Ekstraliga
Red Box - Propex 12:1 (4:0)
Red Box - Mikołaj Szafer 6, Patryk Schulz 2, Piotr Kudelski 2, Paweł Wawrzyniak, Mariusz Nowacki
Propex - Daniel Kanduła
Debeściak meczu: Mariusz Nowacki (Red Box) - otworzył wynik meczu, dobrze w odbiorze, grał równo z dużym zaangażowaniem cały mecz.

Koncert gry Red Box. Propex próbował, ale bez pomysłu na pokonanie wyśmienicie dziś usposobionego do gry bramkarza Marka Mięsikowskiego. Pierwsza połowa to 4:0 ustalone w pierwszym kwadransie gry, z pięknym otwarciem debeściaka Mariusza Nowackiego w 25 sekundzie meczu. Druga połowa to kontynuacja ostrego strzelania Red Box pomiędzy 29 a 49 minutą – 8 goli w 20 minut. I w końcu na zakończenie spotkania, po na reszcie dokładnie wykonanym rzucie rożnym przez pokonanych, gol honorowy zdobyty na sekundy przed końcem przez Daniela Kandułę.

I liga
MaxROY.com - FC Gramy W Piłę! 4:4 (1:1)
MaxROY.com - Bartosz Berliński 3, Michał Rożyk
FC Gramy W Piłę! - Jakub Głowacki 2, Krzysztof Zięba, Piotr Żurawski
Debeściak: - Bartosz Berliński (MaxROY.com ) - reżyser gry swojej drużyny, na 3 okazje strzelił 3 gole
Wydawać by się mogło, że będzie to mecz, który po prostu musi się odbyć. Drużyny nie walczyły przecież już o nic. A tu proszę, pełne zaangażowanie i walka o zwycięstwo do końca. Wyrówna gra, bramka za bramkę i sprawiedliwy podział punktów. Słowa pochwały dla debeściaka Bartka Berlińskiego za 100% skuteczność i zdobycie hattricka. A dzięki punktowi za remis MaxRoy.comopuściło ostatnie miejsce w tabeli.

Profitroom - O Jezus Maria! 5:9 (5:4)
Profitroom - Paweł Zemka, Szymon Królikowski, Mariusz Główka, Paweł Brzoski, Adam Jakielczyk
O Jezus Maria! - Rafał Wróblewski 4, Łukasz Wolak 3, Kornel Andrys 2
Debeściak: Rafał Wróblewski (O Jezus Maria!) - 4 bramki, 3 gole na początku drugiej połowy dały prowadzenie, reżyser większości akcji.
Profitroom rozpoczął grę od „wysokiego C” i po 20 minutach prowadził już 5:1. Strzelanie rozpoczął Paweł Zemka już w 2 minucie, zakończył w 18 minucie Paweł Brzoski. I wówczas przebudziło się O Jezus Maria!. Jak się skończyło? Wystarczy spojrzeć na wynik końcowy. Oprócz strzelców bramek na słowa pochwały zasługuje gra bramkarza Jacka Gierlaka, który w drugiej odsłonie już nie pozwolił się pokonać przeciwnikom.

Na zdjęciu: FC Gramy w Piłę !