FESTIWAL STRZELECKI ZESPOŁU INTER CITY !!!

15.05.2019

RED BOX POZNAŃSKA LIGA PIŁKARSKA SZÓSTEK

SEZON LIGOWY – WIOSNA 2019

Pozwoliłem sobie wczoraj wytypować faworytów wtorkowej kolejki ligowej. Trafiłem tylko dwóch z nich. Świadczy to o tym, że poziom sportowy uczestników ligowych zmagań jest bardzo wyrównany i praktycznie każde rozstrzygnięcie jest możliwe.

Pogrom Hussars – Wybrzeże Klatki Schodowej 7:4 (3:3)
Pogrom Hussars: Serhii Dmitriiev 4, Denys Taran 2, Krzysztof Szymański 1
Wybrzeże Klatki Schodowej: Tomasz Bliźniak 2, Adrian Wilkowski, Michał Wesołowski po 1

DeBeściak: KRZYSZTOF SZYMAŃSKI (Pogrom Hussars) – zawodnik bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Jego atutem jest również szybkość. Typowy ,,walczak”. Krzysztof walczy z dużym zaangażowaniem i determinacją na całym boisku.

Bardzo dobry, szybki pojedynek. Pierwsza połowa niezwykle wyrównana. Ekipy Pogrom oraz WKS zakończyły ją wynikiem remisowym 3:3. W drugiej połowie większą skutecznością popisali się zawodnicy Pogrom Hussars, którzy ostatecznie pokonali swojego rywala 7:4. Najlepiej jak można, zareagowali oni na wysoką porażkę z zespołem Przepraszamy, że Gramy.

Tygrysy Poznań – ARJO 5:0 (w)

InterCity – Welcome A.S. Poznań 18:1 (7:1)
InterCity: Krystian Kofel 5, Kevin Kasztelan 4, Mateusz Barłóg 3, Dawid Dudzik, Norbert Regulski po 2, Sebastian Konik, Piotr Ciszewski po 1
Welcome A.S. Poznań: Ryszard Sadowski 1

DeBeściak: KRYSTIAN KOFEL (InterCity) – szybkie, skuteczne ,,rajdy” w wykonaniu Krystiana siały zamęt i popłoch w szeregach rywali. Swoją znakomitą grę uwieńczył on zdobyciem 5 goli.

Trwa fatalna seria zespołu Welcome. Ponieśli oni wczoraj kolejną porażkę, a raczej klęskę z ekipą InterCity. Gracze Welcome wpadli w marazm. Dopadła ich niewiara w swój poziom gry. Muszą się oni koniecznie przełamać i pokazać ponownie swoje prawdziwe piłkarskie oblicze. InterCity zrobił swoje, grając bardzo szybko i widowiskowo, prezentując doskonałą skuteczność, zdeklasowali oni swojego rywala.

Amazon POZ1 Poznań – Kumple Team 4:3 (2:1)
Amazon POZ1 Poznań: Emil Pośpiech 2, Dawid Chałupniczak, Filip DeVille po 1
Kupmle Team: Paweł Woźniak 2, Piotr Skorupski 1

Żółte Kartki: Piotr Skorupski (Kumple Team), Mateusz Piskorz (Amazon POZ1 Poznań)

DeBeściak: FILIP DEVILLE (Amazon POZ1 Poznań)
– ponownie dał o sobie znać jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w naszych rozgrywkach. Filip świetnie zagrał w defensywie. Wyprowadzał on również większość groźnych, ofensywnych akcji swojej drużyny.

Zdecydowanie mecz dnia. Męska, momentami niestety zbyt ostra walka trwała przez pełne 50 minut gry. Po pierwszej połowie Amazon prowadził minimalnie 2:1. Druga połowa była niezwykle dramatyczna. W 31 minucie gry po celnym uderzeniu Pawła Woźniaka Kumple wyszli na prowadzenie 3:2. Mieli oni szanse na ,,dobicie” rywala, lecz niestety fatalnie pudłowali. W 37 minucie do remisu 3:3 doprowadził ładnym, technicznym uderzeniem Filip Cebula. Wydawało się, że w tym pojedynku nastąpi podział punktów. Nic z tych rzeczy. W 49 minucie gry złotą, decydującą o końcowym zwycięstwie 4:3 ekipy Amazon bramkę, zdobył Dawid Chałupniczak. Super pasjonujący mecz, którego jedynym mankamentem była zbyt ostra, kontaktowa walka zawodników obu tych drużyn.

Na zdjęciu: mecz Pogrom Hussars – Wybrzeże Klatki Schodowej