Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Aktualno¶ci
(

TERMINARZ TURNIEJOWYCH ZMAGAŃ !!!

Red Box Soccer

23.01.2019

XVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FIRM

Do turniejowych zmagań w ,,XVIII Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim Firm”, który odbędzie się na Hali w Suchym Lesie, przystąpią 24 drużyny z całej Polski. Kibiców oraz drużyny czeka prawdziwy piłkarski maraton.

Początek turniejowej rywalizacji przewidziany jest na godz. 9:00, a jego zakończenie około godz. 22:00.

PODZIAŁ NA GRUPY ORAZ TERMINARZ:

GRUPA – A

Złodzieje Oklasków
Słodkiewicz Elewacje
AZzardo FC Poznań
Restauracja Marcus Oborniki

TERMINARZ MECZY - GRUPA A

9:00 Złodzieje Oklasków - Restauracja Marcus Oborniki
10:12 Słodkiewicz Elewacje - AZzardo FC Poznań
11:24 Złodzieje Oklasków - AZzardo FC Poznań
12:36 Słodkiewicz Elewacje - Restauracja Marcus Oborniki
13:48 Złodzieje Oklasków – Słodkiewicz Elewacje
15:00 AZzardo FC Poznań - Restauracja Marcus Oborniki

GRUPA – B

Welcome A.S. Poznań
Goltom Nowy Tomyśl
Orzeł Parzęczew I
Rebis – Dom Wydawniczy

TERMINARZ MECZY - GRUPA B

9:12 Welcome A.S. Poznań – Rebis Dom Wydawniczy
10:24 Goltom Nowy Tomyśl – Orzeł Parzęczew I
11:36 Welcome A.S. Poznań – Orzeł Parzęczew I
12:48 Goltom Nowy Tomyśl – Rebis Dom Wydawniczy
14:00 Welcome A.S. Poznań – Goltom Nowy Tomyśl
15:12 Orzeł Parzęczew I - Rebis Dom Wydawniczy

GRUPA – C

Auta Terenowe
KO - Optima
Pomax - Wózki Widłowe Oborniki
Landtechnik Niemczyn

TERMINARZ MECZY - GRUPA C

9:24 Auta Terenowe - Landtechnik Niemczyn
10:36 KO - Optima - Pomax - Wózki Widłowe Oborniki
11:48 Auta Terenowe - Pomax - Wózki Widłowe Oborniki
13:00 KO - Optima - Landtechnik Niemczyn
14:12 Auta Terenowe - KO - Optima
15:24 Pomax - Wózki Widłowe Oborniki - Landtechnik Niemczyn

GRUPA – D

Fortec
Nog-Bud Rogoźno
Róża Kutno
United 1998

TERMINARZ MECZY - GRUPA D

9:36 Fortec - United 1998
10:48 Nog-Bud Rogoźno - Róża Kutno
12:00 Fortec - Róża Kutno
13:12 Nog-Bud Rogoźno - United 1998
14:24 Fortec - Nog-Bud Rogoźno
15:36 Róża Kutno - United 1998

GRUPA – E

Dziki Crew Poznań
TPV Displays Gorzów
Novumplast Bydgoszcz
Orzeł Parzęczew II

TERMINARZ MECZY - GRUPA E

9:48 Dziki Crew Poznań - Orzeł Parzęczew II
11:00 TPV Displays Gorzów - Novumplast Bydgoszcz
12:12 Dziki Crew Poznań - Novumplast Bydgoszcz
13:24 TPV Displays Gorzów - Orzeł Parzęczew II
14:36 Dziki Crew Poznań - TPV Displays Gorzów
15:48 Novumplast Bydgoszcz - Orzeł Parzęczew II

GRUPA - F

Odlewnia Kutno
Trans Auto Serwis
A-TN Katowice
Tornado Tarnowo

TERMINARZ MECZY - GRUPA F

10:00 Odlewnia Kutno - Tornado Tarnowo
11:12 Trans Auto Serwis - A-TN Katowice
12:24 Odlewnia Kutno - A-TN Katowice
13:36 Trans Auto Serwis - Tornado Tarnowo
14:48 Odlewnia Kutno - Trans Auto Serwis
16:00 A-TN Katowice - Tornado Tarnowo

Po zakończeniu rywalizacji w 36 meczach grupowych, do dalszej turniejowej rywalizacji awansują bezpośrednio drużyny, które zajęły w swoich grupach miejsca 1 oraz 2.

Do tych 12 drużyn dołączą 4 zwycięzcy grup: G, H, I oraz J.

GRUPA – G

3 A
4 B
3 E

TERMINARZ MECZY - GRUPA G

16:20 3 A – 4 B
17:08 3 A – 3 E
17:56 4 B – 3 E

GRUPA – H

3 B
4 A
4 E

TERMINARZ MECZY - GRUPA H

16:32 3 B – 4 A
17:20 3 B – 4 E
18:08 4 A – 4 E

GRUPA I

3 C
4 D
3 F

TERMINARZ MECZY - GRUPA I

16:44 3 C – 4 D
17:32 C – 3 F
18:20 4 D – 3 F

GRUPA – J

3 D
4 C
4 F

TERMINARZ MECZY - GRUPA J

16:56 3 D – 4 C
17:44 3 D – 4 F
18:32 4 C – 4 F

Drużyny, które zajęły w Grupach: G, H, I, J miejsca 2 oraz 3 - kończą turniej na pozycjach 17 – 24

MECZE PUCHAROWE – 1x10 min. (remis: seria 3 rzutów karnych)

18:44 m. 1 1 A – 1 I
18:56 m. 2 2 A – 1 J
19:08 m. 3 1 C – 1 G
19:20 m. 4 2 C – 1 H
19:32 m. 5 1 E – 2 D
19:44 m. 6 2 E – 1 D
19:56 m. 7 1 F – 2 B
20:08 m. 8 2 F – 1 B

Przegrani kończą turniej na miejscach 9 – 16

ĆWIERĆFINAŁY

20:20 m. 9 zw. 1 – zw. 3
20:32 m. 10 zw. 2 – zw. 4
20:44 m. 11 zw. 5 – zw. 7
20:56 m. 12 zw. 6 – zw. 8

Przegrani kończą turniej na miejscach 5 – 8

PÓŁFINAŁY

21:08 m. 13 zw. 9 – zw. 11
21:20 m. 14 zw. 10 – zw. 12

MECZ O MIEJSCE III

21:32 m. 15 prz. 13 – prz. 14

MECZ O MIEJSCE I

21:44 m. 16 zw. 13 – zw. 14

Nagrody indywidualne otrzymają: Najlepszy Bramkarz, Król Strzelców oraz Najlepszy Zawodnik.

Przyznany będzie również Puchar Fair-Play.

Pozdrawiam – Waldemar Palacz

 

Komentarze: 0



Archiwum Do góry
)

Komentarze

Dodaj komentarz


Komentarze


Uwaga

Redakcja serwisu RED BOX Amatorskie Ligi Piłkarskie nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.
)
foto

Runda wiosenna Red Box rozpoczęta

2019-04-16

foto

InterCity odjechało rywalom

2019-04-16

foto

1. Auta 2. United 3. Dziki Crew Poznań

2019-03-21

foto

Król Norbert

2019-03-21

foto

Wulkan emocji

2019-03-05

foto

Wysoka jakość w standardzie

2019-03-05

foto

Zakończenie fazy zasadniczej Ligi H...

2019-02-26

foto

Dramatyczna walka Kosbudu o awans

2019-02-26

foto

United nie odpuści do końca

2019-02-20

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media