Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Aktualno¶ci
(

TURNIEJOWE STATYSTYKI !!!

Red Box Soccer

27.01.2019

XVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKARSKI FIRM

POGROM FAWORYTÓW !!!

MECZE GRUPOWE – WYNIKI I TABELE

GRUPA – A

Złodzieje Oklasków - Restauracja Marcus Oborniki 0-1
Słodkiewicz Elewacje - AZzardo FC Poznań 4-1
Złodzieje Oklasków - AZzardo FC Poznań 2-0
Słodkiewicz Elewacje - Restauracja Marcus Oborniki 2-0
Złodzieje Oklasków – Słodkiewicz Elewacje 1-2
AZzardo FC Poznań - Restauracja Marcus Oborniki 0-2

TABELA

1. Sodkiewicz Elewacje 9 8:2
2. Restauracja Marcus Oborniki 6 3:2
3. Złodzieje Oklasków 3 3:3
4. AZzardo FC Poznań 0 1:8

GRUPA – B

Welcome A.S. Poznań – Rebis Dom Wydawniczy 0-4
Goltom Nowy Tomyśl – Orzeł Parzęczew I 3-0
Welcome A.S. Poznań – Orzeł Parzęczew I 0-3
Goltom Nowy Tomyśl – Rebis Dom Wydawniczy 0-0
Welcome A.S. Poznań – Goltom Nowy Tomyśl 1-2
Orzeł Parzęczew I - Rebis Dom Wydawniczy 0-0

TABELA

1. Goltom Nowy Tomyśl 7 5:1
2. Rebis - Dom Wydawniczy 5 4:0
3. Orzeł Parzęczew I 4 3:3
4. Welcome A.S. Poznań 0 1:9

GRUPA – C

Auta Terenowe - Landtechnik Niemczyn 2-0
KO - Optima - Pomax - Wózki Widłowe Oborniki 0-1
Auta Terenowe - Pomax - Wózki Widłowe Oborniki 0-0
KO - Optima - Landtechnik Niemczyn 2-1
Auta Terenowe - KO - Optima 2-1
Pomax - Wózki Widłowe Oborniki - Landtechnik 1-2

TABELA

1. Auta Terenowe 7 4:1
2. Pomax - Wózki Widłowe 4 2:2
3. KO – Optima 3 3:4
4. Landtechnik Niemczyn 3 3:5

GRUPA – D

Fortec - United 1998 0-4
Nog-Bud Rogoźno - Róża Kutno 1-3
Fortec - Róża Kutno 0-1
Nog-Bud Rogoźno - United 1998 1-3
Fortec - Nog-Bud Rogoźno 1-1
Róża Kutno - United 1998 0-3

TABELA

1. United 1998 9 10:1
2. Róża Kutno 6 4:4
3. Nog-Bud Rogoźno 1 3:7
4. Fortec 1 1:6

GRUPA – E

Dziki Crew Poznań - Orzeł Parzęczew II 1-2
TPV Displays Gorzów - Novumplast -Bydgoszcz 0-1
Dziki Crew Poznań - Novumplast Bydgoszcz 3-0
TPV Displays Gorzów - Orzeł Parzęczew II 0-0
Dziki Crew Poznań - TPV Displays Gorzów 2-0
Novumplast Bydgoszcz - Orzeł Parzęczew II 0-0

TABELA

1. Dziki Crew Poznań 6 6:2
2. Orzeł Parzęczew II 5 2:1
3. Novumplast Bydgoszcz 4 1:3
4. TPV Displays Gorzów 1 0:3

GRUPA - F

Odlewnia Kutno - Tornado Tarnowo 0-2
Trans Auto Serwis - A-TN Katowice 1-1
Odlewnia Kutno - A-TN Katowice 0-1
Trans Auto Serwis - Tornado Tarnowo 1-0
Odlewnia Kutno - Trans Auto Serwis 0-3
A-TN Katowice - Tornado Tarnowo 2-0

TABELA

1. Trans Auto Serwis 7 5:1
2. A-TN Katowice 7 4:1
3. Tornado Tarnowo 3 2:3
4. Odlewnia Kutno 0 0:6

Po zakończeniu rywalizacji w 36 meczach grupowych, do dalszej turniejowej rywalizacji awansowały bezpośrednio drużyny, które zajęły w swoich grupach miejsca 1 oraz 2.

Do tych 12 drużyn dołączyli 4 zwycięzcy grup: G, H, I oraz J.

