GRUPA - A

Red Box – Bus4You Poznań 6-3 (2-0)
Red Box – Patryk Schulz 4, Mikołaj Szafer 2
Bus4You Poznań – Marek Walendowski, Adrian Radzymiński, Hubert Chojnacki po 1

DeBeściak – MIKOŁAJ SZAFER (Red Box) – Gracz niezwykle szybki, bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Prawdziwy boiskowy wojownik. To właśnie on poprowadził Red Box do kolejnego zwycięstwa.

Gracze zespołu Red Box po zasłużonym zwycięstwie nad ekipą Bus4You Poznań, zapewnili sobie awans do pierwszej piątki, która w drugiej części sezonu rywalizować będzie w Ekstralidze. Sam mecz był bardzo widowiskowy, bowiem oba zespoły postawiły zdecydowanie na atak. Oglądaliśmy piękną wymianę ciosów. Skuteczniejsi byli w niej zawodnicy Red Box, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2-0. Doskonale spisywał się ich bramkarz. Głównie dzięki jego fantastycznej postawie nie stracili oni do przerwy żadnej bramki. Druga połowa miała bardzo podobny przebieg. Niezwykle ambitni gracze Bus4You w drugich 25 minutach zdobyli 3 bramki. Przegrali jednak ostatecznie ten ciekawy, godnych siebie rywali, pojedynek 6-3.

Auta Terenowe – Amazon POZ1 Poznań 5-0 (w)

GRUPA – B

Propex – FC Talenty 7-6 (4-3)
Propex – Michał Gruszka 3, Mariusz Nowacki 2, Adrian Borówka, Przemysław Szumski po 1
FC Talenty – Michał Nowak 4, Mariusz Frąckowiak, Witek Chęciński po 1

DeBeściak – MICHAŁ GRUSZKA (Propex) – Kolejny niezwykle pozytywny występ tego zawodnika. Bardzo dobrze wkomponował się on w zespół. Jego atutami jest szybkość, dobre wyszkolenie techniczne oraz coraz lepsza skuteczność.

Ten tydzień jest bardzo udany dla drużyny Propex. Po sensacyjnym, dramatycznym poniedziałkowym zwycięstwie nad zespołem United 1998, również we wtorek dopisali oni do swojego konta kolejne trzy punkty. Tym razem na ich drodze stanęła nieobliczalna, walcząca zawsze do końca, ekipa wojowników z FC Talenty. Mecz dużo lepiej rozpoczął Propex, który szybko zdobył dwie bramki i wyszedł na prowadzenie 2-0. Gracze FC Talentów szybko wrócili do gry i doprowadzili do remisu. Gdy Propex, po bardzo ładnej akcji, ponownie wyszedł na prowadzenie 3-2, ich odpowiedź ponownie była błyskawiczna. Po bardzo wyrównanej, pełnej dramaturgii walce po pierwszej połowie Propex prowadził minimalnie 4-3. W drugiej odsłonie tego piłkarskiego widowiska, do stanu 5-5 prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Zastanawiałem się kto w końcu kogo przełamie. W samej końcówce dwie skuteczne akcje wyprowadził Propex, wychodząc na prowadzenie 7-5. Ich rywal walczył jednak do końca. Po strzale praktycznie z zerowego konta Michał Nowak, pokonując Krzysztofa Rozumka, zdobył kontaktowego gola. Do wyrównania zabrakło już Talentom jednak czasu, bowiem po rozpoczęciu gry od środka, sędzia gwizdkiem oznajmił zakończenie tego niesamowitego meczu. Wielkie brawa za stworzenie tak pięknego widowiska piłkarskiego, należą się jednak zdecydowanie obu tym zespołom.

FC Grunwald AZmedia Rogoźno 5-0 (w)

Na zdjęciu: pechowi przegrani - drużyna FC Talenty (Grupa B)