CIĘŻKIE BOJE FAWORYTÓW !!!

08.10.2019

RED BOX – POZNAŃSKA LIGA PIŁKARSKA SZÓSTEK

SEZON LIGOWY – JESIEŃ 2019

Osłabiona ekipa InterCity nie miała zbyt wiele do powiedzenia w rywalizacji z zespołem Pogrom Hussars. Bardzo dobry mecz w barwach Pogromu rozegrał, debiutujący w ich barwach – Marcel Krosnowski, który swoją doskonałą postawę potwierdził zdobyciem 4 goli.

Pomimo niezwykle ambitnej, pełnej determinacji postawy graczy Cosmo Group, nie wywalczyli oni żadnych punktów z doświadczoną drużyną Red Box. Po pierwszej połowie faworyci prowadzili 5:2. W drugiej odsłonie Red Box również w pełni kontrolował wydarzenia na boisku, wygrywając ostatecznie 8:3.

Wiele zdrowia musiał zostawić na boisku jeden z głównych faworytów do wywalczenia tytułu mistrzowskiego, zespół Aut Terenowych. A wszystko to za sprawą doskonałej postawy zespołu Tygrysów Poznań. Po bardzo wyrównanej, pięknej, męskiej walce pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym 3:3. W drugiej połowie bardziej skuteczni byli zawodnicy Aut i ostatecznie odnieśli oni niezwykle cenne i ważne zwycięstwo 6:4.

Również broniąca tytułu mistrzowskiego ekipa Domu Wydawniczego Rebis urwała się ze ,,stryczka”. Zespół Red Box zawiesił im bowiem poprzeczkę, niezwykle wysoko. Pierwsza połowa, tego stojącego na bardzo wysokim poziomie widowiska piłkarskiego, zakończyła się wynikiem remisowym 3:3. Fantastyczna walka miała również miejsce w drugich 25 minutach gry. Wydawało się, że spotkanie to zakończy się podziałem punktów, jednak w ostatniej, 50 minucie gry, śmiertelny cios zadał zawodnik Rebisu – Maciej Łazar, który dał zwycięstwo 6:5 swojej drużynie. Dzięki tej złotej bramce, Rebis nadal ma na swoim koncie komplet zwycięstw.