REMIS W MECZU NA SZCZYCIE !!!

16.06.2020

RED BOX POZNAŃSKA LIGA PIŁKARSKA SZÓSTEK

SEZON LIGOWY – WIOSNA 2020

Od mocnego uderzenia rozpoczęliśmy trzeci tydzień wiosennych rozgrywek. Dwa zwycięstwa odnotowała na swoim koncie rutynowana ekipa Domu Wydawniczego Rebis. W pierwszym z nich pewnie ograli oni InterCity, po którym osobiście spodziewałem się zdecydowanie więcej. W drugim pojedynku stoczyli oni niesamowity bój z ekipą Kop i Goń, którą pokonali w dramatycznych okolicznościach 3:2. Na wyróżnienie w Rebisie, zasłużył zdecydowanie Robert Sobkowiak, który w pierwszym spotkaniu zdobył 4 bramki, natomiast w drugim ustrzelił on hat-tricka.

Fantastyczny początek w meczu z Tygrysami Poznań, zanotowali gracze Moko Team. W drugiej minucie tego pojedynku, prowadzili oni już 2:0. Po pierwszej połowie beniaminek prowadził 2:1. Niestety ligowe spotkanie składa się z dwóch odsłon. W drugiej połowie inicjatywę przejęli już jednak zdecydowanie doświadczeni gracze Tygrysów, którzy ostatecznie pewnie wypunktowali swojego rywala.

MECZ DNIA:

W meczu dnia pomiędzy czołowymi ekipami naszych rozgrywek, drużyna Kumpli Team zremisowała 2:2 z zespołem AFC Poznań. Samo spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie sportowym. Po pierwszej połowie notowaliśmy rzadko spotykany, wynik bezbramkowy. Nieznacznie lepiej w tej odsłonie meczu, prezentowali się Kumple Team. Na początku drugiej połowy gry, w 28 minucie, po fantastycznym uderzeniu z woleja Bartłomieja Urbaniaka, Kumple wyszli na prowadzenie 1:0. Już minutę później, kolejna ich składna akcja, zakończyła się zdobyciem przez Mateusza Hauslera drugiej bramki. Wszystko układało się więc po myśli, niepokonanej do wczoraj ekipy Kumpli. Przyszła jednak 38 minuta gry, kiedy to kwestionujący decyzję sędziego Patryk Kurowski, ukarany został żółtą kartką, osłabiając Kumpli na 2 minuty gry. Na 14 sekund przed jej zakończeniem, Sławek Witczak zdobył dla AFC bramkę kontaktową. Poczuli oni ,,krew” i zdecydowanie poszli za ciosem. W 40 minucie, po zagraniu nieprawidłowym wślizgiem w polu karnym obrońcy Kumpli, sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał najlepszy snajper rozgrywek – Patryk Schulz. Pomimo wielu sytuacji podbramkowych z obu stron, remisowy wynik nie uległ już zmianie. Byliśmy świadkami rywalizacji godnych siebie rywali, a wynik w pełni odzwierciedla przebieg wydarzeń na boisku.