(

AZmedia blisko tytułu!

17.05.2018

AZmedia blisko obrony tytułu!!!

W środę doczekaliśmy się kilku bardzo ciekawych meczy, nie obyło się też bez niespodzianek.

Na sam początek Bus4You mierzył się z przemeblowaną drużyną Team Gol za sterami której pojawił się niezawodny Mateusz Sierzchuła. Mecz był bardzo wyrównany z niewielką przewagą Team Gol ale to Bus4You zadał jedyne i decydujące trafienie. Świetnie w bramce różowych spisywał się Jonasz Garstecki, który wybrany został najlepszym zawodnikiem meczu.

Bus4You - Team Gol 1:0 (1:0)

Bus: Jakub Szcurek

DeBeściak: Jonasz Garstecki - fantastyczne interwencje. Kilka razy uratował przed stratą gola i to głównie dzięki jego postawie Bus mógł cieszyć się z kompletu punktów

Bus4You na boisku pozostał ale w kolejnym meczu miał o niebo trudniej bo ich przeciwnikami byli obrońcy mistrzowskiego tytułu. Już od samego początku było widać, że gra toczyć się bedzie tylko na połowie Busa. Wynik do przerwy 8:0. Druga połowa nic nie zmieniła i AZmedia dalej punktowała swojego rywala. Prym w tym wiedli dotychczasowi liderzy klasyfikacji strzelców Mirosław Urbański i Paweł Pawłowski, którzy zgodnie nastrzelali po 4 bramki.

AZmedia - Bus4You 12:0 (8:0)

AZmedia: Paweł Pawłowski 4, Mirosław Urbański 4, Jakub Nawrot 1, Szymon Walich 1, Mateusz Drzewiecki 1, Mateusz Sporek 1

DeBeściak: Paweł Pawłowski - walczył o każdą piłkę mimo wysokiego prowadzenia, strzelał i asystował.

W trzecim meczu doszło do ogromnej niespodzianki by nie powiedzieć sensacji. Team Gol po porażce z Busem wyszedł na to spotkanie bardzo zmotywowany. Kosbud zaczął z wysokiego "C" strzelając bramkę już na samym początku meczu. Do przerwy było 1:1 po wyrównującej bramce Adama Kotusa.
Druga połowa to prawdziwe oblężenie bramki Team Gol. Sytuacji dla Kosbudu było wiele ale to po jednej z kontr Szymon Antczak wyprowadził sensacyjnie na prowadzenie Team Gol. Wynik 2:1 utrzymywał się praktycznie do samego końca spotkania kiedy to bramkarz drużyny prowadzącej przytrzymał piłkę 5 sekund w rękach i sędzia podyktował rzut wolny z linii pola karnego. Tym razem "gra na czas" nie opłaciła się bo Norbert Wierzbicki pewnym mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Kosbud po heroicznej walce tylko zremisował i bardzo utrudnił sobie walkę o mistrzowski tytuł.

Kosbud - Team Gol 2:2 (1:1)

Kosbud: Sebastian Vokoun 1, Norbert Wierzbicki 1

Team: Adam Kotus 1, Szymon Antczak 1

DeBeściak: Adam Kotus - Świetna postawa tego zawodnika, walczył na całym obszarze boiska i do tego zdobył ważną bramkę.

Kolejny mecz miał być szlagierem a okazał się bardzo jednostronnym widowiskiem. Straż Pożarna po wcześniejszych wspaniałych występach tym razem nie była w stanie nawet postraszyć zespołu z Wągrowca grającego pod nazwą AZmedia.
Pierwsza połowa to dominacja zawodników Szymona Walicha, którzy na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Druga połowa to nieco ambitniejsza postawa Strażaków, która na nic się jednak zdała. AZmedia również i tą część gry zakończyła wynikiem 2:0

AZmedia - Straż Pożarna 4:0 (2:0)

AZmedia: Mateusz Sporek 2, Jakub Nawrot 1, Mateusz Drzewiecki 1

DeBeściak: Mateusz Sporek - Kolejny raz okazał się prawdziwym dowódcą. W defensywie genialny a do tego tym razem najlepszy też w ofensywie.

W ostatnim meczu podmęczona Straż podejmowała sfrustrowany Kosbud. Pierwsza połowa dla doświadczonych Strażaków którzy na przerwę schodzili z wynikiem 1:0. W drugiej części gry więcej sytuacji miał Kosbud, który dwukrotnie zdobył bramkę. Strażacy nie odpowiedzieli ani razu i tym samym przegrali swój drugi mecz z rzędu.

Straż Pożarna - Kosbud 1:2 (1:0)

Straż: Marcin Filoda
Kosbud: Norbert Wierzbicki 2

DeBeściak: Norbert Wierzbicki - Najaktywniejszy, kapitan jakich mało. Sam brał na siebie grę kiedy drużynie nie szło. Tym razem zrobił swoje.