Ekstraliga
Red Box - ABdeveloper 7:5 (4:0)
Red Box - Mikołaj Szafer 3, Patryk Schulz 2, Piotr Kudelski, Paweł Wawrzyniak
ABdeveloper - Robert Pawlicki 2, Adrian Krakowski, Bartosz Hekert, Marcin Hetman
Debeściak: Mikołaj Szafer (Red Box) - dobre podania i efektowne rajdy z piłką, świetnie dzielł piłki plus 3 gole.
Mecz na szczycie Ekstraligi. ABdeveloper by myśleć o mistrzostwie powinien wygrać. A tu zderzenie ze ścianą. Nokaut po pierwszej części. Przebudzenie pretendenta na mistrza nastąpiło zbyt późno, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, bo dopiero przy wyniku 0:5. Wprawdzie Robert Pawlicki dwoił sie i troił, by odrobić straty, strzelił 2 bramki, ale Red Box pokazał, że zasługuje na podium rozgrywek grając piłkę zespołową opanowaną do perfekcji i pomimo przestoju w drugiej połowie nie dał sobie odebrać zwycięstwa.

Tefra House - Proeko Zarządzamy Energią 5:5 (3:2)
Tefra House - Łukasz Białożyt 2, Dawid Kostrzewski, Janek Białożyt, Mateusz Białożyt
Proeko Zarządzamy Energią - Bartosz Grysiński 2, Dawid Borkowski 2, Henryk Ukleja
Debeściak: Bartosz Grysiński (Proeko) - świetny występ, dobrze rozgrywał piłkę, zaliczył kilka ważnych przechwytów, 2 gole, a ten w 29 min. był ozdobą meczu.
Mecz dwóch równorzędnych rywali. Prowadzone w szybkim tempie spotkanie okazało się bardzo emocjonujące do końca. Tefra House wychodził na prowadzenie, Proeko wyrównywało i tak do 29 minuty, gdy przepięknego wyrównującego gola na 3:3 zdobył debeściak Bartosz Grysiński. Gol ten dał impuls drużynie i Proeko poszło za ciosem. Kolejna bramka debeściaka i w 37 minucie Dawida Borkowskiego dały nadzieję na zwycięstwo. Jednak trfra House pokazała charakter i w 40 minucie znów był remis po trafieniach Mateusza Białożyta i Dawida Kostrzewskiego. Wynik już do końca nie uległ zmianie i mecz zakończył się podziałem punktów.

I liga
FC Gramy W Piłę! - O Jezus Maria! 3:4 (2:1)
FC Gramy W Piłę! - Piotr Żurawski 2, Łukasz Radzimowski 1,
O Jezus Maria! - Rafał Wróblewski 2, Przemysław Sielicki, Adam Sielicki
Debeściak: Łukasz Wolak (O Jezus Maria!) - dobry rozgrywający i dwie asysty.
Spotkanie sąsiadów z tabeli. Zdecydowanym faworytem jednak wydawał się zespół O Jezus Maria! Przebieg meczu nie potwierdził tego faktu. Wymęczone zwycięstwo faworyta w końcówce, na które najbardziej zapracował debeściak meczu: Łukasz Wolak. O zwycięstwie zadecydowało ostatnie 5 minut i gole najpierw Rafała Wróblewskiego w 45 min. i w 48 min. Przemysława Sielickiego.

Welcome A.S. - POZ - MaxROY.com 7:3 (2:2)
Welcome A.S. - Filip Nowakowski 3, Piotr Mojzykiewicz 2, Marcin Łuszczewski, Andrzej Kostański
MaxROY.com - Michał Rożyk, Mariusz Bacik, Patryk Markiewicz
Debeściak: Adam Czuryło (MaxROY.com ) - bramkarz za liczne pewne interwencje i efektowne parady bramkarskie.
Wynik końcowy sugeruje łatwe zwycięstwo faworyta. Jednak nic bardziej mylnego - to była droga przez mękę zakończona mimo wszystko happyendem - od 0:2 w 20 min. do 6:2 w 40 min. Koncert gry Welcome w środkowym fragmencie spotkania, w tym hattrick Filipa Nowakowskiego, zadecydował o końcowym wyniku. Debeściak to jednak bramkarz pokonanego MaxROY.com Adam Czuryło.
Na zdjęciu: MaxRoy.com