsze 25 minut gry. Po zakończeniu tej części gry, Pogrom prowadził bowiem zasłużenie, bardzo wysoko 7:2. Druga odsłona tego pojedynku była już bardzo wyrównana. Gracze AFC wrócili do gry. Nie zdołali jednak odrobić strat, przegrywając ostatecznie to spotkanie 9:6. Takie są niestety skutki, braku pełnej koncentracji, od pierwszych minut gry.