Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Aktualno¶ci
(

TERMINARZ TURNIEJOWYCH ZMAGAŃ !!!

Red Box Soccer

28.01.2020

XIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKARSKI FIRM

Wszystkie turniejowe mecze trwać będą 1x10 minut.

GRUPY A i B – SESJA PORANNA

9:00     
KO-Optima – Remo-dach Oborniki (A)        

9:12   
Dziki Crew Poznań – Tornado Tarnowo (B)

9:24     
Trans Żak Cegielnia – Kathay-Haster (A)                  

9:36   
Instal-Kościan – Cybina (B)                          

9:48     
KO-Optima – Focus (A)                      

10:00   
Dziki Crew Poznań – Róża Kutno (B)          

10:12     
Trans Żak Cegielnia – Remo-dach Oborniki (A)         

10:24   
Instal-Kościan – Tornado Tarnowo (B)        

10:36     
Focus - Kathay-Haster (A)                                

10:48   
Róża Kutno - Cybina (B)                               

11:00     
KO-Optima – Trans Żak Cegielnia (A)          

11:12   
Dziki Crew Poznań – Instal-Kościan (B)      

11:24     
Focus – Remo-dach Oborniki (A)                      

11:36   
Róża Kutno – Tornado Tarnowo (B)            

11:48     
KO-Optima – Kathay-Haster (A)                                 

12:00   
Dziki Crew Poznań – Cybina (B)                   

12:12     
Trans Żak Cegielnia – Focus (A)       

12:24   
Instal-Kościan – Róża Kutno (B)                  

12:36     
Focus – Remo-dach (A)                                

12:48   
Kathay-Haster – Tornado Tarnowo (B)                    

GRUPY C i D – SESJA POPOŁUDNIOWA

13:20   
Pomax Wózki Widłowe Oborniki – Red Box (C)     

13:32   
United 1998 – FC Nantaksu (D)                

13:44   
TPV Displays Gorzów – Rebis Dom Wydawniczy (C)   

13:56   
Dom Weselny Silvano – ZH Jóźwiakowski (D)         

14:08   
Pomax Wózki Widłowe Oborniki – Lidl (C)              

14:20   
United 1998 – Trans Auto Serwis (D)       

14:32   
TPV Displays Gorzów – Red Box (C)       

14:44   
Dom Weselny Silvano – FC Nantaksu (D)

14:56   
Lidl – Rebis Dom Wydawniczy (C)           

15:08   
Trans Auto Serwis – ZH Jóźwiakowski (D)          

15:20   
 Pomax Wózki Widłowe – TPV Displays Gorzów (C)  

15:32   
United 1998 – Dom Weselny Silvano (D) 

15:44   
Lidl – Red Box (C)                                      

15:56   
Trans Auto Serwis – FC Nantaksu (D)     

16:08   
Pomax Wózki Widłowe Oborniki – Rebis Dom Wydaw. (C)       

16:20   
United 1998 – ZH Jóźwiakowski (D)         

16:32   
TPV Displays Gorzów – Lidl (C)               

16:44   
Dom Weselny Silvano – Trans Auto Serwis (D)  

16:56   
Rebis Dom Wydawniczy – Red Box (C)   

17:08   
ZH Jóźwiakowski – FC Nantaksu (D)       

ZESPOŁY, KTÓRE ZAJMĄ W SWOICH GRUPACH, OSTATNIE 5 POZYCJE, ZAKOŃCZĄ TURNIEJ NA MIEJSCACH 17 – 20.

MECZE PUCHAROWE – REMIS: SERIA 3 RZUTÓW KARNYCH

I RUNDA


17:30  mecz numer 1:   1 A – 4 B                                               
17:42  mecz numer 2:   1 B – 4 A
17:54  mecz numer 3:   1 C – 4 D
18:06  mecz numer 4:   1 D – 4 C
18:18  mecz numer 5:   2 A – 3 B
18:30  mecz numer 6:   2 B – 3 A
18:42  mecz numer 7:   2 C – 3 D
18:56  mecz numer 8:   2 D – 3 C

PRZEGRANI MECZÓW 1 – 8, KOŃCZĄ TURNIEJ NA MIEJSCACH 9 – 16

MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE

19:10  mecz numer   9: I ćwierćfinał 
wygrany meczu numer 1 – wygrany meczu numer 7

19:22  mecz numer 10: II ćwierćfinał
 wygrany meczu numer 2 – wygrany meczu numer 8

19:34  mecz numer 11: III ćwierćfinał 
wygrany meczu numer 3 – wygrany meczu numer 5

19:46  mecz numer 12: IV ćwierćfinał
wygrany meczu numer 4 – wygrany meczu numer 6
 
PRZEGRANI MECZÓW 9 – 12, KOŃCZĄ TURNIEJ NA MIEJSCACH 5 – 8

MECZE PÓŁFINAŁOWE

19:58  mecz numer 13: I półfinał 
wygrany meczu numer 9 – wygrany meczu numer 11

20:10  mecz numer 14: II półfinał  
wygrany meczu numer 10 – wygrany meczu numer 12                                        

MECZE O MIEJSCE III

20:22  mecz numer 15:  
przegrany meczu numer 13 – przegrany meczu numer 14

MECZE O MIEJSCE I

20:34  mecz numer 16:  
wygrany meczu numer 13 – wygrany meczu numer 14

Pozdrawiam – Waldemar Palacz

Komentarze: 0



Archiwum Do góry
)

Komentarze

Dodaj komentarz


Komentarze


Uwaga

Redakcja serwisu RED BOX Amatorskie Ligi Piłkarskie nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.
)
foto

Złodzieje Oklasków wygrali w Suchym...

2019-11-26

foto

Auta Terenowe Mistrzem Ligi

2019-11-02

foto

Rewelacja sezonu

2019-11-02

foto

Kto mistrzem? Zdecyduje jeden mecz

2019-10-25

foto

Przegląd talentów

2019-10-24

foto

Pierwsza porażka mistrza

2019-10-19

foto

Tygrys Oskar pokaznał pazury

2019-10-19

foto

Gdzie zatrzyma się InterCity?

2019-10-06

foto

Najlepszy mecz w sezonie

2019-09-26

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media