GRUPA – G

Złodzieje Oklasków - Welcome A.S. Poznań 0-5
Złodzieje Oklasków - Novumplast 0-5
Welcom A.S. Poznań - Novumplast 0-3

TABELA

1. Novumplast Bydgoszcz 6 8:0                                                          2. Welcome A.S. Poznań 3 5:3
3. Złodzieje Oklasków 0 0:10

GRUPA – H

Orzeł Parzęczew I - Azzardo FC Poznań 2-0
Orzeł Parzęczew I - TPV Displays 2-0
Azzardo FC Poznań - TPV Displays 1-3

TABELA

1. Orzeł Parzęczew I 6 4:0
2. TPV Displays Gorzów 3 3:5
3. Azzardo FC Poznań 0 1:5

GRUPA I

KO-Optima - Fortec 5-0
KO-Optima - Tornado Tarnowo 51
Fortec - Tornado Tarnowo 5-0

TABELA

1. KO-Optima 6 10:1
2. Tornado Tarnowo3 6:2
3. Fortec 0 0:10

GRUPA – J

Nog-Bud Rogoźno - Landtechnik 0-1
Nog-Bud Rogoźno - Odlewnia Kutno 2-1
Landtechnik - Odlewnia Kutno 1-1

TABELA

Landtechnik Niemczyn 4 2:1
Nog - Bud Rogoźno 3 2:2
Odlewnia Kutno 1 2:3

Drużyny: Fortec, Złodzieje Oklasków, Welcome A.S. Poznań, Tornado Tarnowo, AZzardo FC Poznań, TPV Displays Gorzów, Nog-Bud Rogoźno i Odlewnia Kutno - zakończyły turniejowe zmagania na pozycjach 17 – 24

Drużyny: Novumplast Bydgoszcz, Orzeł Parzęczew I, KO - Optima oraz Landtechnik Niemczyn dołączyły do finałowej 16

MECZE PUCHAROWE – 1/16

Sodkiewicz Elewacje - KO - Optima 1-3                                           Restauracja Marcus Oborniki - Landtechnik 0-0 (k. 0-2)                       Auta Terenowe - Novumplast 1-0                                                          Pomax Wózki Widłowe – Orzeł Parzęczew I 2-0                                        Dziki Crew Poznań - Róża Kutno 5-1                                                       Orzeł Parzęczew II - United Poznań 1998 1-0                                           Trans Auto Serwis - Rebis - Dom Wydawniczy 1-0                              A-TN Katowice - Goltom Nowy Tomyśl 2-2 (k. 3-4)
 
Drużyny: Sodkiewicz Elewacje, Orzeł Parzęczew I, Restauracja Marcus Oborniki, Novumplast Bydgoszcz, Róża Kutno, United 1998, Dom Wydawniczy Rebis i A-TN Katowice - zakończyły turniejowe zmagania na pozycjach na miejscach 9 – 16

ĆWIERĆFINAŁY

KO - Optima - Auta Terenowe 1-1 (k. 3-1)                                              Landtechnik - Pomax Wózki Widłowe 0-5                                                 Dziki Crew Poznań - Trans Auto Serwis 0-2                                       Orzeł Parzęczew II - Goltom Nowy Tomyśl 1-0

Drużyny: Auta Terenowe, Landtechnik Niemczyn, Dziki Crew Poznań i Goltom Nowy Tomyśl - zakończyły turniejowe zmagania na pozycjach na miejscach 5 - 8

PÓŁFINAŁY

Auto Trans Serwis - KO - Optima 1-2                                                    Pomax Wózki Widłowe - Orzeł Parzęczew II 1-1 (k. 5-4)

MECZ O MIEJSCE III

Auto Trans Serwis - Orzeł Parzęczew II 1-0

MECZ O MIEJSCE I

KO - Optima - Pomax Wózki Widłowe 1-0

WYRÓŻNIENIA:

Najlepszy Bramkarz: Miłosz Dobierzewski - Orzeł Parzęczew I

Król Strzelców: Patryk Polak - KO - Optima

Najlepszy Zawodnik: Krystian Antczak - Auto Trans Service

Puchar Fair-Play: Orzeł Parzęczew I

Pozdrawiam – Waldemar Palacz

Komentarze: 1



Archiwum Do góry
)

Komentarze

Dodaj komentarz


Komentarze

Zawodnik

2019-01-27 00:49

IP 46.187.***

Mimo duzych przerw fajny i mocny turniej. Pzdr

Uwaga

Redakcja serwisu RED BOX Amatorskie Ligi Piłkarskie nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.
)
foto

Złota Era Rebisu

2019-06-13

foto

ARJO zespół z potencjałem i przyszł...

2019-06-06

foto

Po prostu Król

2019-06-06

foto

Husaria w natarciu

2019-05-30

foto

Przepraszamy ale chcemy być na podium

2019-05-30

foto

Tygrysy gotowe do skoku...na tron

2019-05-22

foto

Widowiskowa Bukmacherka

2019-05-22

foto

Welcome: Powrót do tradycji

2019-05-14

foto

Halluxmed najlepsza ortopedia

2019-05-14

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media