(

4 druzyny w walce o mistrzostwo!

11.04.2019

4 drużyny nadal niepokonane!!!

Środowe mecze dla Detektywa 07 Wągrowiec były jak bułka z masłem. Najpierw po bardzo dobrej grze i prawdziwej strzelaninie wypunktowali aż 18:0 Młynek Sklep Instalacyjny. Wielkie brawa należą się drużynie Młynka za walkę do samego końca. Jeszcze większe Pawłowi Pawłowskiemu, który zdobył 50% bramek całego zespołu.

Detektyw 07 Wągrowiec - Młynek Sklep Instalacyjny 18:0 (7:0)

Detektyw: Paweł Pawłowski 9, Mirosław Urbański 4, Mateusz Drzewiecki 2, Mateusz Sporek 2, Szymon Walich 1

Debeściak: Paweł Pawłowski

Parę sekund oddechu i Detektyw 07 znowu się rozstrzelał. Tym razem ich ofiarą padła rewelacja sezonu FWK Nieruchomości. Wynik 12:2 potrafi podciąć skrzydła, mamy nadzieję, że FWK pokaże w kolejnych meczach swoje prawdziwe umiejętności. Zawodnicy z Wągrowca w dwóch meczach zdobyli więc 30 bramek tracąc zaledwie 2 i w ten sposób zameldowali się na fotelu lidera.

Deteyktyw 07 Wągrowiec - FWK Nieruchomości 12:2 (3:0)

Detektyw: Paweł Pawłowski 5, Mirosław Urbański 3, Mateusz Drzewiecki 3, Mateusz Sporek 1

FWK: Patryk Kniat 1, Filip Morka 1

Debeściak: Mateusz Drzewiecki

W kolejnym meczu Cube Trans nie zdołał powstrzymać rozpędzonego Euro-Budu ulegając 1:4. Sam mecz mógł się podobać, szybkie i ciekawe widowisko, dużo gry na jeden kontakt. We wszystkich elementach minimalnie lepsi byli zawodnicy Euro-Budu, którzy jak do tej pory wygrali wszystkie swoje mecze i uchodzą za jednego z faworytów.

Cube Trans - Euro-bud 1:4 (0:1)

Cube: Jeremiasz Przymusik

Euro-Bud: Damian Ławniczak 2, Maciej Matelski 1, Robert Sołowiej 1

Debeściak: Adam Radziwołek

Aktualny mistrz Pomax łatwo poradził sobie z debiutującym zespołem Brat Pass (od przyszłego tygodnia będą grać jako Anmak) Do przerwy pomarańczowi prowadzili już 7:0. W drugiej połowie trochę się oszczędzali co skrzętnie wykorzystała młoda drużyna z Obornik zdobywając honorową bramkę.

Pomax - Brat Pass 13:1 (7:0)

Pomax: Łukasz Wółczyński 3, Sławomir Urban 3, Marcin Zemlik 3, Zbigniew Kaczmarek 2, Damian Nowacki 1, Iwo Toporski 1

Brat: Mateusz Partyka 1

Debeściak: Łukasz Wółczyński

Po chwili przerwy Pomax przystąpił do kolejnego spotkania. Ich rywalem był Cube Transport. Drużyna Amadeusza Bentkowskiego bardzo dobrze weszła w mecz i na przerwę schodziła z wynikiem 3:1. Pomax w ostatniej kolejce pokazał, że straty odrabiać potrafi i nie inaczej było tym razem. W drugiej połowie zdominowali rywala i z wyniku 1:3 wyszli na 5:3. Pomax również pozostaje drużyną z kompletem wygranych spotkać.

Pomax - Cube Transport 5:3 (1:3)

Pomax: Sławomir Urban 2, Damian Nowacki 2, Łukasz Wółczyński 1

Cube: Michał Biedny 1, Jeremiasz Przymusik 1

Debeściak: Jeremiasz Przymusik