Galerie



TA STRONA UŻYWA COOKIES.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce internetowej. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
X

Red Box

Rozgrywki amatorskie
Sklep
RED BOX PIŁKARSKA AKADEMIA
RED BOX TV
Aktualnosci RED BOX
Aktualno¶ci
(

III RB CUP - wyniki (live)

Red Box Soccer

30.06.2017

Aktualizowane na bieżąco wyniki III RED BOX CUP. 30 czerwiec 2017 r., Boisko Piłkarskie Rapid, Katowice ul. Stęślickiego 6.

 

1 RUNDA (1x 10 minut)

GRUPA A (boisko A)

10.00:    Krysław – WSD SmartSerwis24 3-2

10.12:    HUNGER BUD – PROM TEAM 4-0

10.24:    Bus 4 You Oborniki – AZmedia Rogoźno 2-3

10.36:    Krysław – Dziekanat 2-0

10.48:    WSD SmartSerwis24 – PROM TEAM 0-1

11.00:    HUNGER BUD – Bus 4 You Oborniki 0-2

11.12:    Dziekanat – AZmedia Rogoźno 1-1

11.24:    Krysław – PROM TEAM 3-0              

11.36:    HUNGER BUD – WSD SmartSerwis24 1-1

11.48:    Bus 4 You Oborniki – Dziekanat 3-1               

12.00:    PROM TEAM – AZmedia Rogoźno 0-4

12.12:    HUNGER BUD – Krysław 1-2

12.24:    WSD SmartSerwis24 – Dziekanat 2-0

12.36:    Bus 4 You Oborniki – PROM TEAM 4-1

12.48:    HUNGER BUD – AZmedia Rogoźno 1-0

13.00:    Krysław – Bus 4 You Oborniki 2-0

13.12:    PROM TEAM – Dziekanat 2-1

13.24:    WSD SmartSerwis24 – AZmedia Rogoźno 1-1

13.36:    HUNGER BUD – Dziekanat 3-0

13.48:    Krysław – AZmedia Rogoźno 4-1

14.00:    Bus 4 You Oborniki – WSD SmartSerwis24 3-1

 

GRUPA B (boisko B)

10.00:    SM Górnik Kokociniec – RED BOX Poznań 0-0

10.12:    Dentim Clinic – Inwet 0-0

10.24:    FWK Nieruchomości Żółwie Ninja – FC po nalewce 2-0

10.36:    SM Górnik Kokociniec – ATN 2-1

10.48:    RED BOX Poznań – Inwet 1-0

11.00:    Dentim Clinic – FWK Nieruchomości Żółwie Ninja 0-0

11.12:    ATN – FC po nalewce 0-1

11.24:    SM Górnik Kokociniec – Inwet 2-1

11.36:    Dentim Clinic – RED BOX Poznań 0-1

11.48:    FWK Nieruchomości Żółwie Ninja – ATN 1-2

12.00:    Inwet – FC po nalewce 1-0

12.12:    Dentim Clinic – SM Górnik Kokociniec 1-2

12.24:    RED BOX Poznań – ATN 3-0

12.36:    FWK Nieruchomości Żółwie Ninja – Inwet 2-1

12.48:    Dentim Clinic – FC po nalewce 3-1

13.00:    SM Górnik Kokociniec – FWK Nieruchomości Żółwie Ninja 1-2

13.12:    Inwet – ATN 4-0

13.24:    RED BOX Poznań – FC po nalewce 5-1

13.36:    Dentim Clinic – ATN 2-0

13.48:    SM Górnik Kokociniec – FC po nalewce 4-0               

14.00:    FWK Nieruchomości Żółwie Ninja – RED BOX Poznań 1-2

 

2 RUNDA (1x10 minut, jak remis po 3 karne)

1.            14.45 (A):            Bus 4YOU Oborniki – ATN 5-0                          

2.            14.45 (B):            SM Górnik Kokociniec - Dziekanat 5-0               

3.            14.57 (A):            HUNGER-BUD – FC po nalewce 2-0          

4.            14.57 (B):            FWK Nieruchomości ŻN – WSD SmartSerwis24 0-2

5.            15.10 (A):            AZmedia Rogoźno – Inwet 0-0 k2-3                           

6.            15.10 (B):            Dentim Clinic – PromTeam 2-0           

Przegrani – miejsca 9-14 (poszczególne pozycje na postawie średniej punktowej ze wszystkich meczów turnieju. Jeżeli taka sama – bilans bramkowy)

 

ĆWIERĆFINAŁY (1x12 minut, jak remis po 3 karne)

7.            15.30 (A):            BUS 4YOU Oborniki – WSD SmartSerwis24 3-0              

8.            15.30 (B):            SM Górnik Kokociniec – HUNGER-BUD 0-0 k 1-3

9.            15.45 (A):            Krysław – Dentim Clinic 3-0            

10.           15.45 (B):            RED BOX Poznań – Inwet 3-1             

Przegrani – miejsca 5-8 (poszczególne pozycje  na postawie średniej punktowej ze wszystkich meczów turnieju. Jeżeli taka sama – bilans bramkowy)

 

PÓŁFINAŁY (1x15 minut, jak remis po 3 karne)

11.          16.00 (A):            BUS 4YOU Oborniki – Krysław 3-1              

12.          16.00 (B):            HUNGER-BUD – RED BOX Poznań 2-0            

 

MECZ O 3 MIEJSCE, FINAŁ (2x10 minut, jak remis po 3 karne)

13.          16.25 (A):            Krysław – RED BOX Poznań 0-2

14.          16.25 (A): BUS 4YOU Oborniki - HUNGER-BUD 1-1 k. 1-2

 

KRÓL STRZELCÓW: Szymon Piekarski (Bus4You)

NAJLEPSZY BRAMKARZ: Piotr Wolan (RED BOX Poznań)

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Daniel Langner (HUNGER BUD)


Komentarze: 1



Archiwum Do góry
)

Komentarze

Dodaj komentarz


Komentarze

Łukasz

2017-07-02 06:13

IP 178.43.***

Po tym głosie od Pani z live można się zakochać ;)

Uwaga

Redakcja serwisu RED BOX Amatorskie Ligi Piłkarskie nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.
)
foto

Cafe Red Box - Wiosna 2018 - Tydzień 4

2018-04-22

foto

Tek - Instal młodzieńcza brawura i ...

2018-04-15

foto

Znakomite tempo i skuteczność ale p...

2018-04-15

foto

Cafe Red Box - Wiosna 2018 - Tydzień 3

2018-04-15

foto

Stary dobry PIMR

2018-04-07

foto

Wcale Głupio nie Wyszło

2018-04-07

foto

Oto Mistrz Hali. Jak będzie na trawie?

2018-04-05

foto

Zawsze Zjednoczeni

2018-04-05

foto

Najlepsi z nagrodami

2018-03-22

RedboxTv Wszystkie filmy
)

Nasi partnerzy

Ładowanie sponsorów

Projekt i wykonanie: Hive Sports & Media