IV TYDZIEŃ ROZGRYWEK ZAKOŃCZONY !!!

04.10.2019

RED BOX – POZNAŃSKA LIGA PIŁKARSKA SZÓSTEK

SEZON LIGOWY – JESIEŃ 2019

Za nami koniec piłkarskiej rywalizacji w czwartym tygodniu rozgrywek ligowych. Nie zwalnia tempa ekipa Trans Auto Serwis. Grając systemem dwóch meczy, jeden po drugim, wywalczyli oni kolejne 6 punktów. Musieli się oni jednak na nie bardzo mocno napracować. W pierwszym meczu ich rywalem był zespół InterCity. Bardzo zacięte i wyrównane widowisko piłkarskie. Po pierwszej połowie notowaliśmy wynik remisowy 5:5. Druga połowa miała bardzo podobny przebieg. Po bardzo dramatycznej końcówce, minimalnie lepszy okazał się Trans, który wygrał ostatecznie 9:8. W trwającym równolegle na boisku B pojedynku AFC Poznań oraz tejFUN FC, jedynie do przerwy oglądaliśmy w miarę wyrównany pojedynek. Zakończył się on prowadzeniem 4:2 zespołu AFC. W drugiej połowie załączyli oni drugi bieg i zaaplikowali rywalowi kolejne 10 goli, sami nie tracąc już żadnej bramki. Drugim rywalem w dniu wczorajszym drużyny Trans Auto Serwis, była ekipa Red Box. Było to bardzo dobre, stojące na bardzo wysokim poziomie sportowym widowisko piłkarskie. Mieliśmy w tym meczu wszystko. Szybkie, płynne akcje, przepiękne, soczyste strzały oraz fantastyczne interwencje obu bramkarzy. Po pierwszej połowie na minimalnym prowadzeniu 4:3, znajdował się Trans. W drugiej połowie Red Box przystąpił do szturmu, jednak grając bardzo ofensywnie, nadziewał się on na bardzo skuteczne kontry swojego rywala. Ostatecznie Trans klasycznie wypunktował swojego rywala 8:4. Zawodnikiem, który rozmontował Red Box, stanowiąc wielką różnicę, był Michał Delura. Przypominam, że Michał ma za sobą 76 meczy rozegranych w Bundeslidze. Grał on m.im. w takich zespołach jak FC Schalke, Borussia M’gladbach czy też VfL Bochum.