(

Radosny futbol w "klatce"

19.05.2017

Ostre strzelanie sprawiły sobie wczoraj na Boisku A ekstraligowe SM Górnik Kokociniec oraz Przeprowadzki-katowice24h.pl. Już do przerwy padło łącznie siedem goli (5-2 dla faworyta), a w drugich 25 minutach wynik ten udało się jeszcze poprawić - aż 10 akcji zakończyło się celnym uderzeniem. Od samego początku aż do końca lekką przewagę w tym względzie posiadał Kokociniec i po ostatnim gwizdku to on zainkasował kolejne trzy punkty (skończyło się 10-7). Po czterech zawodników obu drużyn wpisało się do protokołu sędziowskiego. W szeregach "górników" błysnął Mateusz Blady (5 bramek), a najskuteczniejszym strzelcem beniaminka okazał się Mateusz Góralczyk (4), który pomimo iż rozegrał w szeregach Przeprowadzek dopiero dwa mecze - już z miejsca stał się niezwykle istotnym zawodnikiem w perspektywie walki o utrzymanie się w gronie najlepszych.

Bardzo wyrównane było pierwsze 25 minut pojedynku WSD SmartSerwis24 ze skupemmieszkan.eu. Remis 2-2 to pokłosie bramek Damiana Malika z jednej, oraz Piotra Olejarza i Marcina Kołodziejczyka z drugiej strony. Po przerwie do roboty w jeszcze większym stopniu zabrał się jednak Malik i wkrótce jego bramki rozstrzygnęły kwestię trzech punktów na korzyść WSD. Co prawda beniaminek cały czas próbował dotrzymać mu kroku, lecz tego wieczoru nie był on w stanie ugrać z faworytem nawet jednego oczka. Finalnie Kempny i spółka wygrywają 8-5, a lider klasyfikacji na króla strzelców dopisuje do swojego konta kolejne sześć trafień.