(

Cierpliwe Tyskie punktują

21.04.2017

Z Dawidem Świniarskim (dawniej KTG Śląsk) w składzie do starcia z Kamikadze/Sevitel przystąpili reprezentanci Tyskich Browarów Książęcych. Samo otwarcie należało w pełni do teamu Wojciecha Antoszka. Bramki Kamila Filipka oraz Macieja Kardasza wyprowadziły Kamikadze/Sevitel na dwubramkowe prowadzenie, które zniwelował Rafał Nowrot dopiero pod sam koniec pierwszych 25 minut. I trafienie to wyraźnie odwróciło przebieg tego meczu. Z minuty na minutę Tyszanie swoją cierpliwą i zespołową grą zaczęli zyskiwać coraz większą przewagę, natomiast przeciwnik poprzez swoją niestkuteczność wyraźnie tracił na pewności siebie. I w ostatniej fazie tego pojedynku gole Rafała Twardowskiego oraz Adriana Horbaczewskiego przesądziły kwestię trzech punktów (zrobiło się 4-2), bo pomimo iż Kardasz raz jeszcze wpisał się na listę strzelców - to czasu na wyrównanie jego kolegom zwyczajnie już zabrakło (była to ostatnia akcja tego meczu).