10.10.2018

Cukiernia Jagódka – Młynek Sklep Instalacyjny 2:0 (2:0)
Jagódka – Jędrzej Sadowski, Mikołaj Okupniak
DeBeściak – Jonasz Garstecki (Jagódka)
Młodzież z Jagódki bez kompleksów podeszła do spotkania z Młynkiem, który jak burza przeszedł eliminacje i do pierwszej ligi wszedł bez problemu. Obecność Jagódki w tym gronie to jedna z większych sensacji. Jagódka już do przerwy prowadziła 2:0 i doprowadziła do końca ten korzystny dla siebie wynik. Na usprawiedliwienie Młynka można dać fakt mocno eksperymentalnego składu.

AZmedia – Euro-Bud 3:1 (1:1)
AZmedia – Paweł Pawłowski 2, Sebastian Rosik
Euro-Bud – Dawid Golon
DeBeściak – Paweł Pawłowski (AZmedia)
Spokój i opanowanie oraz Paweł Pawłowski to podsumowanie zespołu z Wągrowca. To wystarczyło na naszpikowany gwiazdami team Euro-Budu, który tylko do przerwy prowadził wyrównaną walkę. Na nic się zdały strzały z każdej pozycji i odległości Dawida Golona, wobec konsekwentnej gry Mistrza obornickie gwiazdy były bezradne.

Pomax Wózki Widłowe - AZmedia 4:1 (1:1)
Pomax – Sławomir Urban 2, Adrian Czarnecki, Damian Nowacki
AZmedia – Mateusz Jarocki
DeBeściak – Sławomir Urban (Pomax)
Spotkanie dwóch najbardziej utytułowanych zespołów nie sprawiło zawodu. Kto wie jak by się zakończył ten pojedynek gdyby zawodnicy AZmedia byli w pełnym składzie. Mecz był wyrównany do przerwy a potem oklaski na stojąco dla Sławka Urbana, który popisał się dwoma wspaniałym golami z cyklu „Stadiony Świata”. Zwraca też uwagę bardzo dobra gra bramkarza AZmedia.

Restauracja Marcus - Cube Transport (2:3) 2:8
Marcus – Bartosz Wiliński, Mateusz Brembor
Cube – Jeremiasz Przymusik 4, Michał Biedny, Mikołaj Pawlisiak, Michał Józefiak
DeBeściak – Jeremiasz Przymusik (Cube)
Kolejny zespół, mocny na papierze został odesłany z kwitkiem. Same nazwiska nie grają co było udokumentowane na boisku. Pary zawodnikom Marcusa starczyło do przerwy a potem zwyciężyło młodość i zaangażowanie debiutanta, który jak najbardziej zasłużenie, zdecydowanie wygrał. No ale mając w swoich szeregach super snajpera Jeremiasza Przymusika wystarczy tylko dobrze poukładać defensywę. Duże brawa dla beniaminka, grającego bez kompleksów !