WIELKA FORMA EKIPY ABDEVELOPER !!!

14.09.2018

RED BOX POZNAŃSKA LIGA PIŁKARSKA SZÓSTEK

SEZON LIGOWY – JESIEŃ 2018

W dniu wczorajszym odnotowaliśmy kolejne zwycięstwo ekipy ABdeveloper. Z kolei kubeł ,,zimnej wody”, po bardzo dobrym środowym debiucie, ,,spłynął” na graczy Amazon POZ1 Poznań. W meczu przyjaźni, raczej niespodziewany sukces zespołu AZmedia, który wykazał swoją wyższość nad drużyną FWK Kredyty. Na ligowe boiska wracamy w poniedziałek 17 września.

GRUPA – A

ABdeveloper - Amazon POZ1 Poznań 12:5 (8:3)

ABdeveloper: Kacper Gomólski 6, Filip Czechanowski 2, Marcin Hetman, Damian Wojtyniak, Bartosz Hekert, Adrian Krakowski po 1
Amazon POZ1 Poznań: Filip Deville 2, Maciej kowalczyk, Krzysztof Sosna Mateusz Guziołek po 1

DeBeściak: KACPER GOMÓLSKI (ABdeveloper) - bardzo dobry mecz w wykonaniu tego zawodnika. Doskonałe wyszkolenie techniczne i szybkość. Znakomity przegląd pola. Skuteczny snajper, co udowodnił zdobywając 6 bramek. Prawdziwy boiskowy ,,wojownik”.

Kolejne 3 punkty dopisali do swojego konta gracze ABdeveloper. W czwartkowy wieczór wypunktowali oni pewnie zespół Amazon POZ1 Poznań. Od samego początku narzucili oni swój styl gry, a bramka zdobyta w pierwszej akcji meczu przez Kacpra Gomólskiego, ustawiła to widowisko piłkarskie już niestety do samego końca. Amazon walczył bardzo dzielnie, ale na tle doskonale prezentującego się rywala, nie mogli oni zbyt wiele zdziałać.

GRUPA – B

AZmedia – FWK Kredyty 5:4 (1:0)

AZmedia: Artur Miłoszewski 3, Michał Gruszka, Jakub Malicki po 1
FWK Kredyty: Eryk Kubasik 3, Jakub Ciesielski 1

DeBeściak: MATEUSZ KUPŚ (AZmedia) - Mateusz wnosi do zespołu tak niezbędną jakość. Jest to typ zawodnika, którego potrzebuje każda drużyna. Potrafi poderwać i zmobilizować chłopaków z drużyny do walki. Pomagają mu w tym zdecydowanie bardzo wysokie umiejętności typowo piłkarskie. Doskonały reżyser gry.

Mecz prowadzony w bardzo sielankowej, pełnej przyjaźni atmosferze. Pomimo bardzo wielu doskonałych sytuacji strzeleckich z obu stron, bardzo długo nie padały w tym spotkaniu gole. Dopiero w 24 minucie na prowadzenie 1:0 wyprowadził drużynę AZmedia Artur Miłoszewski. Do przerwy więcej goli nie widzieliśmy. Bardzo szybko, bo już w 27 minucie drugiej połowy do wyrównania 1:1 doprowadził Eryk Kubasik. Następnie na 3:1 odskoczyli zawodnicy AZmedia. Jednak w 43 minucie gry ponownie notowaliśmy wynik remisowy 3:3. Od tego momentu rozpoczęła się naprawdę prawdziwa boiskowa walka na całego. Ponownie lepszą skutecznością popisali się piłkarze AZmedia i w 48 minucie gry prowadzili oni 5:3. Wojowników z FWK stać już było tylko na zmniejszenie rozmiarów porażki. Cenne zwycięstwo 5:4 odnotowali więc w swoim jesiennym debiucie gracze AZmedia.

Na zdjęciu: drużyna FWK Kredyty (Grupa B)