Ekstraliga

Restauracja Marcus Oborniki - Abdeveloper  9:9 (5:4)

Restauracja Marcus Oborniki – Bartosz Matuszalski i Jan Wierzbiński po 3, Daniel Powierża, Anatoli Shevchenko,  Przemysław Latosi

Abdeveloper – Adrian Krakowski i Kevin Kasztelan po 3, Robert Maciejewski, Robert Pawlicki i Filip Czechanowski

DeBeściak – Anatoli Shevchenko (Restauracja Marcus Oborniki) dwa gole, dużo celnych podań, dobry w obronie i konstruowaniu akcji

Restauracja Marcus znowu w grze i to w jakim mega meczu. W końcu Abdeveloper to solidnie grający lider bez straty punktu do tej pory. Zespoły urządziły sobie ostre strzelanie. Początkowa faza spotkania nie wróżyła niczego dobrego dla Marcusa. Do dziesiątej minuty było 4:1 dla Abdeveloper z hattrickiem Kevina Kasztelana. I gdyby nie szybka odpowiedź zawodników Restauracji Marcus, po golu Daniela Powierży, Jana Wierzbińskiego i Bartosza Matuszalskiego, to nie wiadomo jakby mecz się skończył. Od trzynastej minuty 4:4. A po kolejnym trafieniu Daniela Powierży to Restauracja Marcus schodziła na przerwę prowadząc 1 bramką. W drugiej połowie pięć minut czekaliśmy na odpowiedź Abdeveloper. I to jaką: potrójną – bramki Roberta Pawlickiego, Adriana Krakowskiego i Roberta Maciejewskiego zdobyte w pięć minut dały ponowne prowadzenie 7:5. Rywale nie zamierzali się poddać i po kolejnych pięciu minutach to oni wyszli na prowadzenie 8:7 po golach Bartosza Matuszalskiego, Jana Wierzbińskiego i Anatoli Shevchenko. Była 40 minuta, a drużyny jeszcze nie miały dość. Cios za cios. Na 8:8 Filip Czechanowski dał wyrównanie dla Abdeveloper. Po golu Anatoli Shevchenko to znowu Marcus był górą. Ostatnie słowo należało jednak do lidera i remis uratował Adrian Krakowski w czterdziestej dziewiątej minucie przy okazji kompletując hattricka. 9:9, mecz pełen dramaturgii i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Rebis Dom Wydawniczy - Red Box  5:2 (2:0)

Rebis Dom Wydawniczy – Tomasz Paprzycki 2, Wiktor Zioła, Maciej Łazar, Michał Stawiński

Red Box – Patryk Schulz, Tomasz Dutkiewicz

DeBeściak – Adam Pluciński (Rebis Dom Wydawniczy) Wybronił 8 razy „sam na sam”, dobrze brał udział w rozegraniu piłki.

Rebis Dom Wydawniczy odniósł pewne zwycięstwo nad Red Box 5:2, kontrolując grę od początku. Dwie szybko strzelone bramki w 2 i 5 minucie ustawiły przebieg rywalizacji. W drugiej połowie Red Box chcąc odmienić losy meczu musiał zaatakować odważniej, ale pewnym punktem Rebisu okazał się bramkarz Adam Pluciński, debeściak meczu, wychodząc zwycięsko z 8 pojedynków „sam na sam”. Do tego zawodnicy Rebisu wykorzystali swoje szanse na podwyższenie wyniku i kolejno Michał Stawiński, Tomasz Paprzycki i Maciej Łazar dali po czterdziestu pięciu minutach gry prowadzenie 5:0. W ostatnich 5 minutach Red Box zaczął w końcu trafiać do bramki rywali, ale było już za późno by myśleć o odrobieniu strat.

I liga

MaxRoy.com - O Jezus Maria ! 4:8  (3:3)

MaxRoy.com – Jędrzej Czubryj 2, Jakub Radke i Patryk Markiewicz po 1

O Jezus Maria ! – Jakub Kokociński, Adam Sielicki, Kornel Andrys i Rafał Wróblewski po 2

DeBeściak – Jacek Gierlak (O Jezus Maria !)

Pewna gra w bramce, znakomite parady w drugiej połowie pomogły drużynie w pewnej wygranej.

O Jezus Maria ! wypunktowało rywali w drugiej połowie. Pierwsza część meczu to wyrównana gra i walka obu ekip uwieńczona strzeleniem sześciu goli. Do przerwy zatem 3:3. W drugiej części spotkania bohaterem okazał się debeściak bramkarz O Jezus Maria ! Jacek Gierlak, pewnymi interwencjami ratując zespół od utraty goli – wpuścił tylko jedną, ale przy skutecznej grze pozostałych zawodników – pięć goli, dało to pewne zwycięstwo 8:4 nad druzyną MaxRoy.com.

Na zdjęciu:Restauracja Marcus Oborniki