(

Duda postraszyła Busa!!!

10.10.2017

Bus wygrał mecz walki i nadal liczy się w wyscigu po tytuł mistrzowski.

Pierwsze minuty do przewaga Busa, który szybko wyszedł na prowadzenie 2:0. Jedna z bramek padła z rzutu karnego podyktowanego za zagranie piłki ręka we własnym polu karnym jednego z obrońców Dudy Instalacje. Chwilę później gra sie bardzo wyrównała, było mnóstwo walki i gry na pograniczu faulu. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Druga połowa znowu lepiej zaczęła się dla Busa, który za sprawą SebastianaVokouna objął prowadzenie 3:0. Dodajmy, że zespół grał wtedy w przewadze zawodnika ponieważ drużyna Dudy została ukarana żółtą kartką za nieprzepisową zmianę. Od tego momentu zdecydowaną przewagę zyskały Instalacje, głównie za sprawą spóźnielskiego Kacpra Sadowskiego, który zdobył jedną z bramek a kolejne kilka sytuacji wypracował swoim kolegom. Na kilka minut przed końcem mieliśmy juz wynik 3:2 ale niebezpieczne ataki Dudy nie dały już efektu bramkowego i Bus4You mógł odetchnąć z ulgą.

Bus4You - Duda Instalacje 3:2 (2:0)

Bus: Norbert Wierzbicki 1, Sebastian Vokoun 1, Marcin Pyrzowski 1
Duda: Kacper Sadowki 1, Tomasz Tecław 1

DeBeściak: Norbert Wierzbicki (Bus4You)