GRUPY ROZLOSOWANE !!!

27.01.2020

XIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKARSKI FIRM

SYSTEM ROZGRYWEK !!!

W tegorocznym ,,XIX Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim Firm”, który odbędzie się w sobotę 1 lutego na Hali Sportowo-Widowiskowej w Suchym Lesie, wystartuje 20 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy po 5 ekip. Na liczne sugestie i prośby od zespołów, grupowa rywalizacja podzielona została na sesję ranną i popołudniową.

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w samo południe byliśmy świadkami losowania grup. Przeprowadzone ono było w naszym Salonie Piłkarskim w Katowicach. Transmisja ,,na żywo” odbywała się w Internecie.

Rozstawione zostały 4 najlepsze drużyny rywalizujące w zeszłym roku:

GRUPA A: KO-OPTIMA (miejsce 1)
GRUPA B: DZIKI CREW POZNAŃ (ćwierćfinalista)
GRUPA C: POMAX – WÓZKI WIDŁOWE (2 miejsce)
GRUPA D: TRANS AUTO SERWIS (3 miejsce)

Pozostałe 16 zespołów bez żadnego rozstawienia było dolosowanych do poszczególnych Grup.

PODZIAŁ NA GRUPY:

Grupy A i B rywalizować będą od rana, w godzinach 9:00 – 13:00.

5. TORNADO TARNOWO

Grupy C i D rywalizować będą popołudniu, w godzinach 13:20 – 17:20.

SYSTEM ROZGRYWEK:

Wszystkie mecze zarówno grupowe, jak i w fazie pucharowej trwać będą 1x10 minut. Każdy mecz sędziowany będzie przez 2 arbitrów.

Jeżeli na minutę przed zakończeniem spotkania będziemy mieli na tablicy wynik remisowy lub jedna z drużyn prowadzić będzie jedną bramką, w ostatnich 60 sekundach trwania meczu, czas gry będzie zatrzymywany. Nie dotyczy to spotkań, kiedy jedna z drużyn prowadzi dwoma lub większą ilością bramek.

x x x

Zespoły, które zajmą w swoich Grupach, ostatnie 5 miejsca, zakończą turniejowe zmagania na miejscach 17 – 20.

Pozostałe w Turnieju 16 drużyn od godziny 17:30 rozpocznie rywalizację w systemie pucharowym. O tej właśnie godzinie, po czterech godzinach przerwy, wrócą do rywalizacji ekipy z Grup A i B.

W tej fazie turniejowych zmagań, gdy mecz zakończy się wynikiem remisowym, o dalszym awansie zadecyduje seria 3 rzutów karnych.

8 zespołów, które przegrają w I serii meczy pucharowych, zakończą zmagania na miejscach 9 – 16. Wygrani awansują natomiast do ćwierćfinałów.

Przegrani w ćwierćfinałach zajmą miejsca 5 – 8. Wygrana ,,czwórka” zagra w półfinałach oraz o miejsca III oraz I.