(

Pierwsze zwycięstwo skupmieszkan.eu

11.04.2019

Mecz pRRojektu z drużyną skupmieszkan.eu, to spotkanie dwóch przeciwności. pRRojekt – świetnie rozpoczął sezon, od dwóch zwycięstw, które zapewniali sobie w ostatnich minutach, a nawet sekundach, natomiast skupmieszkan.eu – trzy porażki i zero punktów, pomimo tego, że w każdym z tych meczy prowadzili, a decydujące bramki o wyniku tracili właśnie w końcówkach. Ten mecz pokazuje, że każda seria ma swój koniec. Skupmieszkan.eu, nauczony doświadczeniem z poprzednich meczy, nie forsował tempa i spokojnie rozgrywał piłkę, za którą biegać mieli zawodnicy pRRojektu. Pomagać miał w tym również brak nominalnego bramkarza – między słupkami stanął bowiem zawodnik z pola. Taka taktyka przyniosła efekt pod koniec pierwszej części gry. Dawid Hoszek w 20 i Paweł Kołodzieł w 23 minucie wyprowadzili skupmieszkan.eu na prowadzenie 2-0 – takim wynikiem zakończyła się też pierwsza połowa. Po zmianie stron pRRojekt szukał swoich szans. Jedną z takowych nawet wykorzystał – Sebastian Sosnowski znalazł drogę do bramki, ale to wszystko na co było ich stać tego wieczoru. Pierwsze punkty zapisuje na swoim koncie ekipa skupmieszkan.eu wygrywając 2-1.

Drużyna Profi-Auto długo dawała się we znaki zespołowy A-TN’u. W pierwszej połowie Adam Cebula tylko raz musiał wyciągać piłkę z siatki. Co prawda jego zawodnikom nie udało się zdobyć bramki i wynik brzmiał 0-1 dla A-TN’u, ale taki wynik jak i przebieg spotkania mógł napawać optymizmem przed drugą częścią meczu. Niestety, dla Profi-Auto, ta bańka prysła już minutę po zmianie stron, gdy Artur Iwański podwyższył prowadzenie A-TN’u na 2-0. Z upływem kolejnych minut A-TN podwyższał swoje prowadzenie i udowadniał swoje aspiracje do gry w Ekstralidze. Profi-Auto zdołało jedynie zdobyć bramkę na otarcie łez – jej autorem Krzysztof Lis, a końcowy wynik tej rywalizacji to 6-1.