(

Marcus w myśl zasady - "bij mistrza!"

12.04.2018

W pierwszym środowym meczu FWK Nieruchomości grały jak równy z równym w pojedynku z ubiegłorocznym mistrzem. O wyniku końcowym zadecydowało jedno trafienie więcej w wykonaniu graczy z Wągrowca. Mecz był atrakcyjny dla oka, warto podkreslić hatricka Mirka Urbańskiego.

AZmedia - FWK Nieruchomości 4:3 (2:1)

AZmedia – Mirosław Urbański 3, Sebastian Rosik

FWK – Filip Kaźmierczak, Kacper Wawrzyniak, Konrad Błaszkiewicz

DeBeściak – Mirosław Urbański (AZmedia) - Kluczowy zawodnik tego meczu, zdobył trzy bramki i przez całe spotkanie był bardzo aktywny.

Lekko wymęczona AZmedia dominowała w pierwszej połowie w meczu z Restauracją Marcus ale to ich rywale za sprawą Macieja Matelskiego zdobyli bramkę do szatni. Druga część gry to świetna defensywa Marcusa i gra z kontry , która w jednej sytuacji przyniosła efekt. Restauracja Marcus sprawiła pierwsza niespodziankę w wiosennej edycji.

AZmedia - Restauracja Marcus 1:2 (0:1)

AZmedia – Paweł Pawłowski

Marcus – Maciej Matelski 2

DeBeściak – Maciej Matelski (Restauracja Marcus) - zdobył dwie bramki i kreował sytuacje dla druzyny. Był tego dnia najlepszy na boisku.

Żółta kartka Paweł Szewczak (Restauracja Marcus)

Kosbud na swój mecz pojawił się ze zdwojoną siłą ale Bus4You łatwo skóry nie sprzedał. Do przerwy po dwóch bramkach Dawida Golona było 2-0. Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra Busa a zarazem słabsza Kosbudu. Ostatecznie minimalne zwycięstwo faworytów.

Kosbud - Bus4You 2:1 (2:0)

Kosbud – Dawid Golon 2

Bus – Dominik Stachowiak

DeBeściak – Dawid Golon (Kosbud) - za piękną bramkę z połowy boiska

Ostatni mecz to świetna postawa naszej czerwonej latarni. Wzmocnieni doświadczonymi zawodnikami przez dłuższy czas nawet prowadzili ale ostatecznie musieli uznać wyższość co raz lepiej grającej ekipie FWK

FWK Nieruchomości - Team Gol 3:1 (1:1)

FWK – Damian Szymkowiak, Kacper Wawrzyniak, Gwidon Wojdak

Team – Mateusz Kaczmarek

DeBeściak – Artur Kaczmarek (Team Gol) - najwięcej biegał, najwięcej walczył i najbardziej się starał.