(

Sensacja!!! Oldboje pokonują lidera!

12.10.2017

Działo się w środowy wieczór. AZmedia pokonana - walka o tytuł bardzo ciekawa. Jakub Łubianka strzelcem 8 goli w jednym meczu.

No i tak o to Gmina Rogoźno głównie za sprawą DeBeściaka Jakuba Łubianki bardzo wysoko pokonała FWK Nieruchomości. Mecz już w pierwszej połowie został rozstrzygnięty kiedy to zawodnicy z Garbatki prowadzili 6:1. Druga połowa nie przyniosła większych zmian. W drużynie FWK najaktywniejszy był kapitan Mateusz Sierzchuła , który skompletował hattricka.

Gmina Rogoźno - FWK Nieruchomości 12:4 (6:1)

Gmina: Jakub Łubianka 8, Remigiusz Grzechowiak 3, Hubert Kot 1
FWK: Mateusz Sierzchuła 3, Paweł Łukaszyk 1

DeBeściak: Jakub Łubianka (Gmina Rogoźno)

Oldboje przyzwyczaili nas, że wszystkie mecze oscylują w ich wykonaniu w okolicach remisu ale tym razem mierzyli się z liderem tabeli, który w dotychczasowych meczach nie stracił ani jednego punktu. Pierwsza połowa to wymiana ciosów po której do szatni z dwubramkowym prowadzeniem schodzili faworyci.
Druga połowa to prawdziwy kosmos, Oldboje nie dość, że odrobili stratę to jeszcze zdołali wyjść na minimalne prowadzenie i dowieźć je do samego końca. To już trzeci mecz z rzędu wygrany przez Sparciarzy jedną bramką. Czy seria będzie trwać wiecznie ?

Oldboje Sparty - AZmedia 7:6 (3:5)

Oldboje: Marcin Radziwołek 2, Łukasz Bukowski 2, Rafał Łukaszyk 1, Zbigniew Małachowski 1, Przemysław Rodak 1

AZmedia: Paweł Pawłowski 4, Szymon Walich 1, Sebastian Rosik 1

DeBeściak: Paweł Pawłowski (AZmedia)