(

5 minut od sensacji !!!

10.04.2019

W pierwszym wtorkowym meczu Euro-bud wysoko pokonał Młynek Sklep Instalacyjny aż 12:2. Najlepszym zawodnikiem meczu został Robert Solowiej zdobywca 5 bramek.

Euro-bud - Młynek Sklep Instalacyjny 12:2 (4:1)

Eurobud: Robert Solowiej 5, Szymon Bukowski 3, Dawid Golon 2, Dariusz Koralewski 1, Piotr Koralewski 1

Młynek: Ksawery Łuszpak 1, Damian Szymkowiak 1

Debesciak: Robert Sołowiej

Po chwili przerwy Euro-bud przystąpił do kolejnego meczu , który znów w pięknym stylu wygrał. Przeciwnicy z FWK Nieruchomości pokazali wielka wolę walki ale w kluczowych momentach brakowało trochę szczęścia. Po tym zwycięstwie Euro-Bud zasiadł na fotelu lidera.

Euro-bud - FWK Nieruchomości 6:2 (3:1)

Euro-bud: Robert Solowiej 4, Dawid Golon 1, Dariusz Koralewski 1

FWK: Daniel Rybczyński 1, Gwidon Wojdak 1

Debesciak: Adam Radziwołek

Pomax wszedł do wiosennej edycji z przytupem pokonując Młynek Sklep Instalacyjny 9:2. W tym spotkaniu hatrickami popisali się Marcin Zemlik i Sławomir Urban, dodatkowo ten drugi został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu.

Pomax - Młynek Sklep Instalacyjny 9:2 (4:0)

Pomax : Sławomir Urban 3, Marcin Zemlik 3, Łukasz Włóczynski 2, Miłosz Bartoszek 1

Młynek: Ksawery Luszpak 2

Debesciak : Sławomir Urban

Ostatni wtorkowy mecz okazał się meczem najlepszym. FWK Nieruchmosci prowadziło już 3:1 z Pomaxem. Druga połowa była również wyrównana a 5 minut przed zakończeniem meczu FWK nadal wygrywało (4:3) Doświadczony Pomax wziął się do roboty i w odstępie 3 minut zdobył dwie bramki i dowiózł ważne 3 punkty do samego końca.

FWK Nieruchomości - Pomax 4:5 (3:2)

FWK: Sebastian Kołodziej 2, Daniel Rybczyński 1 Adam Fryska 1

Pomax : Marcin Zemlik 2, Sławomir Urban 2 , Miłosz Bartoszek 1

Debesciak: Daniel Rybczyński